IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Не си прав. Ако бунта е докато ги изгоним от всички власти, нещата много бързо ще се оправят.
    Дори маймуните не се пускат от някой клон преди да са се хванали или набелязали друг.

    Ти разсъждаваш малко по-зле и от примат.

    Не ми се обиждай. Нали съм от лошите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Наистина няма полезен ход, но и след Луканов е нямало по некадърно управление..Всичко ще е на гърба на народа и особено на ниските слоеве и пенсионерите...Абе има много да патим..но Мечо е прав с търпени и овчедушие сме на това дередже..
      Не си прав. Ако бунта е докато ги изгоним от всички власти, нещата много бързо ще се оправят. А аз мисля, че бунта едва сега започва. Така, че не се отчайвай.

      ПП
      Анон, не визирах теб, а останалите колеги начело с МАМУН !!! Теб те броя от лошите.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Наистина няма полезен ход, но и след Луканов е нямало по некадърно управление..Всичко ще е на гърба на народа и особено на ниските слоеве и пенсионерите...Абе има много да патим..но Мечо е прав с търпени и овчедушие сме на това дередже..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Не, познавам им душите сеирджийски много по добре. Ако не дай си боже нещата се сговнясат, вместо да потърсят вината у себе си, ще ни се подиграват и ще ни викат "Ние казахме ли ви ?"
          Визираш сигурно мен - Не, не съм сеирджия.

          Вие сте лаладжии и не знаете какво, как и най-вече - от кого да си го поискате.

          Написах го онзи ден в Политиката - наблегнете в исканията си върху Съдебната власт и Прокуратурата. Не ви трябва контрол върху Законодателната власт (Парламента). Там контролът се държи от Европа.
          Last edited by anon6706; 06.03.2013, 19:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
            Вие гледайте.
            Ние действаме.


            Вие също бихте могли да действате.

            Но ако само гледате, после, ако не ви е харесало какво е станало, нема на кого да се оплачете, освен на арменския поп.

            Не, познавам им душите сеирджийски много по добре. Ако не дай си боже нещата се сговнясат, вместо да потърсят вината у себе си, ще ни се подиграват и ще ни викат "Ние казахме ли ви ?"
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Хихих, аз сега само се гъбаркам, но навремето нервата успокоявах на Плиска Цариградско е като една река. А и от време навреме с Радой Ралин правех приказка
              Имал съм, имам и ще имам доста тежки дни от това трейдване.
              Но пък не се сещам за друг начин, при който сам да си заслужиш или изгубиш парите. Просто няма на кого да се сърдиш и това те прави мъдър с времето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                Вие гледайте.
                Ние действаме.


                Вие също бихте могли да действате.

                Но ако само гледате, после, ако не ви е харесало какво е станало, нема на кого да се оплачете, освен на арменския поп.
                Нали си чувал термина "цунгцванг"?

                Ами "действайте". В момента нямате полезен ход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Извинявам се.
                  Не беше злорадстване. Пък и "ваденето на пари" от трейдинг си има своите рискове.
                  Особено за кръвното налягане след лош ден.
                  Хихих, аз сега само се гъбаркам, но навремето нервата успокоявах на Плиска Цариградско е като една река. А и от време навреме с Радой Ралин правех приказка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Само гледай какво ще става следващите 4-5 месеца.
                    Вие гледайте.
                    Ние действаме.


                    Вие също бихте могли да действате.

                    Но ако само гледате, после, ако не ви е харесало какво е станало, нема на кого да се оплачете, освен на арменския поп.
                    Свободен във виелицата.
                    http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Досещам се.
                      Ако и аз си вадех парите от трейдинг, щях да си метна смайли, но все още не е така.
                      Извинявам се.
                      Не беше злорадстване. Пък и "ваденето на пари" от трейдинг си има своите рискове.
                      Особено за кръвното налягане след лош ден.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Ще има много горещи кестени, но всички те ще бъдат конски.
                        Ще стават само за ревматизъм, но не и за ядене.

                        Само гледай какво ще става следващите 4-5 месеца.
                        Досещам се.
                        Ако и аз си вадех парите от трейдинг, щях да си метна смайли, но все още не е така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          п.п.Имате ли идея, колко "горещи кестени" ще бъдат сложени на сметката ни?
                          Ще има много горещи кестени, но всички те ще бъдат конски.
                          Ще стават само за ревматизъм, но не и за ядене.

                          Само гледай какво ще става следващите 4-5 месеца.

                          Коментар


                          • vmankov e искрен идеалист (така ми се струва поне), но има тук- други, които се надяват да им бъдат извадени горещите кестени.

                            п.п.Имате ли идея, колко "горещи кестени" ще бъдат сложени на сметката ни?
                            Last edited by val/she; 06.03.2013, 19:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              1. Ти вярваш ли му на Анон ???
                              Плаването на ветроход беше комплимент.
                              Всеки може да плава на дизел.

                              Коментар


                              • Браво Мечо- пич си...

                                Коментар

                                Working...
                                X