IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Амин !!!
    самовлюбеност до втъпеност!

    - унищожи всичко по-умно от теб !!
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Анди, дай винкела !!!
      прочети внимателно какво ти казвам за да продължа!..........не чети,МЕЧКА.не чети


      аз съм му ял попарата.уж се опитва да ти изясни нещо но и той не знае какво ще изяснява.накрая на сеанса се мериш температурата и се чудиш какво става


      п.п рибки имаш ли иванофф
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        ей т'ва е... и до половината не мож' докара!

        МИСЛИ !! ще продължа когато осмислиш до тук!
        Амин !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Анди, дай винкела !!!
          ей т'ва е... и до половината не мож' докара!

          МИСЛИ !! ще продължа когато осмислиш до тук!
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            абе мисли повече от писането бе човек! мисленето му е майката не писането!

            прочети внимателно какво ти казвам за да продължа!

            - аз мноооого добре разбирам какво мислиш ти, но допускаш голяма грешка като смесваш всичко на куп и го изхвърляш!

            - ако разбереш какво ти казвам до тук, мога да ти кажа как да проверяваш кога правилата са ТЯХ и кога не! - според моята терминология

            - няма смисъл да ми даваш само примери за ТЯХ и да викаш ВСИЧКИ СА ТЯХ !!
            Анди, дай винкела !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Виждам много добре, какво почервеняваш и удебеляваш, но нали уж аз съм релативиста от двама ни, и би следвало да ги разбирам по добре релативните работи.

              Според кои тях. Ти може да имаш предвид началниците, но подчинените познай какво имат предвид, когато прилагат усърдна стачка.
              абе мисли повече от писането бе човек! мисленето му е майката не писането!

              прочети внимателно какво ти казвам за да продължа!

              - аз мноооого добре разбирам какво мислиш ти, но допускаш голяма грешка като смесваш всичко на куп и го изхвърляш!

              - ако разбереш какво ти казвам до тук, мога да ти кажа как да проверяваш кога правилата са ТЯХ и кога не! - според моята терминология

              - няма смисъл да ми даваш само примери за ТЯХ и да викаш ВСИЧКИ СА ТЯХ !!
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                Ох човек ти освен себе си нищо не чуваш... направо няма смисъл!

                Трябва пак да повтарям същия пост...

                Няма как да вденеш какво изпускаш и къде бъркаш -> много си самовлюбен и опростяваш накуп всичко

                Аз се помъчих да развия логически това което казваш и стигам до това което изтърваш и където грешиш!

                Повтарям пак - продължавай да мислиш: според тях

                Демек ТЯХ не е всички има определени условия на които да отговарят праилата за да станат ТЯХ !! РАЗБРА ЛИ ?>?
                http://vbox7.com/play:8e074549 тук има определение за логика.не се МЪЧИ ,логически това праИлата какво ще значи....ама и ти си една, ДРАКА


                п.п рибки имаш ли Иванофф
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Ох човек ти освен себе си нищо не чуваш... направо няма смисъл!

                  Трябва пак да повтарям същия пост...

                  Няма как да вденеш какво изпускаш и къде бъркаш -> много си самовлюбен и опростяваш накуп всичко

                  Аз се помъчих да развия логически това което казваш и стигам до това което изтърваш и където грешиш!

                  Повтарям пак - продължавай да мислиш: според тях
                  Виждам много добре, какво почервеняваш и удебеляваш, но нали уж аз съм релативиста от двама ни, и би следвало да ги разбирам по добре релативните работи.

                  Според кои тях. Ти може да имаш предвид началниците, но подчинените познай какво имат предвид, когато прилагат усърдна стачка.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    В това с което ми помагаш точно бъркаш. То е пряко опровергано от така наречената усърдна стачка.

                    Ще се опитам да ти помогна. Усърдната стачка е като гонката по устав, само че наобратно. Подчинените гонят началниците, чрез правилата, които самите началници са създали. Нещо като случая Еквадор.
                    Ох човек ти освен себе си нищо не чуваш... направо няма смисъл!

                    Трябва пак да повтарям същия пост...

                    Няма как да вденеш какво изпускаш и къде бъркаш -> много си самовлюбен и опростяваш накуп всичко

                    Аз се помъчих да развия логически това което казваш и стигам до това което изтърваш и където грешиш!

                    Повтарям пак - продължавай да мислиш: според тях

                    Демек ТЯХ не е всички, има определени условия на които да отговарят правилата за да са ТЯХ !! РАЗБРА ЛИ ?>?

                    - не всички правила са ТЯХ !! трябва да провериш всяко! иначе си хипар - вън от всичко ...
                    Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 15:52.
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      ами ти минаваш всякакви граници - само глупости и самоотричащи се самовлюбени глупости...

                      Ха приложи си усърдната стачка спямо поста където ти отговорих за нея и виж пак какво става

                      Помагам ти:

                      създадени са, за да не можеш да "направиш нищо", докато ги спазваш! или да "си" винаги в нарушение според тях!
                      В това с което ми помагаш точно бъркаш. То е пряко опровергано от така наречената усърдна стачка.

                      Ще се опитам да ти помогна. Усърдната стачка е като гонката по устав, само че наобратно. Подчинените гонят началниците, чрез правилата, които самите началници са създали. Нещо като случая Еквадор.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Ами "усърдната стачка", що пак я забрави ???

                        Вече не можеш да се правиш, че не си чувал за нея, щото току що ти я казах.

                        И спри го тоз пишкомер, чак и мене почна да ме дразни
                        ами ти минаваш всякакви граници - само глупости и самоотричащи се самовлюбени глупости...

                        Ха приложи си усърдната стачка спямо поста където ти отговорих за нея и виж пак какво става

                        Помагам ти:

                        създадени са, за да не можеш да "направиш нищо", докато ги спазваш! или да "си" винаги в нарушение според тях!

                        според тях
                        Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 15:44.
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          това доказва само ДРУГО!

                          Не, че са създадени за да не ги спазваш - това е следствие!

                          Основното е друго -> създадени са, за да не можеш да "направиш нищо", докато ги спазваш! или да "си" винаги в нарушение според тях!
                          Ами "усърдната стачка", що пак я забрави ???

                          Вече не можеш да се правиш, че не си чувал за нея, щото току що ти я казах.

                          И спри го тоз пишкомер, чак и мене почна да ме дразни
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            За кво дрънкате тука?!

                            Правилата са създадени за да се нарушават!

                            ПС: Агитирам за Деси Добрева,но само ако е независим кандидат

                            http://www.dnes.bg/politika/2013/04/...a-conev.184433
                            Това което си казал е пак правило!

                            - не бъдете толкова самоограничени, моля ви се!!
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • За кво дрънкате тука?!

                              Правилата са създадени за да се нарушават!

                              ПС: Агитирам за Деси Добрева,но само ако е независим кандидат

                              http://www.dnes.bg/politika/2013/04/...a-conev.184433
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Между другото, тя и най обикновената и ортодоксална гонка по устав доказва абсолютно същото.
                                това доказва само ДРУГО!

                                Не, че са създадени за да не ги спазваш - това е следствие!

                                Основното е друго -> създадени са, за да не можеш да "направиш нищо", докато ги спазваш! или да "си" винаги в нарушение според тях!
                                Last edited by iivanoff; 02.04.2013, 15:36.
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X