IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Кои са албанците ???
    Илирите, поне те така твърдят и били по-древни от македоните и затова си ги мерят.

    П.П. Нали ти си печеният по история, що ме питаш мИня

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      Абе заеби го него.
      Искам да те пита, ама ей така ако ти идва без да ровиш в книги, бърза рецепта за сръбска скара...
      В Сърбия съм я хапвал доста, но няма нищо обща с нашата тук, дет' била "сръбска".

      Нямам представа наистина за оригинална рецепта. Ако някой е спал със сръбкиня и се е сетил да я пита да си казва без бой

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Смигам пак ( за албанците и техните реотани )
        Кои са албанците ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Маранди

          Абе заеби го него.
          Искам да те пита, ама ей така ако ти идва без да ровиш в книги, бърза рецепта за сръбска скара...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Иначе долното ти го давам за пример, че подобна реплика, която сочи с 1 пръст някого, забравя, че останалите 3 свити пръста сочат обратно към нея, докато сочиш с мижавото пръстче "вперьод".

            По-внимателно с изразите от типа: "Ти си .." и т.н.

            Тоя пръст дет' го сочиш, ще ти го върна тройно в оново топло място дет' си мислиш, че италианците питат: "Ке сера" ( че ти се ходи по голяма нужда ).

            П.П. Пише го в дебелите книги т'ва, ама не си стигнал още до тоя копи/паста и затова ти прощавам, че не е хубаво да сочиш някого с пръст, щот' има тройно ресто.

            Сигурен съм, че кат' го копи/паста ще го изкараш за поредното си велико прозрение, което никой никога и никъде не е чувал още и тогава ще жомам с двете очи, че сефте го чувам от тИбя. Обещавам!

            Смигам пак ( за албанците и техните реотани )
            Стига бе, ама мечо биков не е ли 'ноо добър философ?
            Някои установиха по-доле че е деградирал, и съм объркан, да му се не види.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Ти си като .....
              Иначе долното ти го давам за пример, че подобна реплика, която сочи с 1 пръст някого, забравя, че останалите 3 свити пръста сочат обратно към нея, докато сочиш с мижавото пръстче "вперьод".

              По-внимателно с изразите от типа: "Ти си .." и т.н.

              Тоя пръст дет' го сочиш, ще ти го върна тройно в оново топло място дет' си мислиш, че италианците питат: "Ке сера" ( че ти се ходи по голяма нужда ).

              П.П. Пише го в дебелите книги т'ва, ама не си стигнал още до тоя копи/паста и затова ти прощавам, че не е хубаво да сочиш някого с пръст, щот' има тройно ресто.

              Сигурен съм, че кат' го копи/паста ще го изкараш за поредното си велико прозрение, което никой никога и никъде не е чувал още и тогава ще жомам с двете очи, че сефте го чувам от тИбя. Обещавам!

              Смигам пак ( за албанците и техните реотани )
              Last edited by marandi; 27.03.2013, 00:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Ти си като, един колега Петко. Простовато момче от София. Разхождаме се с него из Неапол. Срещу нас вървят две хубави италианки. Викам им :

                – Салюти !!!

                Пък италианките се смеят и отговарят:

                – Салюти е бачи !!!

                Пък Петко Простоватов от София вика:

                – Баф мама му. Че сме е*****бачи, е*****бачи сме, ма как познаа че сме люти ???
                Подсети ме след 2 седмици да се посмея колко си остроумен, моля те

                П.П. Смигам ти постоянно, че даже албанците взеха да произвеждат реотани отдавна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Мечков,

                  харесвам широко-скроените 'орица, защото Вселената е безкрайна, а не разни рапони, рапани, стриди, миди и раци, дет' кат' им се каже т'ва е дъното - те викат: "Не е!" - и продължават да копат още надолЕ".

                  Нали си полигот, иди и се накарай на жабарите, че имат толкоз готина песен:

                  Patrizio Buanne - Che Sara (превод)

                  http://vbox7.com/play:d836514a

                  П.П. Иди им се накарай, че ке сера ( ке сара ) е обидно в България и да си сменят езика, мамин сладък

                  Чек, че ще ти е трудно, щот' няма да погледнеш линк-а: Che Sara = Ке се(а)ра = Какво ще стане? ( ъъ ... смигам )

                  Текстът не е лош, също и песньовката, но ... не искам да ти чупя АйКю-то да премине границата от минус към нула, щот' т'ва е критична бариера за минусовите образи.

                  Дай ся една усмивка, че си ме схванал ( смигам )
                  Ти си като, един колега Петко. Простовато момче от София. Разхождаме се с него из Неапол. Срещу нас вървят две хубави италианки. Викам им :

                  – Салюти !!!

                  Пък италианките се смеят и отговарят:

                  – Салюти е бачи !!!

                  Пък Петко Простоватов от София вика:

                  – Баф мама му. Че сме е*****бачи, е*****бачи сме, ма как познаа че сме люти ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Демек,

                    кат' ти напиша, че още си ке сера у темата, не е това дет' си мислиш, а какво ще стане, защото твоето обаждане е ценно за нас и разговорът ще бъде записан.

                    П.П. Ъъ .. смигам пак, че се майтапя, ама то постоянно го пиша, къв майтап е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Измий си устата със САПУН !!!
                      Дори Космо казва дефекираш
                      Мечков,

                      харесвам широко-скроените 'орица, защото Вселената е безкрайна, а не разни рапони, рапани, стриди, миди и раци, дет' кат' им се каже т'ва е дъното - те викат: "Не е!" - и продължават да копат още надолЕ", в стил ДянкоФф или БаМкоФф или Фидоската, дет' е болна от анорексия.

                      Нали си полигот, иди и се накарай на жабарите, че имат толкоз готина песен:

                      Patrizio Buanne - Che Sara (превод)

                      http://vbox7.com/play:d836514a

                      П.П. Иди им се накарай, че ке сера ( ке сара ) е обидно в България и да си сменят езика, мамин сладък

                      Чек, че ще ти е трудно, щот' няма да погледнеш линк-а: Che Sara = Ке се(а)ра = Какво ли ще стане? ( ъъ ... смигам )

                      Текстът не е лош, също и песньовката, но ... не искам да ти чупя АйКю-то да премине границата от минус към нула, щот' т'ва е критична бариера за минусовите образи.

                      Дай ся една усмивка, че си ме схванал ( смигам )
                      Last edited by marandi; 27.03.2013, 00:06.

                      Коментар


                      • Kal Gajoum - painter & Emmanuelle - Fausto Papetti

                        SAINT PRIVAT poisson rouge

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          А бре, къде е Кев ???
                          Тук съм бре! Ама за около 2 часа ще съм в Дания. Дано наистина да има нещо гнило там

                          Българи Юнаци!!!

                          Коментар


                          • Милом, тази хватка дето ти я приложих вчера я знам от корабите. Един много мъдър румънец ми го каза номера. Бях трети, пък той старпом. Капитана нещо ме действаше и все току повтаряше:

                            – Аз със какви трети съм плавал, ехеееееееееее !!!

                            Викам му на румънеца:

                            – Капитана нещо ме действа.
                            – Що бре, какво казва ? – попита той.
                            – Ами със какви трети бил плавал ехееееее – обясних аз
                            – Ми ти що не му каза "Пък аз с какви капитани съм плавал ехеееееееееееее!!!"
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Еййй къде се изгуби бе мечо биков,
                              прочете ли за метафилософизма нещо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Бря,

                                виж, че съм ти връчил щафетата да заблестиш. Класов враг нема - спокич.

                                Блести си на воля

                                П.П. Демек преди да се пробваш да сереш по нещо, първо си помисли, че може после да го няма и ще трябва да спреш да сереш ли оттук насетне? ( риторично ).
                                Измий си устата със САПУН !!!
                                Дори Космо казва дефекираш
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X