IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Хайде сега, пак литки към математиката

    Какво ще ми даде ВМанков!?
    СИНЕ..., забравих как завършва думата
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      Мечо, ти си гений!
      Знам !!! И напълно подкрепям тезата ти !!!

      Обаче сега си навличаш гнева на Иванофффффффффф и Асенннннн дето казват, че съм ПРОСТ.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
        Мечо, ти си гений! Това горното дето си го написал, според мен е абсолютна истина! Махни само имената от изречението, те не са важни, и ще се получи нещо още по-вярно и универсално! Бах' маа'му, не е ли време вече да открием и някои от другите измерения в които съществуваме!?
        Ахаа ... като махне имената от изречението, работата става "Проста да падладейш" (както обича да се изразява един мой познат, който малко не е българин)
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Трансформациите на Лоренц са бита карта. В трансформациите на Фурие е ИСТИНАТА !!!

          Ся Манков като земе властта ще ти даде за добро държане СИНЕКУРА !!!
          Хайде сега, пак литки към математиката

          Какво ще ми даде ВМанков!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Трансформациите на Лоренц са бита карта. В трансформациите на Фурие е ИСТИНАТА !!!
            Мечо, ти си гений! Това горното дето си го написал, според мен е абсолютна истина! Махни само имената от изречението, те не са важни, и ще се получи нещо още по-вярно и универсално! Бах' маа'му, не е ли време вече да открием и някои от другите измерения в които съществуваме!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
              Здравейте,

              пак съм оплескала положението Нямам си ръководител на дипломната работа - двама ме отсвириха, защото имали вече много дипломанти, останалите не ги познавам, защото не съм ходила на лекции кофти работа...

              Всички са ми криви!

              Извинявам се ако съм обидила някой в движение в някоя тема...
              За какво се извиняваш. Аз още не съм те обидил

              За да не виси извинението във въздуха, мога да кажа, че тиквата ти е ЗЕЛЕНА !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Да не влизаме и с теб във философски спорове относно трансформациите на Лоренц и относителноста на понятието "време" и най-вече "час"!

                П.П. С ВМанков сме се разбрали, винаги да поздравявам с "Добро утро" без значение от часа и датата
                Трансформациите на Лоренц са бита карта. В трансформациите на Фурие е ИСТИНАТА !!!

                Ся Манков като земе властта ще ти даде за добро държане СИНЕКУРА !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Добро утро, Мечо
                  Добро утро, тайфата!

                  Навън грее слънце. Времето е само за разходка из природата.
                  Хубав ден на момичетата и момчетата!
                  Добър ден,

                  какъв дъжд идва ........

                  Коментар


                  • Здравейте,

                    пак съм оплескала положението Нямам си ръководител на дипломната работа - двама ме отсвириха, защото имали вече много дипломанти, останалите не ги познавам, защото не съм ходила на лекции кофти работа...

                    Всички са ми криви!

                    Извинявам се ако съм обидила някой в движение в някоя тема...
                    Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                      Не искам да превръщм тази тема в политическа, ама тук си писал.

                      И аз бях на този митинг. Тогава се прие една декларация.
                      Ти гласува ли за нея?
                      В тази еуфория човек помни ли какво е гласувал......
                      Носих си тефтер и записвах , колкото мога, цитати от ораторите.......
                      След 1 месец се пося семето на съмнението.....след 1 година ги заебах пишман демократите....

                      Казват, че мъжко дупе един път се е.е и после само се дое...ло. Аз затова си го пазя.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Баси кви книги четете вие бе!
                        Не всички са на "Винету"....Има и умни сред нас...

                        Коментар


                        • Добро утро!
                          Временцето си е хубаво наистина. Но трябва да се ходи да се бачка Само с востание нищо няма да стане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            тези дни. Всичкото писател се е изсипало у Политика
                            Малиии, ма ти си голяма поспалана! Ама какво е това бе! В пет и половина - добро утро! Аууууууу![/QUOTE]

                            Да не влизаме и с теб във философски спорове относно трансформациите на Лоренц и относителноста на понятието "време" и най-вече "час"!

                            П.П. С ВМанков сме се разбрали, винаги да поздравявам с "Добро утро" без значение от часа и датата
                            Last edited by tnm; 06.03.2013, 08:46.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро, Мечо
                              Добро утро, тайфата!

                              Навън грее слънце. Времето е само за разходка из природата.
                              Хубав ден на момичетата и момчетата!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                А, спомних си. Мисълта е на Мирзакарим Норбеков. От книгата "Опитът на глупака или ключът към прозрението".
                                Баси кви книги четете вие бе!

                                Коментар

                                Working...
                                X