IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Засега изглежда прави пролетна почвоподготовка. Към Гергьовден ще започне да "сади, сади пиреро"

    Добро утро, Мечо!
    Добро утро, тайфата!
    Хахах, то вече не трябва ли да са са насадени нещата и работите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Мечо, ти копаш само за да пробваш фрезата или ще сееш/садиш нещо на копаното?
      Засега изглежда прави пролетна почвоподготовка. Към Гергьовден ще започне да "сади, сади пиреро"

      Добро утро, Мечо!
      Добро утро, тайфата!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

        Космо, фрезата е ТРЕПАЧ !!! Копае като за световно.
        Мечо, ти копаш само за да пробваш фрезата или ще сееш/садиш нещо на копаното?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Така е Marandi , аз затова и гледам да не вземам много участие в тази тема ,
          не съм ли бил свидетел на нещо от първо лице , не смея да пиша/давам мнение
          за него . От друга страна пък съм благодарен , че живея/родил съм се точно в тези
          времена и че животът ми е дал шанс да се занимавам с това с което се занимавам
          и на всичкото отгоре е решил да съм и един от малкото печеливши . Точно затова
          мечтата ми е с премерен ММ да обирам форексо колкото мога , и с времето да
          направя нещо добро за някой или група от хора със спечелените пари .
          Поздрави и за вас .
          Браво!

          Докато има млади 'орица кат' вас БГ-то не е обречена.

          Днес обаче е много готин ден за къркане - ха, наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ти си младо момче и не помниш, че в БГ-стан преди 25-30 години училищните дворове бяха заринати с изхвърлени закуски. Всяко междучасие се мятаха стотици закуски на земята и целия плац беше разринат със изхвърлена храна от децата. Е, ся си плащаме гяволъка, че сме били "баровци" да мятаме храна, кат' всеки 6-ти някъде гладува.
            Така е Marandi , аз затова и гледам да не вземам много участие в тази тема ,
            не съм ли бил свидетел на нещо от първо лице , не смея да пиша/давам мнение
            за него . От друга страна пък съм благодарен , че живея/родил съм се точно в тези
            времена и че животът ми е дал шанс да се занимавам с това с което се занимавам
            и на всичкото отгоре е решил да съм и един от малкото печеливши . Точно затова
            мечтата ми е с премерен ММ да обирам форексо колкото мога , и с времето да
            направя нещо добро за някой или група от хора със спечелените пари .
            Поздрави и за вас .
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • Браво Космо- интересно ще ми е какво ще излезе от ревизиите.Какъв е брат ми този бизнес трепач с 50% кяр..За пиенето и контрола си много прав- Народа ни казва-Непокритото мляко , котките го лочат.Ха наздраве- с узо и зелена салатка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                .... Печалбата при тия проекти е около 50%. 20 от тях са рушвети и мотивационни но останлите 30% (поне 5 млн лева, айде 4) къде са....
                С тия 30% вероятно си платил данъците и на отсрещната страна - мислим, знаеш как е,че като ползата за тоя дето дава, е да гони малка печалба с висок оборот,но редовно,с цел да "чисти" и оня дето взема......Смисълът е на корупцията е само когато се работи с авансови плащания доставчик-клиент,осигурен "пазар",дебели цени в които е калкулиран рушвета....Тва последното е особено важно за да не се налага да бъркаш нахалос от джоба си ,т.е е един вид хеджиране-гаранция за свършена работа .....

                Изобщо, работата с подкуп е изкуство подчинено на Омерта - (в превод за непросветените - "мълчание").

                И предварително ти казвам,че с тая ревизия нищо положително няма да постигнеш постфактум! Паре нема - действайте!
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Добро утро tnm
                  Добро утро чета

                  Космо, фрезата е ТРЕПАЧ !!! Копае като за световно.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ама, и ти едни уикенди си спретваш - хихи

                      Т'ва за киндерите, дет' помагаш е достойно за шпалир!

                      П.П. За пенецилина си прав, иначе това, което не ти е казал доктора като ефект от химията и калпава храна ( пак химия ) е:
                      ----------------------------------------
                      ШОКИРАЩО! Телата ни са с 15 години по-стари!

                      Шокиращо откритие направили група учени след 25-годишно проучване, което имало за цел да определи здравословното състояние на организма на съвременния човек ....

                      http://www.chudesa.net/shokirasto-te...dini-po-stari/
                      ---------------------------------------

                      Трудно бих нарекъл това "постижения" на най-модерната ни медицина. Най-добре е да се забрани изцяло, докато се сетят някой ден, че уж се кълнели в Хипократ. Сигурен съм, че здравето на нацията ни ще скочи рязко нагоре.

                      Събитията неприятно съвпадат с демографската катастрофа - демек ще имаме най-здравите бейби-бумъри от Втората световна война, а поколенията, които трябва да им вадят пенсиите ще мрат кат' мухи.

                      До 10 години, продължителността на живот ще започне да спада, ако не подобрят рязко храната ( менте ), която се предлага в БГ-стан.

                      Трябва да се съди като за опит за масово убийство и всички реклами за лекарства да ги изнасят в отделен канал кат' Планета и който се е хумнал на тема здраве да си ги гледа там. А, не в момента да облъчва химическата индустрия през 15 мин. глътни това, глътни онова и всяка 3-та реклама да е за лекарства. Баф' ма'а и печалби??

                      Умориха 'орицата от простотии и ги разсипаха направо, а Държавицата се прави, че нищо не е станало и тя все последна разбрала. Даже си имат 10 регулатора и 200 комисии, дет' уж да "пазели" като идеята е да има 1000 хрантутника по веригата, които после да си мятат топката и "виновни" да няма.

                      Жалка история БГ-станска ...


                      Аз съм един от тези дето ти чете блога бат Маранди.. Още от когато се мъчеше да обясниш на шепа лумпени че предстои криза и че недвижимите имоти не са златна кокошка.. Тогава още не пишех, само четях...

                      Днес пак отивам на работа че съм направ3ил всеобща мобилизация - 25 фирми във ревизия и с всеки един от чистачката до Главният изпълнителен директор правя интервюта. Въвел съм 24 часова готовност да ги викам... Няма начин фирма реализирала за 2 години 5 големи европроекта да не е донесла един лев и да се оказва че на практика аз я финансирам????? - Печалбата при тия проекти е около 50%. 20 от тях са рушвети и мотивационни но останлите 30% (поне 5 млн лева, айде 4) къде са... Единият още снощи като разбрал че проверявам се предал сам в полицията... Днес ще се видя с останалите...

                      Проблема на мен чиче ми9 е че почнах много да пия и явно съм изпуснал нещата защото вместо служители аз имам приятели по маса и секс партньорки... Ама край... Само този форум като погледна - че аз ако бях отделял по един лев всеки път като влеза у форума до сега една кола да съм купил...

                      Хайде чао за сега... че в 7.30 ми почват срещите.
                      Last edited by Kosmonavta; 14.04.2013, 07:15.

                      Коментар


                      • Добро утро душици!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                          Добави и тв/радио реклами и ще получиш желания резултат
                          Приятелю,

                          описал съм ви нещата отдавна защо това ще се случи. За съжаление от Русото по-брилянтен анализатор не познавам - хаха ( май утрепах една ромска махала в женската им част )

                          ----------------------------

                          Малко статистика в наши дни:

                          1. Световни хранителни запаси - през Втората световна война са стигали за една година, през 2003 г. за 133 дни, а през 2008 г. само за 40 дни ....

                          http://marandi.blog.bg/biznes/2010/0...arodite.524223
                          .................

                          Колко странно - писал съм статията още преди 3 години. Логичния въпрос е: "Е, и ...?" - някой педалчик/политик дали я прочете - даже е безплатна, па гледам е сричана над 60к пъти досега. И к'во направиха?

                          Иначе по статистика всеки 6-ти в Света гладува, а лидер по изхвърлена храна са УСА със "само" 50% средно на калпак - демек половината си храна я мятат в кофата.

                          Ти си младо момче и не помниш, че в БГ-стан преди 25-30 години училищните дворове бяха заринати с изхвърлени закуски. Всяко междучасие се мятаха стотици закуски на земята и целия плац беше разринат със изхвърлена храна от децата. Е, ся си плащаме гяволъка, че сме били "баровци" да мятаме храна, кат' всеки 6-ти някъде гладува.

                          Мога да заливам със статистики до утре, ама 'ноу интересен икономически и социален модел е стретнат, па не знам.

                          Поздрави!
                          Last edited by marandi; 14.04.2013, 01:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Ама, телюгите гордо тикат количките и пазаруват етикети. Ще ми е забавно някой да им вкара ла*йна с етикет шунка - сигурен съм, че хрупат и ще викат 'ноу 'арна, бря.
                            Добави и тв/радио реклами и ще получиш желания резултат
                            Мнението ми води до фалит !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                              Как беше новата фреза?

                              Аз се прибирам чак сега. Днеска ги вдигнах на работа всички служители и почнах всеобща ревизия във всички дружества. Май хората са си повярвали и прекалено са се възползвали от моята добрина и зависимост към курвите и алкохола.... Резултата от днес е двама уволнени, единия пребит и с глоба 20 бона.... Продавал пича в моите автокущи негови коли без да плаща наем и като продавал мои коли по ХХХ лева на мен отчитал по малко, така правил и с апартаменти, а с дотавчиците обратно.... и А се познаваме с баща му от 30 години, заедно сме защитавали честа на отечеството. А това малкото педалче ще ме пържи. И го гледам идва на работа с Порше Кайен и вътре една много видна фолк дива... Тс. купил съм Порше и издържам силиконова курва, без да знам... Ходих и до Дианабат, че съм спонсор на три отбора от първенството за деца по водна топка и да ги надъхам малко.. Много бой ядохме, ама важното е децата да спортуват и да не са на улицата.. Само като им видиш усмивките и всичко друго губи смисъл.

                              Вече съм здрав, ама имам още два дни антиитик и ще си го допия.... Дет ония ден обсъждахме, днес говорих с един доктор (случайно се видяхме, родител на едно дете) и ми вика точно това което и ние направихме като извод - По принцип е добре ако може без антибиотици, защото имат мноог вреди, но идва момент в копйто ако оставиш организма сам, особенно при някои рискови групи хора, може имунната система да не се пребори или да се пребори толкова трудно че да се стигне фо много по тежки последици и дори смърт. А има и диагнози (разни тежки заразни болести) коиот ако не се лекуват с антибиотик водят до смърт в над 80% от случаите. Особенно на времето е имало един куп болести коиот са миорели милиони хора годишно и след изобретяването на пеницилина вече се лекуват... Та като повечето неща и тук истината е по средата.

                              И пак забравих да си взема нещо за ядене. На обед много прядох и мислех че няма да огладнея ама сега съм гладен.. Май ще ходя за дюнери по никое време.
                              Ама, и ти едни уикенди си спретваш - хихи

                              Т'ва за киндерите, дет' помагаш е достойно за шпалир!

                              П.П. За пенецилина си прав, иначе това, което не ти е казал доктора като ефект от химията и калпава храна ( пак химия ) е:
                              ----------------------------------------
                              ШОКИРАЩО! Телата ни са с 15 години по-стари!

                              Шокиращо откритие направили група учени след 25-годишно проучване, което имало за цел да определи здравословното състояние на организма на съвременния човек ....

                              http://www.chudesa.net/shokirasto-te...dini-po-stari/
                              ---------------------------------------

                              Трудно бих нарекъл това "постижения" на най-модерната ни медицина. Най-добре е да се забрани изцяло, докато се сетят някой ден, че уж се кълнели в Хипократ. Сигурен съм, че здравето на нацията ни ще скочи рязко нагоре.

                              Събитията неприятно съвпадат с демографската катастрофа - демек ще имаме най-здравите бейби-бумъри от Втората световна война, а поколенията, които трябва да им вадят пенсиите ще мрат кат' мухи.

                              До 10 години, продължителността на живот ще започне да спада, ако не подобрят рязко храната ( менте ), която се предлага в БГ-стан.

                              Трябва да се съди като за опит за масово убийство и всички реклами за лекарства да ги изнасят в отделен канал кат' Планета и който се е хумнал на тема здраве да си ги гледа там. А, не в момента да облъчва химическата индустрия през 15 мин. глътни това, глътни онова и всяка 3-та реклама да е за лекарства. Баф' ма'а и печалби??

                              Умориха 'орицата от простотии и ги разсипаха направо, а Държавицата се прави, че нищо не е станало и тя все последна разбрала. Даже си имат 10 регулатора и 200 комисии, дет' уж да "пазели" като идеята е да има 1000 хрантутника по веригата, които после да си мятат топката и "виновни" да няма.

                              Жалка история БГ-станска ...
                              Last edited by marandi; 14.04.2013, 01:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Днес беше чудесен ден на вилата.....Тревата е полудяла и ако бях пропуснал косенето, щях да се измъча нататък. ( успях само 1/3 от мястото , но там расте една слонска трева на туфи и е отврат )
                                Вчера купих една кокошка - 3.7 кила...Сложиш я в тенджера под налягане с лук, чесън, два картофа, риган ,ч.пипер и сол и я оставих 5-6 часа да къкри на огъня .....
                                Като я донесох се беше разкапала ......Въпреки, че махнах мазнотиите и повечето кожи вкуса на мазничка .......(не мога да продължа да пиша, че ще отворя тенджерата пак.......) е неповторим....( даже и жената я похвали.....)

                                Препоръчвам .....!!!!
                                Чети черничкото само и после препоръчвай

                                П.П. Иначе майка ми преди да отлети на небето все викаше как да отида до някое село да си взема една кокошчица, да си я колна и наготвя.

                                Представям си к'ви боклуци ядем, щом даже и тя беше пищясала, че по документи било внос говеждо, па то се оказало конско и т.н.

                                Ама, телюгите гордо тикат количките и пазаруват етикети. Ще ми е забавно някой да им вкара ла*йна с етикет шунка - сигурен съм, че хрупат и ще викат 'ноу 'арна, бря.
                                Last edited by marandi; 14.04.2013, 00:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X