IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
    Знам, че може да звучи прекалено идеалистично-утопично, но аз съм си идеалистка,
    ама от тези, безкръвните идеалисти, ако се сещаш Колчо.
    Ти си знаеш най-добре ...
    на мен ми изглежда неработопригодно ..
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Светът е идеален. Материалистите са утописти !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Знам, че може да звучи прекалено идеалистично-утопично, но аз съм си идеалистка,
        ама от тези, безкръвните идеалисти, ако се сещаш Колчо.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
          -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          Моята формулировка е такава:
          Рационално Индивидуално Осъзнато Природно Производство и Потребление
          Сменяй дилъра - тоя ти пробутва боклуци ...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
            Мдаааа, доста сте помъчили да влезете в мислите на друг човек, и естествено, че не могат да се разгадаят напълно. Имаше и топлички попадения, но като цяло нещо във формулировката куцаше. Карай, важен е опита, той е в основата на всичко.
            Бях чела някъде за успеха, беше нещо такова:
            -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            Попитали един учител, каква е тайната на успеха, и той отговорил:
            -2 думи- правилен избор.
            -А каква е тайната на правилният избор?
            -1 дума- опит.
            -И каква е тайната за придобиване на опит?
            - 2 думи- грешен избор.
            -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            Моята формулировка е такава:
            Рационално Индивидуално Осъзнато Природно Производство и Потребление
            "Тесният специалист е човек, който е направил всички възможни грешки в една тясно специализирана област на познанието."
            Нилс Бор
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Мдаааа, доста сте помъчили да влезете в мислите на друг човек, и естествено, че не могат да се разгадаят напълно. Имаше и топлички попадения, но като цяло нещо във формулировката куцаше. Карай, важен е опита, той е в основата на всичко.
              Бях чела някъде за успеха, беше нещо такова:
              -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              Попитали един учител, каква е тайната на успеха, и той отговорил:
              -2 думи- правилен избор.
              -А каква е тайната на правилният избор?
              -1 дума- опит.
              -И каква е тайната за придобиване на опит?
              - 2 думи- грешен избор.
              -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              Моята формулировка е такава:
              Рационално Индивидуално Осъзнато Природно Производство и Потребление
              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Въъъх, с този си коментар съвсем ме убеди, че само ще го разхождам по чукарите
                УжасТ - боза, айран и компот от дюли ...Мъка, мъка, мъкаааа
                Не му вярвай. Пия и доматен сок !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Не ставай като ВМанков и Зарата
                  Няма да тръгна де си оправям граматичните грешки, щото виждаш ли, Мечо бил трезвен
                  Пък Мечо не го интересува, кой пиян, кой трезвен. Щото грешките на Мечо, доказват, че Мечо е свободен и не му пука. Свободата е грешка. Който не греши е роб.

                  Скивай ся муцуната на джипката

                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Личи си. Пише се убици
                    Не ставай като ВМанков и Зарата
                    Няма да тръгна де си оправям граматичните грешки, щото виждаш ли, Мечо бил трезвен
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Не ми я пробутвай тази философска тематика, в ден след тежка нощ!
                      Душата ми спи и точно в този момент ми е все едно дали грешката е вярна

                      П.П. Аз не се притеснявам, че правя грешки. Събрала съм доста "обици на ухото"
                      Личи си. Пише се убици
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        tnm, то от т'ва последното едва ли би имало полза. Освен ако не броиш за питиета бозата, айрана и компота де!?
                        Въъъх, с този си коментар съвсем ме убеди, че само ще го разхождам по чукарите
                        УжасТ - боза, айран и компот от дюли ...Мъка, мъка, мъкаааа
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          И най прагматичното мислене има за основа грешка, която се третира от мислителя, като неопровержимо вярна.

                          Грешката е вярна, както е казал народът
                          Не ми я пробутвай тази философска тематика, в ден след тежка нощ!
                          Душата ми спи и точно в този момент ми е все едно дали грешката е вярна

                          П.П. Аз не се притеснявам, че правя грешки. Събрала съм доста "обици на ухото"
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Ааааа, ти май нещо се стресна Не се притеснявай ..., теб само ще те разхождам по римския път. Няма да те карам да ми наливаш питие в чашата
                            tnm, то от т'ва последното едва ли би имало полза. Освен ако не броиш за питиета бозата, айрана и компота де!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Хммм, физическата слабост обикновено се компенсира с прагматичен ум
                              И най прагматичното мислене има за основа грешка, която се третира от мислителя, като неопровержимо вярна.

                              Грешката е вярна, както е казал народът
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Винаги ме изумява твоето прагматично мислене....!!!!!!!!!!!!!!!
                                Хммм, физическата слабост обикновено се компенсира с прагматичен ум
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X