IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мен форумът е все едно сме се събрали край една маса 10-15 човека, 2- от нас непректснато държат микрофона, 1- 2 са скандалджии, други 1-2 малко по-язвителни. Нормални отношения- като във всяка една компания.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Аз, не мога да разбера, защо дразни сдържаността (по принцип)?
      Обяснимо е във форум.
      Аз какво мисля: Сдържаността във форум започва да наподобява на воайорство. Другите пишат, та се скъсват, ти гледаш и току ги удариш болезнено. Тогава съотвеният ник се чувства разголен, без да е получил адекватното от теб.

      Поне така си мисля.
      Както виждаш от броя ми постове, аз нямам този проблем.
      Пък и нали съм бил манипулатор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        При минимум 40 години, вече отиваме към досиета, агенти, зависимости и т.н.
        Пак ще се опорочат нещата. За съжаление поколението от 40+ е компрометирано. Макар, че точно то съдържа цвета на нацията в момента.
        Защо? Сегашните 40-45 годишни, не би трябвало да имат досиета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Аз, не мога да разбера, защо дразни сдържаността (по принцип)?
          Не по принцип. Когато не споря с теб не ме дразни.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Сънито май се е разсърдила.

            Обаче, препрочитам ви постовете една към друга и още не разбирам как точно се захапахте. Това между мъже не може да се случи.

            Виж Мечобиков как ми тегли от време на време по една, аз после му я връщам и пак си пишем.
            Препрочетах и очевидно от репликата, че манков е идеалист, но има други и т.н...горещи кестени...

            Коментар


            • Аз, не мога да разбера, защо дразни сдържаността (по принцип)?

              Коментар


              • Всъщност съмнението и доверието са едно и също нещо. Хората говорят за логика, рационалност (каквото и да означава това), но в основата на мисленето са съмнението и доверието. Те са определящи при избора, който е същинската основа на мисленето.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Съниии, недей така!
                  Сънито май се е разсърдила.

                  Обаче, препрочитам ви постовете една към друга и още не разбирам как точно се захапахте. Това между мъже не може да се случи.

                  Виж Мечобиков как ми тегли от време на време по една, аз после му я връщам и пак си пишем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    :
                    п.п.И да добавя към поста на анон- възраст- поне 40г, за да бъдеш съдия. Много я принизиха тази професия. Вместо да бъде венец на кариерата им, тя е трамплин към административни постове.
                    При минимум 40 години, вече отиваме към досиета, агенти, зависимости и т.н.
                    Пак ще се опорочат нещата. За съжаление поколението от 40+ е компрометирано. Макар, че точно то съдържа цвета на нацията в момента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Вероятно аз трябва да се припозная като "предател".

                      Аз съм от добрите. Не смей да се съмняваш.

                      п.п.И да добавя към поста на анон- възраст- поне 40г, за да бъдеш съдия. Много я принизиха тази професия. Вместо да бъде венец на кариерата им, тя е трамплин към административни постове.
                      Да !!!

                      Спирам да се съмнявам !!!

                      Точно пък аз да спра. Поне се опитвам МАКСИМАЛНО !!!

                      Дум спиро съмниро !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Съниии, недей така!

                        Коментар


                        • Вероятно аз трябва да се припозная като "предател".

                          Аз съм от добрите. Не смей да се съмняваш.

                          п.п.И да добавя към поста на анон- възраст- поне 40г, за да бъдеш съдия. Много я принизиха тази професия. Вместо да бъде венец на кариерата им, тя е трамплин към административни постове.
                          Last edited by val/she; 07.03.2013, 19:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                            Не искам да затлачваме тази тема с политика и няма да отговоря, макар че имам какво.

                            Ако ти е интересно, можем да прехвърлим нашите постове в "Политика" и там да продължим.
                            И като не я "затлачваме" с политика, тя пък взе да си тече темата като буйна река.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                              Правото не е на страната на гръмогласния
                              Добре млъквам. Само тихи картинки

                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение

                                Отделно, трябва съдиите и прокурорите да бъдат пряко избирани на принципа на местните избори.
                                и аз се подписвам за това
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X