IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Нищо не може да се предскаже. Най вече бъдещето.
    Ааааа, ти май нещо се стресна Не се притеснявай ..., теб само ще те разхождам по римския път. Няма да те карам да ми наливаш питие в чашата
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Ахааа, при мен нещата са прецизирани /така да се каже/. Преди да започна с пиенето си намирам подходящия "клон", усмихвам се чаровно и му позволявам да ми налива питие в чашата. Човешките взаимоотношения са сложни и не трябва да бъдат оставени на сляпата случайност
      Винаги ме изумява твоето прагматично мислене....!!!!!!!!!!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ахааа, при мен нещата са прецизирани /така да се каже/. Преди да започна с пиенето си намирам подходящия "клон", усмихвам се чаровно и му позволявам да ми налива питие в чашата. Човешките взаимоотношения са сложни и не трябва да бъдат оставени на сляпата случайност
        Нищо не може да се предскаже. Най вече бъдещето.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Подобно !
          Внимавай с пиенето...Пияната жена е като пияна гарга...На кой клон ще кацне и тя не знае.....

          За ребуса на Миа ...написах две формули, но ако бях ги пуснал, щяха да ме баннат до гроб...
          Ахааа, при мен нещата са прецизирани /така да се каже/. Преди да започна с пиенето си намирам подходящия "клон", усмихвам се чаровно и му позволявам да ми налива питие в чашата. Човешките взаимоотношения са сложни и не трябва да бъдат оставени на сляпата случайност
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро, Мечо!
            Добро утро, тайфата!

            Усещам, че днес не ми е ден. Снощи имах лек спор с едни колеги ентусиасти, които бяха решили да ловят пъстърва към 2 часа през нощта... Добре, че съм свикнала на подобен род волни програми и реагирам в максимално кратки срокове на поредното предизвикателство
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро tnm
              Добро утро чета

              Вчера писах в един анархистки форум. На секундата някакво старо куче (или кучка), с много постове, ме обвини в прекалено свободомислие. Надявам се да е политтрол, като нашите си тука. Иначе ще излезе, че каквато ни е държавата, такива са ни и анархистите
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Нищо не казваш за кърмата на джипа ми
                Бил е най- обикновен бандюга. Доколкото, разбойниците са анархисти, дотолкова и той е бил такъв. Разградена държава.
                Тези дни ми попадна "Педагогическа поема" на Макаренко. Попрочетах 100-ина страници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Знам, че си противоречат- писани са за конкретен случай и не са общовалидни. Не е 2+2=4.
                  Нищо не казваш за кърмата на джипа ми
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ако пари се изкарваха с логика, всички щяхме да сме милиардери. Кажи ми какви финансови книги си чела, и аз обещавам да ти намеря такива, в които пише точно обратното. Поради тази причина съм чел само половината от книгите свързани с търговия и инвестиране, защото знам, че в другата половина пише точно обратното.
                    Знам, че си противоречат- писани са за конкретен случай и не са общовалидни. Не е 2+2=4.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Така Мечо, слуга бил Разумът. Що щеш във форум свързан с бизнес?
                      Ако пари се изкарваха с логика, всички щяхме да сме милиардери. Кажи ми какви финансови книги си чела, и аз обещавам да ти намеря такива, в които пише точно обратното. Поради тази причина съм чел само половината от книгите свързани с търговия и инвестиране, защото знам, че в другата половина пише точно обратното.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Така Мечо, слуга бил Разумът. Що щеш във форум свързан с бизнес?

                        Коментар


                        • Ти парите си ги изключила, Мия.

                          Работа Инвестиции Образование Пътешествия Приятели Познание

                          Разум Интереси Отношения Природа Посока Просветление

                          И- може да бъде и истина.

                          Всяка от думите е хлъзгава и може да бъде напълнена и с друг смисъл.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Добре айде довърши ме:

                            1. Разум
                            2. Интуиция
                            3. Опит
                            4. Построение
                            5. Прозрение
                            6. Просветление

                            Сбърках нали ???
                            Според мен си на доста прав път, с уговорката че е малко "кауза пердута" да се опиташ да разгадаеш нечии чужди мисли, камо ли тези на една жена Но тук все пак сме си вече почти само наши хора, и е напълно нормално да си мислим че бихме могли да предполагаме какво мисли някой за когото знаем че е настроен на нашата честота и вълни.
                            Но стига локуми, ето и моят вариант (смятайте лично моят написан на база тези 4 букви), без претенцията да съм познал какво точно е имала предвид Миа:

                            1.Риск
                            2.Интуиция
                            3.Опит
                            4.1.Празнота
                            4.2.Прозрение
                            4.3.Просветление

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                              Здравейте, четници свободомислещи!
                              Преди няколко дни, нали имаше едни ветрове, едни бури?
                              Е, точно в късните доби, когато задуха, ме събуди вятъра и до ранни зори не мигнах.
                              И точно в тези часове на брожение, започнах да си изяснявам една формула- на успеха. До сутринта формулата се избистри, и сега изглежда така:

                              Р И О (П)3

                              това п е на куб, не можах да намаля тройката.

                              Знам,че тука имаме математици и анализатори, които с удоволствие биха я
                              разшифровали.

                              П.П. Поне за мен е успешна формулата де.
                              Яяя - тук се е появило най-после нещо ново и свежо!

                              Един неангажиращ коментар в началото, с който искам да потвърдя факта, че когато нещо задуха /каквото и да е то/ - няма как да не се събудим... , което съвсем не означава, че с "(П)3" обозначавам нечия първосигналност /повдигната на куб/, както биха отбелязали някои тук...

                              Ще заложа на:

                              Развитие
                              Инвестиции
                              Образование
                              (Природа)3

                              /лично аз не бих използвал кубична зависимост, а по-скоро бих продължил (П)3 - като произведение от 3П, а именно: Планина, Природа, Простор/
                              If something inspires you, follow it! Henry Ford

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                                Не се предавай без бой де,
                                айде до утре на обед.
                                Добре айде довърши ме:

                                1. Разум
                                2. Интуиция
                                3. Опит
                                4. Построение
                                5. Прозрение
                                6. Просветление

                                Сбърках нали ???
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X