IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Ае стига бе мамка му. Ходете в политика да се дърлите Да еВа умните тикви
    А, не ща. Иди ти да те плюе Чунчо. Аз вече дигнах РЕВОЛЮЦИЯ. Ако си ербап пробвай да я ПОТУШИШ
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Искаш да кажеш, че не си чела спора помежду им дето не можаха да се разберат, кой е най умния човек когото познават ???

      Изтървала си велик ДЖУМБИШ !!! Чети началото на темата. Няма да съжаляваш !!!
      Мяркала съм го -не ме грабна.

      Коментар


      • Ае стига бе мамка му. Ходете в политика да се дърлите Да еВа умните тикви

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Сииилно субективно и относително.
          Искаш да кажеш, че не си чела спора помежду им дето не можаха да се разберат, кой е най умния човек когото познават ???

          Изтървала си велик ДЖУМБИШ !!! Чети началото на темата. Няма да съжаляваш !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Именно де. Аз за това си мисля, че Манков и tnm са най умните хора у форума, тъй като още с влизането си у темата дадоха ясно да се разбере кои са най умните хора, които познават.
            Сииилно субективно и относително.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov
              Аз не съм Методий, а само се изпотявам като него когато споря с ТЪПАЦИ
              Напълно те разбирам.
              То е като да се опитваш да долепиш еднаквите полюси на два магнита.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                И простотията, и умнотията са силно субективни и относителни.
                Именно де. Аз за това си мисля, че Манков и tnm са най умните хора у форума, тъй като още с влизането си у темата дадоха ясно да се разбере кои са най умните хора, които познават.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • И простотията, и умнотията са силно субективни и относителни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Отдавна е време, и се чудя защо още се мотате.

                    ПП
                    Мечо, знам за ред на Фурие. Математика. Това ли имаш впредвид?
                    Трансформация на Фурие имам предвид. Учи се след Неравенство на Бесел и интеграл на Фурие.

                    Докато ред на Фурие се учи преди Неравенство на Бесел и интеграл на Фурие.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Мечо, Съни много уважвам мненията ви а и самите вас, но ми се струва че гледате еднозначно на нещата, по-точно съдите единствено на база собствените си убеждения и гледна точка. Според вас не може ли и някои от толкова хулените и критикувани от вас политици също да се осъзнае, и дори само за това че попада в общия кюп, да почувства вина, и да бъде искрен когато говори за промяна!? Нали и те са хора все пак. Много генерализирате - "народа е добър, политиците са лоши!" Ей това малко не мога да го разбера, защо не мислим за хората като за отделни индивиди, а почти винаги поставяме всички попаднали в дадена група или маса, под един общ знаменател!?

                      П.П.Нямам приятели или роднини в политиката, просто се опитвам да потърся логиката и фактите във всяка една гледна точка.
                      Не гледаме еднозначно на нещата. Помисли върху това. Ние се опитваме да разберем твоята гледна точка. Ти не се опитваш да разбереш нашата. Като завариш петима крадци да ти крадат къщата, а пък с тебе са 20 твои приятели, все отбор юнаци. Ти какво ще направиш. Давам два възможни варианта :

                      1. Ще им теглиш як БОЙ
                      2. Първо ще разследваш дали случайно някой от тях не е добър човек пък случайно да е попаднал сред крадливата банда. И ако има такъв ще го отделиш настрана и ще го оставиш да краде, докато ти и твоите приятели БИЕТЕ останалите
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        СИНЕ..., забравих как завършва думата
                        Аххх..., дано поне ВМанков помни
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Мечо, ти си гений! Това горното дето си го написал, според мен е абсолютна истина! Махни само имената от изречението, те не са важни, и ще се получи нещо още по-вярно и универсално! Бах' маа'му, не е ли време вече да открием и някои от другите измерения в които съществуваме!?
                          Отдавна е време, и се чудя защо още се мотате.

                          ПП
                          Мечо, знам за ред на Фурие. Математика. Това ли имаш впредвид?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Не всички са на "Винету"....Има и умни сред нас...
                            Така е чиче, има умни дори и сред вас.

                            Коментар


                            • слушах профа димитар иванов от лондон. голямата работа.
                              ситуацията е много просто. има три слоеве в държавата. младо и глупаво след това работещо и пак глупаво. и третото пенсионери и тарикатите на държавата.

                              целта е работещето население да хрантути дъртаците. българските пари отиват за изхранване на пенсионерите на които бъдещето им е в гробищата. затова се инвестира в българския бюджет. и естествено за младите парите за тяхното обучение нестигат. но тази инвсетиция в младото поколение е нежелана и по друг повод. щото на работещите им се обещава сламката пенсионерство.

                              вместо да се инвестират парите в младото насаление се инвестират парите в бъдещите гробища. и зарадитова цялата държава е на път да се погребе. то толкова просто че няма накъде. и сега кво стана преждевременно умряха работещите или се изселиха и изведнъж на всеки му е ясно че от инвестиция бъдещ умрял файда няма.

                              и кат слушам тоя пламен бил протестирал против еди кво си. пълна помия човека е умрял щото е разбрал че в тая държава с главна инвеститорска цел гробищата е по добре да се запали от колкото за да робува на пенсионерската сган за да имат читаво погребение. нашите модерни фараони всеки с неговата пирамида се наричат пенсионерите. много просто всичко.

                              Коментар


                              • За Иваноффф, СИНЕКУРА е такава една работа дето нищо не правиш, само на края на месеца зимаш КИНТИ !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X