IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ризлинг?! Това недоразумение от соца не мое изкара повече от три години. И беше нвкъф тръпчив киселяк. Само за заклети пияндета и клетите им компаньонки. Кви ли не ерзац винени продукти имаше тогава с гръмки етикети. Ркацители?!?
    Щото после под името Ризлинг и, особено, Ркацители, почнаха да бутилират и продават най-евтино направените бели вина у нас.
    Аз що ти писах "Ризлинг от 70-те"? Тогава беше истинско.

    Пил ли си грузинско Ркацители?

    ... Много ти разбира гагата!


    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Riesling

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Бе човек, там не знаят че си мъж за ного жени, Бургаски вечери, не се сърди. Атмосфера друга усети. Бургас е специфичен готин град. Наздраве
      бе не е това, прецик, в много градове съм бил у нас и по света, да не кажа, че съм бил във всеки град над 30 к у нас, ама чаааак такава скука Като в Бургас - мани, мани! А е петък! Бях в Сливен вчера - ми живот. Пък в стара Загора - луд купон, ама да не отплесвам. Наздраве и готин уикенд

      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Тва нащо пиене таз е вечер и като вица за вълка и заека дето тръгнали да оправят лисицата,ама заека зъзнел отвънка докато вълка вършел основната работа и накрая като се връщали заека се зарекъл повече да не ходи да оправя никого....

        Казвам го понеже поздрава на Преци потъна като артиите на бфб-то:



        Айде едно танго на плаца - имаше такъв лаф в казармата!

        https://www.youtube.com/watch?v=cL7NBSXYvLo
        Не пия принципно генерале, имам един "халваджийски" тефтер, отварям го понякога, когато няма потърпевши, - време, числа, символи, знаци, странни формули, опит за спасение, напоследък опитът е без значение, а някога, нощта привнасяше въображение, (в последно време не съвсем) Усетих, че дори числата се нуждаят от любов за да се съживят в крайното безвремие. Танцуващите тангото май са две ръце напред по интуиция.
        Нещо за лека нощ на всички., готино (по традиция) - https://www.youtube.com/watch?v=haN_ayqYsSo
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Начи в Бургас съм, едно, че хемил се покри, а друго, нощният им живот е кръгла нула, при това по калвин! Ужас! Крайно разочарован съм, а е петък.... наздраве!
          Бе човек, там не знаят че си мъж за ного жени, Бургаски вечери, не се сърди. Атмосфера друга усети. Бургас е специфичен готин град. Наздраве
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Начи в Бургас съм, едно, че хемил се покри, а друго, нощният им живот е кръгла нула, при това по калвин! Ужас! Крайно разочарован съм, а е петък.... наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Тва нащо пиене таз е вечер и като вица за вълка и заека дето тръгнали да оправят лисицата,ама заека зъзнел отвънка докато вълка вършел основната работа и накрая като се връщали заека се зарекъл повече да не ходи да оправя никого....

              Казвам го понеже поздрава на Преци потъна като артиите на бфб-то:

              Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              sys zakysnenie нещо тематично, като за сезона
              https://www.youtube.com/watch?v=9umYoMCGjEo
              Айде едно танго на плаца - имаше такъв лаф в казармата!

              https://www.youtube.com/watch?v=cL7NBSXYvLo
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Зелената беше много добра в началото. Сега един водкаджия, който ги проверява, ме черпи с белоруската Дикая утка, която за цената си е съвсем прилична. Столичная още при Горбачов тръгна надолу. Но имаше една правителствена - Кристал, много издържана, без да е разхайтена като разни белуги, чиято цена не мога да си обясня.
                Както има скъпи коняци и скъпи имоти в Монако . Така и скъпи имоти в центъра на Москва и скъпи руски водки. И ако България е държава с изключително висок стандарт , някой от наште ракии и вина щяха също да са фетиш. Всъщност за кубинските пури не знам как седят нещата.





                Коментар


                • Въпрос за маса : Блондинки или брюнетки са участничките в следната история?
                  Три каки седнали в Дау – кафене. Обсъждали, коментирали това онова и решили да си гледат на кафе ей така, да минава времето, както се казва. Първата, след достатъчно по-тяхна преценка време, вдигнала своята обърната кафена чашка и след взиране що да види – пресечена възходяща линия. Втората, на свой ред повдигнала своята и – о, два върха, от които втория по-нисък. Дошъл момента и за третата – а там ново по-дълбоко дъно се оформяло...
                  Last edited by Treidar; 08.06.2018, 23:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                    Белоруските всичките ги препоръчвам.Заводите им са още от царско време и за ниския ценови сегмент са супер! Тука имаше една дребна верига която ги превърташе през Германия преди да ги внесе в БГ...Ама от една година угасна и квото има в Березката това е.Белугата май е брандират западняци и оттам идва дебелата цена иначе не е нищо особено - спирт като спирт!

                    Е, в Хранкомерс бяха, но май в Промаркет също се намират. Може би и Т маркет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Сега един водкаджия, който ги проверява, ме черпи с белоруската Дикая утка, която за цената си е съвсем прилична....Но имаше една правителствена - Кристал, много издържана, без да е разхайтена като разни белуги, чиято цена не мога да си обясня.
                      Белоруските всичките ги препоръчвам.Заводите им са още от царско време и за ниския ценови сегмент са супер! Тука имаше една дребна верига която ги превърташе през Германия преди да ги внесе в БГ...Ама от една година угасна и квото има в Березката това е.Белугата май е брандират западняци и оттам идва дебелата цена иначе не е нищо особено - спирт като спирт!


                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Като пия водка много слабо замезвам.На хайверите не съм фен.За скъпите марки водка няма да говоря...В БГ се продава "Зеленая марка" и чат-пат си я купувам щото останалите масовки "Столичная" и ко.не са това което бяха навремето.

                        "Березка" не са лоша верига - напоследък влязоха и по моловете (поне тук в София ги засичам в Парадайс) - където има и ментета откъм руски произход,но то другояче не може и да бъде предвид санкции,мита и пр....
                        Зелената беше много добра в началото. Сега един водкаджия, който ги проверява, ме черпи с белоруската Дикая утка, която за цената си е съвсем прилична. Столичная още при Горбачов тръгна надолу. Но имаше една правителствена - Кристал, много издържана, без да е разхайтена като разни белуги, чиято цена не мога да си обясня.

                        Коментар


                        • sys zakysnenie нещо тематично, като за сезона
                          https://www.youtube.com/watch?v=9umYoMCGjEo
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Като пия водка много слабо замезвам.На хайверите не съм фен.За скъпите марки водка няма да говоря...В БГ се продава "Зеленая марка" и чат-пат си я купувам щото останалите масовки "Столичная" и ко.не са това което бяха навремето.

                            "Березка" не са лоша верига - напоследък влязоха и по моловете (поне тук в София ги засичам в Парадайс) - където има и ментета откъм руски произход,но то другояче не може и да бъде предвид санкции,мита и пр....
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                              Аз српската гроздова доста сърбах,но нямам много време за напиване и дори не съм сетил да я търся! Иначе от химията "Кайлъшката гроздова" е добра,ако си санкциониран от домашното варене.
                              Тиквешката е естествена и от добро грозде. Сърбите нямат такава. При тях са парфюми. Домашните им по пазарите са добри.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                                От магазините нищо - всичко е химия!Ти от Варна ли беше - ако си оттам разходи се до селата около Преслав и поразпитай дали некой продава домашна гроздова на 55 градуса.Ако си късметлия и с малко връзки - купвай смело!
                                Другия подобен регион със същите градуси,който препоръчвам е около Карнобат....
                                Спарте ти кажи за руските водки и риби и хайвери.

                                Коментар

                                Working...
                                X