IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Факи, играя си с тебе. Ако си мислиш, че ще ме изнервиш, за да ме изкараш от равновесие, както го прави бате Маранди, се откажи. Безсмислено е.
    Бря,

    виж, че съм ти връчил щафетата да заблестиш. Класов враг нема - спокич.

    Блести си на воля

    П.П. Демек преди да се пробваш да сереш по нещо, първо си помисли, че може после да го няма и ще трябва да спреш да сереш ли оттук насетне? ( риторично ).

    Да ми прости Ринчето, ама дефекация не е многопластова дума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      не си се засилил,както трябва
      ами ЗАСИЛИ се бе човек

      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Единия път се бях засилил, но беше затворен. Другия път бях по за малко, беше много лошо времето и бях настинал. Нямаше късмет лувърът.
        не си се засилил,както трябва
        ами ЗАСИЛИ се бе човек
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Защо не си влязал в "Лувър"? Ами там е Венера (Милоска), Нике от Самотраки, "Свободата води народа" на Дьолакроа и други подобни. Трябва да му се отделят няколко дена, поне.
          Единия път се бях засилил, но беше затворен. Другия път бях по за малко, беше много лошо времето и бях настинал. Нямаше късмет лувърът.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Защо не си влязал в "Лувър"? Ами там е Венера (Милоска), Нике от Самотраки, "Свободата води народа" на Дьолакроа и други подобни. Трябва да му се отделят няколко дена, поне.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Ти старият лаф за това, че обещанието не е като завещанието, не го ли знаеш!?
              Искай писмен договор, със заверка при нотариус ... Париж е това, все пак
              Аз съм ходил 2 пъти в Париж. Единия път ядох в една кръчма много вкусно СВИНСКО.

              Е и триумфалната арка видях и айфеловата кула. И лувъра, ама само отвънка. То не че арката и кулата съм ги видял отвътре де. Сега се замислих, арката дали има вътре ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • А бре, къде е Кев ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                  на мен ми намекват,че ако видят Париж,могат и да умрат
                  аз пък отговарям,че ако обещае да се гътне,може Париж
                  Ти старият лаф за това, че обещанието не е като завещанието, не го ли знаеш!?
                  Искай писмен договор, със заверка при нотариус ... Париж е това, все пак
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Много вярно!
                    Attached Files
                    платформа за инвалиди

                    Коментар


                    • Georgi Angelov
                      Някои хора хвалят исландския модел, а критикуват кипърския модел за справяне с банкова криза. Странно, защото става въпрос за еднакъв модел
                      ха-ха верно е това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Добро утро, Мечо!
                        Добро утро, тайфата!

                        От една седмица се покъсвам да сънувам - то не бяха джунгли, то не бяха водопади, реки, морета и океани.
                        Разказвам на 1/3 пълноправен член на фамилията и деликатно му намеквам, че ще трябва да ме заведе на Плитвичките езера, дано спра да се тормозя от сънищата.
                        Забелязвам обаче, че нещо хич не му допадат моите намеци. Лошо ...
                        на мен ми намекват,че ако видят Париж,могат и да умрат
                        аз пък отговарям,че ако обещае да се гътне,може Париж
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Абе мааму стара и мезетата... Нещо слагат в тях зяащото от една година насам каквато и луканка да ям, или сух салам, или пастрама все ми се рабърква корема и веднага ми се додефекира.... Ха наздраве.... Тука един колега ни разби.. Какви вицове разоправя.. Явно и днес ще се порка целият ден...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                            .... Как е възможно в държавата дето една пенсия е 200 лв. да има свободни 35 милиарда и никой да не намира начин да ги раздвижи???? И после се чудим защо сме зле - Ами зле сме защото сме идиоти - имаме активи и кеш който не ползваме и консумираме, а в същото време живеем като клошари. Странни хора сме българите - родени сиромаси.. Не сме потребиртелско общество.. Не сме социално общество...А е факт че обществата които потребляват живеят добре... Тия дет спестяват са си мизерници... Кат нас... Уф ще пия една бира че ще ми избухне главата...
                            Това е заключение достойно за дипломна работа по икономика.... но изцедено от живота.
                            Тези дето пестът са не само мизерници, а и проблемът на всяка икономика. Добрата новина е че тази болест се лекува. Лошата новина е че в Б-я малко хора знаят как, а най-лошата е че едва ли някога тези хора ще се доберат да управляват кораба...

                            Надявам се повече хора да могат да се опитват да вникнат в по-гомямата картина.

                            Коментар


                            • Не отричам , че ситуацията е динамична- зависи от европарите и фиска- събираемост- да видим данните за следващите месеци.За разлика от много тролове опокалипсоси аз съм за борда и финансова стабилност

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Песимизмът за икономическата ситуация в страната през бурния февруари се е задълбочил, ако се съди по данните на БНБ за кредитната активност, цитирани от "Труд". Само за месец заемите за граждани и фирми са спаднали с 330 млн. лв., а спестяванията в банките са нараснали с рекордните за това време на годината 510 млн. лв. Това значи, че през февруари нови 840 млн. лв. са "застопорени" във финансовата система, вместо да влязат в оборот и да създават продукт. Кредитите за бизнеса през февруари са намалели от 35,13 млрд. лв. на 34,9 млрд. лв., което е спад от близо 240 млн. лв. за месец. При заемите за домакинствата намалението е с около 90 млн. лв., като то идва основно по линия на овърдрафтите. При жилищните и потребителските заеми редукцията е незначителна и те запазват януарските си нива - съответно 8,9 млрд. лв. и 7,2 млрд. лв.
                                До есента ще се разбере истинското положение брат..
                                Добрютру на всички !!

                                Кире, това може и да е защото Февруари е с 10% по-къс от Януари и Март. Когато през Април излезнат данните за Март, всички ще викат - Край на кризата.
                                Това което Труд не ти казват (може би не мислят че е важно), е спрямо кой месец се прави сравнението. аз лично мисля че качествени сравнения могат да се правят минимум на тримесичие, и спрямо миналогодишно токова ....
                                А депозитите май май са на гърци и други чужденци..... гледам по центъра на София все повече и повече чужденци .

                                Коментар

                                Working...
                                X