IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Написал си ДИВОТИЯ !!!

    Прав си!
    Но не само.
    Потопил съм се от години в нея.
    Доброволно.

    Непрекъснато се питам, защо е така.
    Защо хората попиляват живота си в опити?
    Защо не намираме сили да довършим едно нещо докрай?
    Защо, когато си поставяме цел не мислим дали тя е осъществима?
    Ще ни останат ли сили постигайки я, после да я поддържаме и развиваме?
    Да бъде полезна на другите и така да изпълним със смисъл и сигурност живота си?

    /...Защо швейцарците не заклаха кравите?
    Докато се учеха да правят часовници, фотоапарати........
    Ми чопнаха от мегяните какаото и измислиха шоколада.
    И защо не ги пробутаха на некоя офшорка, докато се учеха да пазят парите на другите?
    Ами продължаваха да ги доразвиват като технологии.
    И сега вече дори не ги правят. Само ги измислят.
    Атомни....../

    И сега кво?
    На днешна дата?
    Имат крава - кръкат млеко.

    Нямам еднозначен отговор.
    Затуй слагам на масата поредното изживяване.
    Проучване. Експеримент.
    Дивотия.

    Дано пък, вие имате отговор.
    Не се хваля, ни оплаквам, нито пък се гордея.
    Просто си блъскам главата:
    - Защо?

    ......................................
    Пианиста не се бие.
    Дори като свири фалшиво.
    Защото между гротеските, може да си откриеш отговорите на поне пет въпроса - "Защо?".

    Инак - седиш, мислиш, пушиш и пиеш.
    Пак седиш,....... мислиш ....... и пиеш.
    Седиш........мислиш.
    Седиш.
    Седиш.
    Седиш..........
    ..........и се капичваш.
    Last edited by sergo; 26.02.2013, 17:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
      Не са чели!
      И не ебават да го правят..
      /Съседката отгоре, дето я чукам от три месеца не чете.Ходи с омраза на лекции и учи публична администрация в СУ.Първа година.
      Повече време отделя, как да се докопа до един мой успешен ученик, който заминава с гаджето си във Вашингтон.Тя е най-младата дипломатка в съответно посолство и мандата ѝ изтича./

      Пък аз не исках секс.
      Искам борци-ученици.
      Написал си ДИВОТИЯ !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
        Пък аз като ти говорех за модния образователен портал?
        Ти се напраи на загадъчен!

        Ко имах напредвид?
        Смятай!
        Бря, дефинирай ми техн. задание на лични и мога да отговоря. Тия форуми днес ги чета - утре ги забравям умишлено.

        Наистина нямам никакъв спомен за какво ми говориш и кога е било.

        П.П. 20-30 дни за обратно инфо кат' го прегледам, че съм се забатачил и не мо'а избутам текущото. Т.е. калкулация на проекта ще ти я сметна за няколко дни, ама за изработка ги пиши 40 дни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
          Е, и?

          Кво кат съм го пернал?
          Хамалогия.
          Надуваема мъжка кукла със 16-ядрен процесор - виждал ли си?
          Непрекъснато се чувствам гузен.

          Ма, дошло ми е времето като да ме ползват като боксова круша............
          Или като учебно пособие..............
          /Някой да помни ония големи дървени пергели от прогизманията?/
          Ма, аз ти се радвам, бря - халат, чехли, шампанско и студентчето - няма те смятам колко го правят кат' %

          П.П. Мани тия пергели, по-рано имаше някаква задача как се дели произволен ъгъл на 3 равни части само с пергел и линия. Демек с линията се перват 2 пресечени прави на еВем страна и после получения ъгъл да го разделиш на 3 развни ъгъла.

          Ако мислиш, че помня нещо си се объркал яко - а, па т'ва било елементарна строителна задача в Античността и всеки строител я знаел - хихи
          Last edited by marandi; 26.02.2013, 09:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Бе, много възпитан простак съм, ама вече от няколко месеца си мисля да си направим устата на бат' Серго.

            Ние с тИбя шъ съ прежалим да плющим моделките, щот' виж как се ядосва само, а па ни е приятелче.

            Требе го "спасяваме" - пази Боже всеки ден да те лазят миски

            П.П. Ама, викам ти си по-нахакан от Русото и те чаках да го оферираш първи.


            Пък аз като ти говорех за модния образователен портал?
            Ти се напраи на загадъчен!

            Ко имах напредвид?
            Смятай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ей, перна го студентчето най-накрая.

              Да ти имам обетите - викаш толкоз зле, че чак 3 месеца, ърмм се тормозиш - хихи

              П.П. Ай, наздраве за 'убавата работа! Ко си шпрехате тук от Спартак до Панама? Знаеш ли кое е Рус да ви чете отстрани и да му изправяте гънката, дет' я няма

              Е, и?

              Кво кат съм го пернал?
              Хамалогия.
              Надуваема мъжка кукла със 16-ядрен процесор - виждал ли си?
              Непрекъснато се чувствам гузен.

              Ма, дошло ми е времето като да ме ползват като боксова круша............
              Или като учебно пособие..............
              /Някой да помни ония големи дървени пергели от прогизманията?/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                Не са чели!
                И не ебават да го правят..
                /Съседката отгоре, дето я чукам от три месеца не чете.Ходи с омраза на лекции и учи публична администрация в СУ.Първа година.
                Повече време отделя, как да се докопа до един мой успешен ученик, който заминава с гаджето си във Вашингтон.Тя е най-младата дипломатка в съответно посолство и мандата ѝ изтича./

                Пък аз не исках секс.
                Искам борци-ученици.
                Ей, перна го студентчето най-накрая.

                Да ти имам обетите - викаш толкоз зле, че чак 3 месеца, ърмм се тормозиш - хихи

                П.П. Ай, наздраве за 'убавата работа! Ко си шпрехате тук от Спартак до Панама? Знаеш ли кое е Рус да ви чете отстрани и да му изправяте гънката, дет' я няма

                Коментар


                • Единствените българи, които можеха да ни вкарат в джаза - това бяха военните.
                  Пък ние ги направихме пазачи!
                  На складове.

                  Не че германците не искаха да ни научат на дисциплина!
                  Това е всъщност капчицата катран в кацата мед наречена България.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ти съвсем си се изматериалистил бре. Ирак и Либия преди не можеха да ги ТОЧАТ !!!

                    Пък назе си ни точеха, стой та гледай. Без РЕВОЛЮЦИЯ не мойм са опраим.


                    Това - се едно не съм го прочел.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Щат и дип харно се учат и развиват. Ма да робуват не щат. Спартак е водил РОБИ. За сегашните востаници съм пуснал мнението си в тема политика, ама лайнометите го затрупаха на часа. Ти не я гледай пяната дето изплува. Истинските мотори на БУНТА са едни младежи и девойки дето са изчели ВАГОНИ с книги. И не щат да робуват. И востаниците не щат да робуват веке. За това и го дигнаха ВОСТАНИЕТО !!!

                      Не са чели!
                      И не ебават да го правят..
                      /Съседката отгоре, дето я чукам от три месеца не чете.Ходи с омраза на лекции и учи публична администрация в СУ.Първа година.
                      Повече време отделя, как да се докопа до един мой успешен ученик, който заминава с гаджето си във Вашингтон.Тя е най-младата дипломатка в съответно посолство и мандата ѝ изтича./

                      Пък аз не исках секс.
                      Искам борци-ученици.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                        Абе бате Серги е най добре... Гледа си надарени дизайнерки с айфони... Обучава ги. Ела да видиш при мен какво стана - само баби и 100 килограмови мъже... Преди какви жени имах в офиса, ама пусто с времето изчезнаха...
                        Бе, много възпитан простак съм, ама вече от няколко месеца си мисля да си направим устата на бат' Серго.

                        Ние с тИбя шъ съ прежалим да плющим моделките, щот' виж как се ядосва само, а па ни е приятелче.

                        Требе го "спасяваме" - пази Боже всеки ден да те лазят миски

                        П.П. Ама, викам ти си по-нахакан от Русото и те чаках да го оферираш първи.

                        Коментар


                        • Абе бате Серги е най добре... Гледа си надарени дизайнерки с айфони... Обучава ги. Ела да видиш при мен какво стана - само баби и 100 килограмови мъже... Преди какви жени имах в офиса, ама пусто с времето изчезнаха...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Моите всичките - и пълноправни и непълноправни - са с по два оранжеви картона
                            Наготви им юфка със сирене и чай и им пусни Азис, ама за малко - че може да си отрежат вените надълго от комбинацията. Па и псето ще завие и ще стане чудо.

                            Няма ги трепеш все пак
                            Last edited by marandi; 26.02.2013, 09:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                              Каква революция ще направиш с хора, дето не щът да се учат/развиват/?

                              Спартак цъфна ли?
                              Щат и дип харно се учат и развиват. Ма да робуват не щат. Спартак е водил РОБИ. За сегашните востаници съм пуснал мнението си в тема политика, ама лайнометите го затрупаха на часа. Ти не я гледай пяната дето изплува. Истинските мотори на БУНТА са едни младежи и девойки дето са изчели ВАГОНИ с книги. И не щат да робуват. И востаниците не щат да робуват веке. За това и го дигнаха ВОСТАНИЕТО !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                                Имаше време, дето сичкото бълхарин беше жаден да научава и усвоява. Тогаз бе и моя апогей.
                                Пък сега ми идват на интервюта млади дизайнерки въртейки в лапите.... я-фон.И като ги питам, колко приложения са свалили на фончето, които са с дизайн-насоченост - те почват да ме керизат от къмто Балдуиновата кула.
                                Демек: -".........а бе кьраво старче, не скиваш ли кви балкони имам! А ти си тръгнал да ме изпитваш на "майкатиофис"!

                                чи той ифона мое ли да шиЙ бе ???
                                Чей умен - умен е, чей е петица-петица а, ама ча па да блодира ... ???
                                Знам ли аз де.. Ни тотелефоне, ни от бодове отбирам ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X