IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Мечо ти наистина ли си на ветроход, а то вече няма политика- царя е гол, парите са изядени.. трагедията е пълна..политиците се скриха в миша дупка..Мечо скъса ли лъва синджиря
    1. Ти вярваш ли му на Анон ???
    2. Да.
    3. Не трагедия, а РАДОСТ !!!
    4. Да
    5.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Дали ще го наречеш партия или "всенародно революционно движение за обновление" е все тази- връзката е опосредствана чрез други хора.
      И най-вече разбрах, че трамвай не можел да изпревари трамвай.... демек.

      П.П.. Скоро ще очаквам умни изкази и за тролейбусите.

      Коментар


      • Дали ще го наречеш партия или "всенародно революционно движение за обновление" е все тази- връзката е опосредствана чрез други хора.

        Коментар


        • Мечо ти наистина ли си на ветроход, а то вече няма политика- царя е гол, парите са изядени.. трагедията е пълна..политиците се скриха в миша дупка..Мечо скъса ли лъва синджиря

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Не си прав мечооо, не си прав. Математиките тук са по- сложни. Ще се изпълнят 10%, но кои 10%? Най- важните- не като количество, а като качество- 90 %, ще съм аут и тези 10 % не са ми никаква утеха- те са били толкова очевидни, че и масата ги е видяла.

            Разглеждаш ги нещата двумерно.
            Да разглеждам ги тримерно. Прочети ми пак поста, пропуснала си нещо. Пък от твоя пост, както и от пропуска ти твърдо си личи, че всъщност ти разглеждаш нещата двумерно.

            За да не бъда Иванов, ще ти кажа и в прав текст. Дай по добра алтернатива на всеобщо оплюване !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Не си прав мечооо, не си прав. Математиките тук са по- сложни. Ще се изпълнят 10%, но кои 10%? Най- важните- не като количество, а като качество- 90 %, ще съм аут и тези 10 % не са ми никаква утеха- те са били толкова очевидни, че и масата ги е видяла.

              Разглеждаш ги нещата двумерно.
              Last edited by val/she; 06.03.2013, 18:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                А, Добър ден!

                Тук ще те зачеша, защото в политика ще потъне бързо.
                Като искаш "пряка" демокрация за всичко, изследвал ли си се в кои % попадаш и в колко от случаите си на вълната на "общественото мнение"?
                За себе си мога да кажа, че максимум в 10% от случаите съм била съгласна с масата, в останалите 90- Тц. Добре ли е за мен това, което ти искаш?
                И аз като теб, ноооооо, мисля, че и за мен и за теб, това което искам е по добро от представителна демокрация. Ще ти обясня защо и ще оплюя Асен, той си знае защо !!!

                1.При пряка демокрация, в 10% от случаите ще става това, което аз искам.
                2. При представителна демокрация в 1 % от случаите става това, което аз искам, тъй като само в 1% от случаите мнението ми съвпада с това на политиците
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Хихих, ми то и това може да стане. Както са тръгнали нещата мое и на кораб да се кача. Е тогиз ще ме скъсаш от блъскане на ръжда
                  Мечобиков плава на ветроходи. Там ръжда няма.
                  Споко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ще си го върна да знаеш.
                    Хихих, ми то и това може да стане. Както са тръгнали нещата мое и на кораб да се кача. Е тогиз ще ме скъсаш от блъскане на ръжда

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Значи наистина всичко е субективно и относително
                      А, Добър ден!

                      Тук ще те зачеша, защото в политика ще потъне бързо.
                      Като искаш "пряка" демокрация за всичко, изследвал ли си се в кои % попадаш и в колко от случаите си на вълната на "общественото мнение"?
                      За себе си мога да кажа, че максимум в 10% от случаите съм била съгласна с масата, в останалите 90- Тц. Добре ли е за мен това, което ти искаш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Към никой нищо, а и то админчето поизтърка
                        Ще си го върна да знаеш.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Към никой нищо, а и то админчето поизтърка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ае стига бе мамка му. Ходете в политика да се дърлите Да еВа умните тикви
                            Там не става дърляне. Там се замерват с портрети, снимки, статии и линкове.
                            Чийто портрет е по-тежък, той е по-тиква.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Мяркала съм го -не ме грабна.
                              Значи наистина всичко е субективно и относително
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Ае стига бе мамка му. Ходете в политика да се дърлите Да еВа умните тикви
                                Дърля се бе човек. Нали не мислиш, че плямпам сериозно?

                                Коментар

                                Working...
                                X