IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Глава - цяла вселена...
    Мозък - като бялото слънце над пустинята...
    Не знам какви са ми главата и мозъка, но ти не трябва да "предписваш" по форуми антибиотик.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
      Абе да ти кажа малко се притеснявам при лекари и ми е трудно дори да обясня какво ми е... След това и аз се сещам за много други неща дето може да питам, ама там...
      Аз не съм ходил по доктори, но имам близки.
      Когато лекар не ти дава доброволно диагноза, то означава поне три неща - или не е добър или го е страх да носи отговорност или не е сигурен в диагнозата.
      Но при всички случаи последствията са за теб.
      Сега си бил на УНГ, но утре, да не дава Господ, може да отидеш и на друга специалност.

      А доколкото разбирам - плащаш си. Т.е. всички права са в теб.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Космо започвай така ..
        - Докторе снощи го вдигнах ( значи си здрав..)
        - Докторе снощи се изложих ( направо си за антибиотик....)

        После човек се отпуска и си казва мъката....
        А чиче Оспамокса колко милиграма и по каква схема се пие?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Само дето е болднало неправилните неща. Нещо като бридж белота

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
            Абе да ти кажа малко се притеснявам при лекари и ми е трудно дори да обясня какво ми е... След това и аз се сещам за много други неща дето може да питам, ама там...
            Космо започвай така ..
            - Докторе снощи го вдигнах ( значи си здрав..)
            - Докторе снощи се изложих ( направо си за антибиотик....)

            После човек се отпуска и си казва мъката....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Ами не, ТО точно чите, чите и после пише.
              Затова ТО ти е болднало две неща от поста.
              Само дето е болднало неправилните неща. Нещо като бридж белота
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Няма да му просветне. По очите му си личи, че между ушите му няма нищо
                Глава - цяла вселена...
                Мозък - като бялото слънце над пустинята...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Винаги искай диагноза.
                  Абе да ти кажа малко се притеснявам при лекари и ми е трудно дори да обясня какво ми е... След това и аз се сещам за много други неща дето може да питам, ама там...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Ти грипа си го изкарал. ( нали нямаш вече температура ?) Това са последствия от грипа....
                    Да са ...и тъпанара.....Преди 4-5 дни , като писа, че те болят ушите, щях да ти пиша да пиеш антибиотик ( даже започнах - пий Оспамокс.....). после се отказах...Мислех, че ти е минало, защото не писа повече....А трябваше....
                    Дали от 5 лв или от 54 лв, ефекта щеше да е същия .....
                    Пий вода като камила и ще се оправиш...
                    Лекаря ми даде Левофлоксацин Тева... Това са точно усложнения от вирус (не знам дали е грип), но доктора каза че има и отит и незнам си каво друго.. Не ми каза диоагноза, ама каза че е сериозно и трябва да си седя в къщи и да пия топли напитки, което няма как да стане тия дни, точно като почва сезона на голямото строителство..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      То чите, чите, но не мисли....

                      Айде още веднъж, може и да ти просветне, какво съм писал.....
                      Ами не, ТО точно чите, чите и после пише.
                      Затова ТО ти е болднало две неща от поста.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        То чите, чите, но не мисли....

                        Айде още веднъж, може и да ти просветне, какво съм писал.....
                        Няма да му просветне. По очите му си личи, че между ушите му няма нищо
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Диагноза не ми каза,
                          Винаги искай диагноза.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Те така казват и в банката, когато отидеш за кредит.

                            Каква ти е диагнозата, че ти е предписал тихите убийци - антибиотиците?
                            Много бях зле Аноне - правихме бирен ден и аз пийнах каде 15 бири.. На другия ден ми го нямаше гласа, до вечерта така ме заболя гърло че и слюнка не можех да гълтам а плюех, полсе и двете уши - зверска болка, после и гърдите и яка кашлица (толко честа и силана е главата ме заболя и ми се вуиеше свят) температура итн. И понеже няколко дни бях все по строежи, защото едни ол;игофрени не ми дават акт 16 заради един път през един тротар, та ми се наложи да обикалям една офис сграда с 300 метра асфалтов път.. Абе това е друга простотия.. Та накрая като виех като куче няколко дни отидох на лекър (дае ми го един колега, някакво УНГ светило).. А пред кабинета му манифестация, нищо че прегледа е 50 кинта, та 2 часа... Диагноза не ми каза, само ми написа рецептата и след 7 дни съмн на контролен преглефд, ама няма да ходя, че вече съм по добре... Само дето не мога да пия 7 дни и се чувствам като бит педераст..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Чичо, я се стегни малко!!!

                              Грипът е вирусно заболяване и то не се влияе от антибиотици.

                              Хайде, ти си любител, но когато титулуван лекар предписва антибиотик на болен грип, направо ми идва да го съдя.

                              .
                              То чите, чите, но не мисли....

                              Айде още веднъж, може и да ти просветне, какво съм писал.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Тайфата, бръмнала ми е една муха в главата - мисля да си взема кола на оперативен лизинг.
                                Ама не мога да преценя - малко ли ще се прекарам или много!?
                                Ако ти я плаща фирмата, може.....
                                Да даваш твои пари за наем на движимо имущество не си струва....
                                Оперативен лизинг ползват големи богати фирми, които не искат да имат никакво имущество в БГ - всичко е под наем и на лизинг....
                                Като свърши далаверата - самолета и за седмица са напуснали .....

                                Коментар

                                Working...
                                X