IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Песимизмът за икономическата ситуация в страната през бурния февруари се е задълбочил, ако се съди по данните на БНБ за кредитната активност, цитирани от "Труд". Само за месец заемите за граждани и фирми са спаднали с 330 млн. лв., а спестяванията в банките са нараснали с рекордните за това време на годината 510 млн. лв. Това значи, че през февруари нови 840 млн. лв. са "застопорени" във финансовата система, вместо да влязат в оборот и да създават продукт. Кредитите за бизнеса през февруари са намалели от 35,13 млрд. лв. на 34,9 млрд. лв., което е спад от близо 240 млн. лв. за месец. При заемите за домакинствата намалението е с около 90 млн. лв., като то идва основно по линия на овърдрафтите. При жилищните и потребителските заеми редукцията е незначителна и те запазват януарските си нива - съответно 8,9 млрд. лв. и 7,2 млрд. лв.
    До есента ще се разбере истинското положение брат..
    Интересни данни Кире... Ха наздраве. Еби и майката на икономиката.... Сега съм хванал една пастарма и едно стекче бира и се съсредоточавам върху тях... Гениално е че по магазините почнаха да режат пастармата че в пияно състояние си беше мъка...

    Коментар


    • Песимизмът за икономическата ситуация в страната през бурния февруари се е задълбочил, ако се съди по данните на БНБ за кредитната активност, цитирани от "Труд". Само за месец заемите за граждани и фирми са спаднали с 330 млн. лв., а спестяванията в банките са нараснали с рекордните за това време на годината 510 млн. лв. Това значи, че през февруари нови 840 млн. лв. са "застопорени" във финансовата система, вместо да влязат в оборот и да създават продукт. Кредитите за бизнеса през февруари са намалели от 35,13 млрд. лв. на 34,9 млрд. лв., което е спад от близо 240 млн. лв. за месец. При заемите за домакинствата намалението е с около 90 млн. лв., като то идва основно по линия на овърдрафтите. При жилищните и потребителските заеми редукцията е незначителна и те запазват януарските си нива - съответно 8,9 млрд. лв. и 7,2 млрд. лв.
      До есента ще се разбере истинското положение брат..

      Коментар


      • Добро утро лъвове и лъвици- успешен ден
        Космо депозитите не са на обикновени хора.Аз съм гледал структурата и съм се интересувал- голяма част са на Хора закрили бизнеса си и фирмени на частни лица.., има много гръцки пари на депозит , а на масовия българин са в поридора 2-10 хиляди- колкото за едно погребение..Това успокоява, но и изкривява картината на благосъстоянието и подведе политиците..По меродавни за икономическата активност са кредитите, че се свиват и увеличават невъзвращаемите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Добро утро, Мечо!
          Добро утро, тайфата!

          От една седмица се покъсвам да сънувам - то не бяха джунгли, то не бяха водопади, реки, морета и океани.
          Разказвам на 1/3 пълноправен член на фамилията и деликатно му намеквам, че ще трябва да ме заведе на Плитвичките езера, дано спра да се тормозя от сънищата.
          Забелязвам обаче, че нещо хич не му допадат моите намеци. Лошо ...
          Пък аз имам голям проблем със сънуването.. Помня си сънищата и примерно се разбирам с разни хора за разни неща на сън и на другия ден си ходя по срещи и пиша договори... Стават много конфузни ситуации...

          Мале вчера как се напихме. До 1 часа в офиса. Като захванхме едни тежки мъжки теми. Три пъти пращах охраната за пиене и за мезета... Обаче сега какъв махмурлук ме гони. Чета във вестника депозитите на населнието в банките нарастнали за месец със 400 млн и станали 35 милиарда... Просто се чудя кой и как прави депозити в тези кризисни времена... Направо си плачат за нациобнализация... Как е възможно в държавата дето една пенсия е 200 лв. да има свободни 35 милиарда и никой да не намира начин да ги раздвижи???? И после се чудим защо сме зле - Ами зле сме защото сме идиоти - имаме активи и кеш който не ползваме и консумираме, а в същото време живеем като клошари. Странни хора сме българите - родени сиромаси.. Не сме потребиртелско общество.. Не сме социално общество...А е факт че обществата които потребляват живеят добре... Тия дет спестяват са си мизерници... Кат нас... Уф ще пия една бира че ще ми избухне главата...

          Коментар


          • Добро утро, Мечо!
            Добро утро, тайфата!

            От една седмица се покъсвам да сънувам - то не бяха джунгли, то не бяха водопади, реки, морета и океани.
            Разказвам на 1/3 пълноправен член на фамилията и деликатно му намеквам, че ще трябва да ме заведе на Плитвичките езера, дано спра да се тормозя от сънищата.
            Забелязвам обаче, че нещо хич не му допадат моите намеци. Лошо ...
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
              Добро да е и Ви пожелавам един прекрасен и стремителен ден на всички.
              ...Toва докосна една позабравена, нежна струна в душата ми...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Добро утро tnm
                Добро утро чета
                Добро да е и Ви пожелавам един прекрасен и стремителен ден на всички.
                домоуправител

                Коментар


                • Добро утро tnm
                  Добро утро чета
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Наверно забыли - идет война,гражданская! Либо мы их расстреляем либо они нас.....
                    Так точно !!!
                    http://vbox7.com/play:mc96aabd3f
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      А, това вече е въпрос на гледна точка - за някои Мечо може да е деградирал, за други може да е осъзнат. Зависи кой какви книги е чел и какви убеждения е формирал в процеса на поумняване
                      А уж аз съм наливал зехтин в кандилото....

                      Бензинджийка такава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Стига бе, по-надолу се установи, че е деградирал.
                        А, това вече е въпрос на гледна точка - за някои Мечо може да е деградирал, за други може да е осъзнат. Зависи кой какви книги е чел и какви убеждения е формирал в процеса на поумняване
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Мечо е непобедим, защото е осъзнат! За другите не знам , да си му берат гайлето
                          Стига бе, по-надолу се установи, че е деградирал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Защо, не е ли била тази целта?
                            Ще трябва да питам този, който го измисли. Пък ако тази му е била целта - ще влезнем в тежки пререкания
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Сега, и за руския ли ще го подпукваш?

                              Явяваш му се спаринг партньор в духовните практики.
                              Обичам да пиша на мечо биков.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Сега, и за руския ли ще го подпукваш?

                                Явяваш му се спаринг партньор в духовните практики.
                                Мечо е непобедим, защото е осъзнат! За другите не знам , да си му берат гайлето

                                Коментар

                                Working...
                                X