IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Може, ама Ламята не сади салата и моркови вече. Също и пипер спря. По-евтино излиза от магазина

    Само, чесън, магданоз, копър, джоджен, домати, краставици, зелен боб, грах, коприва и лапад. Другото е по-евтино от магазинЯ.

    Ягоди, малини, овощки и грозде не ги броя - те са отделно.


    И коприва и лапад ли се садят...???..Аз си мислех ,че са плевели, дето не можеш да ги махнеш....

    Кресона ми е поникнал, вчера садих бораго...
    Само 500 айсберга не се развиват добре - много влажно и студено....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      .... по празниците трябва да отбележа присъствие в Добруджата.....
      Я кажи как вадят костилките на кайсиите преди да ги турят за джибри на ракията ...

      Аз като разбрах и са изумих - на полвин тон кайсии женурята им ръчкат с губерките кайсия по кайсия (все едно че ще варят сладко ),2-3 дена,след като цялата процедура - примерно със сливите - трае не повече от денонощие само защото законите на физиката изискват някво технологично време ( и по специално Закона на Архимед,според който всяко тяло измества флуид равен на собствената си маса - цитирам по памет и не гарантирам за пълнота )
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ама, те да не са двама?

        Стиснатата мечка и мързеливият бик?
        Хи-хииииххх, стана като при индианците преди хората да ги открият.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          Е ааа защо махаш мечка, не може ли да махнеш бичка?
          Ама, те да не са двама?

          Стиснатата мечка и мързеливият бик?

          П.П. Бе, хубаво се шегуваме, ама тряя си замъкна задника да спретна едни принцеси на Ламята - половината с кайма, половината с разбито яйце и натрошено сирене.
          Last edited by marandi; 14.04.2013, 18:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Добрем, махам стисната мечка и остава само мързелива
            Е ааа защо махаш мечка, не може ли да махнеш бичка?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
              Не е по темата, но си спомних как ми пращаха туба домашен ябълков оцет по Еконт това клед като от Български пощи били отказали да го превозят
              Тук всеки написан коментар е по темата.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Прати ми, как няма да ми прати - големи, лъскави, зилениии
                Пък за Баба Марта вместо мартеничка ми изпрати бели и червени камъчета - вкара малко разнообразие в традицията
                Добрем, махам стисната мечка и остава само мързелива

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Мечо биков, засади дюли, много хубав компот става.
                  Мушмули също.
                  Сакън, че още сънувам кошмари, дет' се учих да правя сладко от дюли т'ва лято. Към 30 бурканчета изхаках - хаха

                  П.П. Дюлите не стават всяка година - има години с 4-5 колкото да не е без хич, но миналата година имаше доста.
                  Last edited by marandi; 14.04.2013, 18:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Що селото, бря!? Ще разпраща селскостопанска продукция по Спидито на тайфата от форума
                    Не е по темата, но си спомних как ми пращаха туба домашен ябълков оцет по Еконт това клед като от Български пощи били отказали да го превозят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Той стиснат и мързелив, бря.

                      Камъчета прати ли ти - от ония големите и зелените?
                      Прати ми, как няма да ми прати - големи, лъскави, зилениии
                      Пък за Баба Марта вместо мартеничка ми изпрати бели и червени камъчета - вкара малко разнообразие в традицията
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Мечо биков, засади дюли, много хубав компот става.
                        Мушмули също.
                        Дюлите ги препоръчвам под всякакви форми за лекуване на кашлици и всякакви проблеми на дихателните пътища
                        Много хубав разговор сте си организирали тук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Не съм казал такоз нещо бре. Местенцата за зарзавати са мънички, максимум 1 ар всичките общо. Другото е ЛОЗЕ !!!
                          Ще ти купим казан за ракията и на есен пристигаме целия форум у вас - хихи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Около 2000 (две хиляди) общо сичкото.

                            2 (два) декара около
                            Мечо биков, засади дюли, много хубав компот става.
                            Мушмули също.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ти с 2 дка градина може да изхраниш половин село, бря
                              Не съм казал такоз нещо бре. Местенцата за зарзавати са мънички, максимум 1 ар всичките общо. Другото е ЛОЗЕ !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Що селото, бря!? Ще разпраща селскостопанска продукция по Спидито на тайфата от форума
                                Той стиснат и мързелив, бря.

                                Камъчета прати ли ти - от ония големите и зелените?

                                Коментар

                                Working...
                                X