IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Ти грипа си го изкарал. ( нали нямаш вече температура ?) Това са последствия от грипа....
    Да са ...и тъпанара.....Преди 4-5 дни , като писа, че те болят ушите, щях да ти пиша да пиеш антибиотик ( даже започнах - пий Оспамокс.....). после се отказах...Мислех, че ти е минало, защото не писа повече....А трябваше....
    Дали от 5 лв или от 54 лв, ефекта щеше да е същия .....
    Пий вода като камила и ще се оправиш...
    Чичо, я се стегни малко!!!

    Грипът е вирусно заболяване и то не се влияе от антибиотици.

    Хайде, ти си любител, но когато титулуван лекар предписва антибиотик на болен грип, направо ми идва да го съдя.

    П.П. Антибиотик се предписва при евентуални усложнения от грипа, но те не са ясни поне 10 дни след първоначалното заболяване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Това е долна клевета !!! Засрами се. Факи не се интересува ама изобщо от ОНАЯ тема
      Не мога да се засрамя. И този ген ми е изчезнал в следствие на някоя точкова мутация
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Тайфата, бръмнала ми е една муха в главата - мисля да си взема кола на оперативен лизинг.
        Ама не мога да преценя - малко ли ще се прекарам или много!?
        Ходих в Порше ауто за Фолсваген Джета да питам, офертата за оперативен лизинг беше приказка, ако както аз, обещаеш само 30 000 км. годишно да я караш, месечната вноска беше около 500 лева. За Голф, към 350 беше.
        Last edited by market; 11.04.2013, 21:46.

        Коментар


        • Поздрави за Анон с любимата песен на батько Махно
          http://www.youtube.com/watch?v=DwKWhPmIVM0
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
            Мен па днес друга дилемна ме мъчи.. От една седмица бях много болен - грипав колкото си поискам.. И на края отидох на лекър (някакъв супер специалист, чаках го 2 часа).. Даде ми човека антибиотици и един куп лекарства други, каза че много съм чакал и е трябвало да ида по рано... Още от първото хапче антибиотик (пие се по едно на ден, 7 дни) ми стан по добре, от второто съм почти здрав, днес изпих третото, ама утре съм канен на среща с едни приятели дето имат малии деца и ме е страх да не ги заразя.. Та мисълта ми е - колко време е заразен човек, като има грип??? Аз съм болен от 10 дни...
            Ти грипа си го изкарал. ( нали нямаш вече температура ?) Това са последствия от грипа....
            Да са ...и тъпанара.....Преди 4-5 дни , като писа, че те болят ушите, щях да ти пиша да пиеш антибиотик ( даже започнах - пий Оспамокс.....). после се отказах...Мислех, че ти е минало, защото не писа повече....А трябваше....
            Дали от 5 лв или от 54 лв, ефекта щеше да е същия .....
            Пий вода като камила и ще се оправиш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Факи е зает с предположения в оная тема
              Това е долна клевета !!! Засрами се. Факи не се интересува ама изобщо от ОНАЯ тема
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                Мен па днес друга дилемна ме мъчи.. От една седмица бях много болен - грипав колкото си поискам.. И на края отидох на лекър (някакъв супер специалист, чаках го 2 часа).. Даде ми човека антибиотици и един куп лекарства други, каза че много съм чакал и е трябвало да ида по рано... Още от първото хапче антибиотик (пие се по едно на ден, 7 дни) ми стан по добре, от второто съм почти здрав, днес изпих третото, ама утре съм канен на среща с едни приятели дето имат малии деца и ме е страх да не ги заразя.. Та мисълта ми е - колко време е заразен човек, като има грип??? Аз съм болен от 10 дни...
                Те така казват и в банката, когато отидеш за кредит.

                Каква ти е диагнозата, че ти е предписал тихите убийци - антибиотиците?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Очите на човека показват какво има между ушите му.
                  Тогава ти трябва да си циклоп.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Щом пиеш антибиотик, възможно е грипът да е преминал в асимптоматична пневмония.
                    Тя не е заразна.

                    П.П. Изказвам предположение. Не твърдя, че съм права.
                    Не ми каза диагноза. Иначе много компетентен. Аз все ходя при едни доктори дето сса ми приятели по чашка и освен да ме уморят друго няма да свършат.. Тоя някакъв топ специалист УНГ.. Чаках два часа на опашка ем бях с час и ми9 взе 50лв.... Па да видим.. Ама се оправям. Па и тия дни все съм на крак и все на открито, а не беше никак топло и много гадно време, та не мога да оздравея... А тия дни пътувам за Виена (ще откарам поне 10 дни) и не ми се ходи болен да си разваля почивката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Това Факи ако го прочете, ще каже, че вместо да те е исрам се смееш
                      Факи е зает с предположения в оная тема
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • http://www.youtube.com/watch?v=-qegVsfedSY
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Мен па днес друга дилемна ме мъчи.. От една седмица бях много болен - грипав колкото си поискам.. И на края отидох на лекър (някакъв супер специалист, чаках го 2 часа).. Даде ми човека антибиотици и един куп лекарства други, каза че много съм чакал и е трябвало да ида по рано... Още от първото хапче антибиотик (пие се по едно на ден, 7 дни) ми стан по добре, от второто съм почти здрав, днес изпих третото, ама утре съм канен на среща с едни приятели дето имат малии деца и ме е страх да не ги заразя.. Та мисълта ми е - колко време е заразен човек, като има грип??? Аз съм болен от 10 дни...
                          Щом пиеш антибиотик, възможно е грипът да е преминал в асимптоматична пневмония.
                          Тя не е заразна.

                          П.П. Изказвам предположение. Не твърдя, че съм права.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Мен па днес друга дилемна ме мъчи.. От една седмица бях много болен - грипав колкото си поискам.. И на края отидох на лекър (някакъв супер специалист, чаках го 2 часа).. Даде ми човека антибиотици и един куп лекарства други, каза че много съм чакал и е трябвало да ида по рано... Още от първото хапче антибиотик (пие се по едно на ден, 7 дни) ми стан по добре, от второто съм почти здрав, днес изпих третото, ама утре съм канен на среща с едни приятели дето имат малии деца и ме е страх да не ги заразя.. Та мисълта ми е - колко време е заразен човек, като има грип??? Аз съм болен от 10 дни...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Тайфата, бръмнала ми е една муха в главата - мисля да си взема кола на оперативен лизинг.
                              Ама не мога да преценя - малко ли ще се прекарам или много!?
                              Няма да се минеш - поддържат ти колата, плащат ти застраховките, сменят ти маслото и гумите други хора.. Ти само плащаш един месечен наем, а и накрая си я купуваш на безценица... Проблема е само ако тия дето ти подържат колата са някои мърди и не правят нищо по колата, а само прибират наема (вноската).. Едни такиова ги бях пребил на времето зарадуи една недооправена кола... Иначе лошо нема - оперативният клизинг е много модерен сега...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Ходих до огледалото - гледах се в очите, гледах се ... нищо не ми показаха
                                Това Факи ако го прочете, ще каже, че вместо да те е исрам се смееш
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X