IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Искаш да видиш реакции при въпроси, които пораждат естествен сконфуз, а и са чувствителни откъм обществено мнение?

    п.п.И грешиш, че при евреите няма душевни болести. Напротив, при тях има високо ниво на генетично предавани ментални болести. Причината е- бракове м/у роднини.

    Вероятно под душевни имаш предвид полудявания предизивиккани от по- сложни чувства.
    Ето пак повод да те НАПАДНА. Права си, че при евреите има повече нервност и психически заболявания. Причината обаче не е наследствена, а идва от преиначаването на юдейската религия от еврейските вождове. Те не мислят за народа си. Единствената им цел е колкото може повече контрол !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Филю Разгледай мнение
      Като каза "положителен пример" и се сетих за един отрицателен.
      Преди 5-6 години някъде беше.На едни наши клиенти юристи та за щерката става на въпрос.
      Тогава това момиче с вид на непознала мъжка ласка жена ми събра очите на възел.Ако и да съм имал смътното усещане че в съда са маскари ми стана ясно и защо.
      Покрай работата се заприказвахме.Бях тогава още уфатен.От дума на дума стана ясно че стажува за съдия.А?!Така ли?Как са престъпниците?
      Питам колкото да върви разговора.
      Да знаеш ми вика.Престъпниците са по-умни от нормалните хора.Щом са успели да ги измамят значи са по-умни.
      Бреееей!Си викам на акъла.
      То и стадото и вълците си имат хитрости в оцеляването.
      Ама ти ще ставаш съдия.Кво ще ми ги възхваляваш мошениците.Или пък да ги мразиш евентуално.Хладен ум трябва тука ама....
      И така леко-полеко се изкривяват нещата.Изчезва доверието яко дим.
      Може и да ги възхвалява, а може и не. Всъщност е права. Ако разделим условно хората на осъзнати и неосъзнати се наблюдава следното. Сред не престъпниците осъзнатите са 1 на 1000 спрямо неосъзнатите. Докато сред престъпниците осъзнатите са 1 на 5 спрямо неосъзнатите. Естествено винаги престъпниците са на власт. С изключение на случаите в които трудности в съществуването постепенно карат критична част от не престъпниците да се осъзнаят. В такива кризисни ситуации е възможно не престъпниците да вземат властта от престъпниците, понеже интелекта постепенно се "прехвърля" от престъпниците към не престъпниците.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Искаш да видиш реакции при въпроси, които пораждат естествен сконфуз, а и са чувствителни откъм обществено мнение?

        п.п.И грешиш, че при евреите няма душевни болести. Напротив, при тях има високо ниво на генетично предавани ментални болести. Причината е- бракове м/у роднини.

        Вероятно под душевни имаш предвид полудявания предизивиккани от по- сложни чувства.
        Last edited by val/she; 07.03.2013, 21:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Не мога да разбера, какво целиш с тази преднамерена бруталност, вманков?
          Може и да е бруталност.
          Не знам дали целя нещо с нея.

          Но че ми идва отвътре да я изкарам, когато общувам с хора, които могат да зададат този въпрос - да, правя го.

          Какво целя?..
          Па знам ли и аз.., сега, след толкова години явна и скрита борба - за кого? - знам ли?
          Може би съм чикиджия, щом не е за вас?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Има прекрасни съдии, но заради колегите им петнящи тогата, обират и те негативи.
            Мога да спомена имена (като положителен пример), но не знам дали е редно.

            Като каза "положителен пример" и се сетих за един отрицателен.
            Преди 5-6 години някъде беше.На едни наши клиенти юристи та за щерката става на въпрос.
            Тогава това момиче с вид на непознала мъжка ласка жена ми събра очите на възел.Ако и да съм имал смътното усещане че в съда са маскари ми стана ясно и защо.
            Покрай работата се заприказвахме.Бях тогава още уфатен.От дума на дума стана ясно че стажува за съдия.А?!Така ли?Как са престъпниците?
            Питам колкото да върви разговора.
            Да знаеш ми вика.Престъпниците са по-умни от нормалните хора.Щом са успели да ги измамят значи са по-умни.
            Бреееей!Си викам на акъла.
            То и стадото и вълците си имат хитрости в оцеляването.
            Ама ти ще ставаш съдия.Кво ще ми ги възхваляваш мошениците.Или пък да ги мразиш евентуално.Хладен ум трябва тука ама....
            И така леко-полеко се изкривяват нещата.Изчезва доверието яко дим.

            Коментар


            • Не мога да разбера, какво целиш с тази преднамерена бруталност, вманков?

              Коментар


              • Същият въпрос зададох по-рано в темата "Политика".

                Казах им, че имам хватка да им покажа, че почти всички там са деца все още по акъл.

                А обявената хватка беше да пусна същия въпрос тук и да им покажа на ония там, колко са зле.

                Хватката ми проработи - докато там на този въпрос и досега нямам отговор, то тук три отговора изникнаха одма

                Прочее, хора, въпросът ми не е лош, коментирайте го, моля. Най-малкото да им покажем, че трябва самостоятелност и смелост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Че не дава поколение???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Че не дава поколение???
                    Е, стига. Много смъкваш възрастта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Аз, не мога да разбера, защо дразни сдържаността (по принцип)?
                      Тази сдържаност...

                      Защо е? Накъде е?

                      Например, не се сдържам да скоча на разни дебели гъзове и вратоци, ако са обиколили една българска баба. Това го правя на публично место, не че некой от гледащите ще участва - но тея дебели гъзове и вратоци им спада гребенът, понеже виждат, че съм готов на всичко.

                      И.., леко така.., си отиват - а аз чакам да ме пребият или аз да ги пребия. Второто е по-вероятно - та те си тръгват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Сегашните 40-45 годишни са набор 1968-1973. Т.е. по времето на Живков и до 1989-та биха могли да бъдат пълнолетни комунисти или поне комсомолци.
                        И да имат, а и да нямат досие от тогава, винаги може да им се спретне едно такова в 2-3 сайта.
                        После доказвай, че нямаш сестра.
                        Има прекрасни съдии, но заради колегите им петнящи тогата, обират и те негативи.
                        Мога да спомена имена (като положителен пример), но не знам дали е редно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          Кое е лошо на педофилията?
                          Че не дава поколение???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            Кое е лошо са педофилията?
                            Разбирам на къде биеш. Има културни пластове, и ДА- тези пластове отнемат част от естествената или първична свобода.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Защо? Сегашните 40-45 годишни, не би трябвало да имат досиета.
                              Сегашните 40-45 годишни са набор 1968-1973. Т.е. по времето на Живков и до 1989-та биха могли да бъдат пълнолетни комунисти или поне комсомолци.
                              И да имат, а и да нямат досие от тогава, винаги може да им се спретне едно такова в 2-3 сайта.
                              После доказвай, че нямаш сестра.

                              Коментар


                              • Кое е лошо на педофилията?

                                Коментар

                                Working...
                                X