IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Тази болка и аз я усещам
    Мисля да я използвам като физическо лице, а не като фирма.
    Още повече боли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Зависи за какво ще я ползваш, тнм.
      Много боли на бензиностанцията.
      Тази болка и аз я усещам
      Мисля да я използвам като физическо лице, а не като фирма.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Зависи за какво ще я ползваш, тнм.
        Много боли на бензиностанцията.

        Коментар


        • Тайфата, бръмнала ми е една муха в главата - мисля да си взема кола на оперативен лизинг.
          Ама не мога да преценя - малко ли ще се прекарам или много!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Очите на човека показват какво има между ушите му.
            Ходих до огледалото - гледах се в очите, гледах се ... нищо не ми показаха
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Очите на човека показват какво има между ушите му.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро, Мечо!
                Добро утро, тайфата!

                Вчера имах близък контакт с нашата правораздавателна система. Мъка, мъка, мъкаааа. Подлудих де що народ имаше около мен.
                Добро утро tnm
                Добро утро чета

                сколько идиотов,
                что стрелять охота,
                а система типа чтоб тебя парабатить,
                и порядка нету,
                и свободы нету,
                остается только
                эту песню голосить:

                анархия-мать порядка,свобода или хана!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Добро утро, Мечо!
                  Добро утро, тайфата!

                  Вчера имах близък контакт с нашата правораздавателна система. Мъка, мъка, мъкаааа. Подлудих де що народ имаше около мен.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Име едни руски филми от 50-те, в които няма отрицателни герои. Всички са едни добри, добри, добри и всеотдайни, и чувствата им платонични и чисти. А как работят- като за 10!
                    ..едвам се докосват по китките и бузките им червенеят а погледа блести......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Ей ти един филм да се утешиш - нали от една седмица си фен на Махно

                      Служили два товарища - http://my-hit.ru/film/14208/online

                      Янлъш си. От дете съм фен на Махно. Още от първите филми за революцията, които съм гледал, въпреки че все го изкарваха лошия.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Име едни руски филми от 50-те, в които няма отрицателни герои. Всички са едни добри, добри, добри и всеотдайни, и чувствата им платонични и чисти. А как работят- като за 10!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          ..... А някой е казал нещо, а съм го (я) ПОДПУКАЛ......
                          Ей ти един филм да се утешиш - нали от една седмица си фен на Махно

                          Служили два товарища - http://my-hit.ru/film/14208/online

                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            В песента за твоя ХАБИТАТ така ли се пее
                            Тц, този текст съм го чувала нейде из Македонията.

                            В моят хабитат не пеем. Тази част от процеса на ухажване сме го отстъпили на славеите и глухарите.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Добре, че жените не са хубавици, родени само за плесници
                              В песента за твоя ХАБИТАТ така ли се пее
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                "Във теб мъжете са симпатяги, родени само за тояги
                                във теб жените са тъй красиви родени само за любов"

                                Песен за Провадия
                                Добре, че жените не са хубавици, родени само за плесници

                                Та значи, ще ни подпука симпатяга Ама как - само той си знае. За сега предпочита да го запази в тайна
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X