IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Селяни

    Аз току що си купих фреза и резачка. Утре ще ги изпробвам. Подготвям се отрано за оселването догодина.
    Ела до Софето.... Ще изкараш някой лев. Знайш къв е ужаст у вабриката. Днес са подпукали някакви храсталаци, нямат изчистване

    Коментар


    • Селяни

      Аз току що си купих фреза и резачка. Утре ще ги изпробвам. Подготвям се отрано за оселването догодина.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Да, всичко тръгва от семейната, през образователната, и накрая се стига до трудовата матрица.
        Ако успееш да се измъкнеш някога, добре, ако ли не можеш- поточната лента те завлича.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
          Няма лошо, само да има,мен друго ме притеснява.
          Това,че след петата им година вече, дечурлигата влиза в ей тази матрица:

          http://www.youtube.com/watch?v=rTXudHZM39Q
          Видът на "матрицата", както и нейното отсъствие зависят, единствено от развитието /средата-семейна или природна, възпитанието, образованието/ на малките. Когато се осъзнае този факт - нещата в характерите могат да се променят.

          Т.е. - ако, СЛЕД петата им година - дечурлигата попадат в еди каква си матрица, то - къде сме били ние ДО петата? Не е ли вярно, че точно ние можем да ги вкараме в "матрицата", както и да постъпим по друг начин?...
          If something inspires you, follow it! Henry Ford

          Коментар


          • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
            Ако се случи случката - предабитЮриентски - да ОПрашат, може следабитуриентски да не оТпрашат наникъде...

            Лошо няма: ще дундуркаш с утопично-идеалистична песничка отрочето им, в която ще преобладават думичките: Рационално, Индивидуално, Осъзнато, Природно ,Производство и Потребление......, а то ще ти се смее, разбиращо... /малките днес, още с раждането си са готови - професори/...

            ...ако на "потребление" - ти се разплаче - давай му смело биберона, или зърното...
            Няма лошо, само да има,мен друго ме притеснява.
            Това,че след петата им година вече, дечурлигата влиза в ей тази матрица:

            http://www.youtube.com/watch?v=rTXudHZM39Q
            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
              Моето чадо, не ще и да си помисли да остава тука да учи, сега е абитуриентка, и кандидат зетът едвам я дочаква да отпрашват на някъде.
              Моето е още мънЕчко - 7 клас. За сега е приет в Американския. Той иска обаче да си продължи в СМГ. А за след 12 клас с шутове ще го ритам навън. Колкото и да ми е мъчно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                Моето чадо, не ще и да си помисли да остава тука да учи, сега е абитуриентка, и кандидат зетът едвам я дочаква да отпрашват на някъде.

                Ако се случи случката - предабитЮриентски - да ОПрашат, може следабитуриентски да не оТпрашат наникъде...

                Лошо няма: ще дундуркаш с утопично-идеалистична песничка отрочето им, в която ще преобладават думичките: Рационално, Индивидуално, Осъзнато, Природно ,Производство и Потребление......, а то ще ти се смее, разбиращо... /малките днес, още с раждането си са готови - професори/...

                ...ако на "потребление" - ти се разплаче - давай му смело биберона, или зърното...
                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                Коментар


                • Първоначално изпратено от новобранецът Разгледай мнение
                  Още година и половина четене в коментарите на Инвестора и ще излезеш с няколко висши. Специалист по Природни, Социални, Приложни, Формални науки и Хуманитаристика
                  Напълно е възможно за всеки, който иска да учи, и знае какво да чете.
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Аз пък ще изчакам още 2-3 месеца, да видя малкият към платено или неплатено ще се ориентира, и ако продължи неплатено, лятото ще си купя село и ще я карам и аз така
                    Моето чадо, не ще и да си помисли да остава тука да учи, сега е абитуриентка, и кандидат зетът едвам я дочаква да отпрашват на някъде.
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                      Макар, че от година и нещо чета Инвестора, смело мога да заявя, че получих полувисше по общообразованост и съм много благодарна за това на всички тука,
                      които с книги, постове, линкове и препратки допринасят за това, да се случват нещата.
                      Още година и половина четене в коментарите на Инвестора и ще излезеш с няколко висши. Специалист по Природни, Социални, Приложни, Формални науки и Хуманитаристика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                        Макар, че от година и нещо чета Инвестора, смело мога да заявя, че получих полувисше по общообразованост и съм много благодарна за това на всички тука,
                        които с книги, постове, линкове и препратки допринасят за това, да се случват нещата.
                        И аз харесвам тайфата
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                          Това значи, че и в града си нося селото в сърцето.
                          Аз пък ще изчакам още 2-3 месеца, да видя малкият към платено или неплатено ще се ориентира, и ако продължи неплатено, лятото ще си купя село и ще я карам и аз така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Тва кво значи? На село ли се изнасяш?
                            Това значи, че и в града си нося селото в сърцето.
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Макар, че от година и нещо чета Инвестора, смело мога да заявя, че получих полувисше по общообразованост и съм много благодарна за това на всички тука,
                              които с книги, постове, линкове и препратки допринасят за това, да се случват нещата.
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                                Моята формулировка е такава:
                                Рационално Индивидуално Осъзнато Природно Производство и Потребление
                                Тва кво значи? На село ли се изнасяш?

                                Коментар

                                Working...
                                X