IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Аха, когато решиш и изведнъж ти става важно да ме "бориш". Само не можах да разбера, това по ПРИНЦИП ли го решаваш или безпринципно, ей тъй за кеф.
    От време на време ми писва от "налагане" на псевдо интелигентност или субективизъм - самоВлюбеност без логика! Дразнят ме също така и грешни умозаключения, поради лошо приети начални условия или "промяна на условията в движение" /това именно е настоящия повод да се намеся и ти да се САМОобявиш за победен/! Дразненето ми се увеличава и когато горепосочените фактори се налагат явно или натякват!

    Дразни ме и пустословието /самоВлюбеност без смисъл/ но тогава изобщо не чета!

    - можеш да провериш много лесно кой е отговора на въпроса ти
    Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 18:46.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      ами не, изобщо и по никакъв начин! - ти непрекъснато ме обиждаш и това допълнително ме "отвращава"!

      - но когато реша ти показвам къде бъркаш яко, но в повечето случаи ме разбират по-добре твоите слушатели* отколкото ти самия... мисля че накрая ме разбираш и ти самия

      *изключвам "анди с винкела", разбира се - затова съм написал "повечето", а не всички!
      Аха, когато решиш и изведнъж ти става важно да ме "бориш". Само не можах да разбера, това по ПРИНЦИП ли го решаваш или безпринципно, ей тъй за кеф.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Темата е заприличала ( а и не само тук) на "Искрено и лично"....Обяснения, прегръдки, косвени извинения и к'во ли не.....
        Гадост...
        Да няма кого да напсуваш( културно).....
        Даже и Факи се обяснява....
        С една дума - КЕФИТЕ.!!!
        Е, ти ся, като ярък привърженик на "аргументум ад хоминем" нема кого да напсуваш, че да ти ОЛЕКНЕ
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Темата е заприличала ( а и не само тук) на "Искрено и лично"....Обяснения, прегръдки, косвени извинения и к'во ли не.....
          Гадост...
          Да няма кого да напсуваш( културно).....
          Даже и Факи се обяснява....
          С една дума - КЕФИТЕ.!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Аха, разбрах. Значи не ти е важно да ме "бориш".
            ами не, изобщо и по никакъв начин! - ти непрекъснато ме обиждаш и това допълнително ме "отвращава"!

            - но когато реша ти показвам къде бъркаш яко, но в повечето случаи ме разбират по-добре твоите слушатели* отколкото ти самия... мисля че накрая ме разбираш и ти самия

            *изключвам "анди с винкела", разбира се - затова съм написал "повечето", а не всички!
            Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 18:14.
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              - неща които можеш да правиш/умееш (2), но не са ти важни за това което правиш и не ги развиваш(1) по никакъв начин...
              Аха, разбрах. Значи не ти е важно да ме "бориш".
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Какво е "паразитни(1) възможности(2)" ???
                - неща които можеш/умееш (2), но не са ти важни за "това което правиш" и не ги развиваш(1) по никакъв начин...
                Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 17:42.
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Ти никога няма да стигнеш до това което наистина разбирам

                  - тебе те боря с 10% от паразитните възможности...
                  Какво е "паразитни възможности" ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Победи ме. Разбираш я реториката.
                    Ти никога няма да стигнеш до това което наистина разбирам

                    - тебе те боря с 10% от паразитните възможности...
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Ти това ли разбра от поста ми ?

                      - ти наистина се мъчиш по всякакъв начин да ме откажеш да пиша! Е, това няма как да стане все пак, но наистина ще преминавам в такава форма на писане , че да разбираш все по-малко

                      - Освен лични нападки и обиди нищо смислено в постовете ти към мен! Явно /до колкото те познавам/ комплиментите за мен са повече от тези към Маранди
                      Победи ме. Разбираш я реториката.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Е, ся. Бате Маранди верно, че е малко по умен от мене, но ти можеш да се чувстваш в БЕЗОПАСНОСТ !!!
                        Ти това ли разбра от поста ми ?

                        - Наистина се мъчиш по всякакъв начин да ме откажеш да пиша! Е, това няма как да стане все пак, но наистина ще преминавам в такава форма на писане , че да разбираш все по-малко

                        - Освен лични нападки и обиди, друго нищо смислено в постовете ти към мен няма! Явно /до колкото те познавам/ комплиментите за мен са повече от тези към Маранди
                        Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 17:35.
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          Напротив! И това ти е ОСНОВЕН ПРИНЦИП!

                          - ха помисли си, как човек дето не спазва принципи си има принципи

                          - чел съм поне 3-ма да стигат до този извод за теб - можеш да се обърнеш към вчерашния РОЖДЕННИК за повече инфо!

                          - Така че, не ми приписвай субективност на МЕН
                          Е, ся. Бате Маранди верно, че е малко по умен от мене, но ти можеш да се чувстваш в БЕЗОПАСНОСТ !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Пък аз се чудя, що никога не ми се налага нищо да унищожавам.
                            Напротив! И това ти е ОСНОВЕН ПРИНЦИП!

                            - ха помисли си, как човек дето не спазва принципи си има принципи

                            - чел съм поне 3-ма да стигат до този извод за теб - можеш да се обърнеш към вчерашния РОЖДЕННИК за повече инфо!

                            - Така че, не ми приписвай субективност на МЕН
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              прочети внимателно какво ти казвам за да продължа!..........не чети,МЕЧКА.не чети


                              аз съм му ял попарата.уж се опитва да ти изясни нещо но и той не знае какво ще изяснява.накрая на сеанса се мериш температурата и се чудиш какво става


                              п.п рибки имаш ли иванофф
                              Има, кефали. На топлата вода.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                самовлюбеност до втъпеност!

                                - унищожи всичко по-умно от теб !!
                                Пък аз се чудя, що никога не ми се налага нищо да унищожавам.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X