IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сам юнак на коня, съм, Мечо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
      Аз се досещам, че Вал говори за снощния тенис мач, на който се правеше на Джокович с тези забивки и волета.
      Някак си не мога да се съглася. Какво ти говори съвета "Не следвай схеми". Аз нито знаех предварително, че Зарата ще ми вдигне за воле, нито че бате Маранди ще ми предлага работа.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        А, забравих, захапах сабален Факушко. От един отбор ли сте веке ???
        НА Бай си Факи можеш да му заапеш онаа работа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Ами аз днес си говорих с Миа и tnm, ама не съм прилагал нищо срещу тях. А и нещо казах на бате Маранди, но пак не срещу него, а просто му отговорих.

          Нещо май а ???
          А смееш ли да приложиш!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            За какво говориш ???
            Аз се досещам, че Вал говори за снощния тенис мач, на който се правеше на Джокович с тези забивки и волета.
            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Шевицо златна,

              толкоз ли е трудно да отвориш един чичо Гугъл, да напишеш индетерминизъм и ще ти покаже:........................................


              Как да го обясня по-просто?!

              ................. И вземи си отвори линк-овете, които съм дал да си прочетеш най-общо дефенициите. Няма да се умориш, че си прочел 1-на страничка текст.

              Ще съдя Мечката за (е)нтулектуален тормоз, който ми причинява да чета простотии


              Да бе-е-е,

              Та да почнат да ми никнат перхидролени букли.
              Аз си се харесвам прошарен.
              Нема ти мине номеро!

              Не ща чичо Гугъл. Искам бате Маранди.
              Пукни се!

              Като се бараш на интелекуртен - карай мюзиката докрай. Ко ме пращаш в девета глуха?
              Аз съм българин все пак, едва ли не. И нищо българско не ми е чуждо.

              Да съм чел Гугъл!



              Майко-о-о-о-о-о!
              И това доживях да чуя!
              И то от особа, дето ми проглуши пеленгаторите на тема филтриране на нформацията!

              Ми що не не си напишеш на твоето блокче - "Чети Гугъл!" и сичкото друго да затриеш?

              Или ме подготвяш за другия път? Щом си купя нова книга от книжарницата и открехна смирено първата страница - да срещна сущите големи букви: "ЧЕТИ ГУГЪЛ"? А другите петстотин - празни. Стават и като за "първа нужда", биват и за згръщане. Вместо целофан.

              Аз предлагам Мечо за Главен Мормот - Мормобиг-оф.

              Коментар


              • А, забравих, захапах сабален Факушко. От един отбор ли сте веке ???
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Не се прави на ударен. Много добре разбираш за какво говоря.
                  За какво говориш ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Аз днес нито си спомням да съм го плюл, нито да съм си говорил с него за кораби.
                    Аз лично мисля, че темата кораби я поизчерпахте

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Ами аз днес си говорих с Миа и tnm, ама не съм прилагал нищо срещу тях. А и нещо казах на бате Маранди, но пак не срещу него, а просто му отговорих.

                      Нещо май а ???
                      Не се прави на ударен. Много добре разбираш за какво говоря.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Аз чета назад.

                        Напоследък се опитваш да прилагаш едни доста семпли техники с/у опонентите си. Зарежи ги! Води диалога естествено, а не следвай схеми.
                        Ами аз днес си говорих с Миа и tnm, ама не съм прилагал нищо срещу тях. А и нещо казах на бате Маранди, но пак не срещу него, а просто му отговорих.

                        Нещо май а ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Аз днес нито си спомням да съм го плюл, нито да съм си говорил с него за кораби. Или както е прието да се казва в темата напоследък, цитирай мой пост от ДНЕС, в който оплювам или иронизирам бате Маранди
                          Аз чета назад.

                          Напоследък се опитваш да прилагаш едни доста семпли техники с/у опонентите си. Зарежи ги! Води диалога естествено, а не следвай схеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Пак сте си мерили житейските възгледи.

                            Маранди и Мечо имат някаква непоносимост един към друг, а думичката "кораб" отключва и по-искреното й вербализиране.
                            Аз днес нито си спомням да съм го плюл, нито да съм си говорил с него за кораби. Или както е прието да се казва в темата напоследък, цитирай мой пост от ДНЕС, в който оплювам или иронизирам бате Маранди
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Това не е ново,но така и не съм забелязал да е известно и да се върти из нет-а

                              http://balgar.bg/bg/

                              Изкажете мнението си за този труд.Доста е за гледане,така че не бързайте ...аз съм търпелив
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Пак сте си мерили житейските възгледи.

                                Маранди и Мечо имат някаква непоносимост един към друг, а думичката "кораб" отключва и по-искреното й вербализиране.

                                Коментар

                                Working...
                                X