IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честит празник и от мен! Весело изкарване на вечерта!

    Коментар


    • Честит празник, дами!

      Коментар


      • Ха, Честит Празник на мацките от темицата!

        Чиърс!

        Коментар


        • Честит празник дами !!!
          Бъдете все така неповторими ....!
          Мъжете около вас да ви уважават всеки ден ...

          Коментар


          • Честит празник, мили дами!
            Бъдете много много щастливи!
            Красотата ще спаси света!

            Коментар


            • Добро утро и честит празник момичета

              ! Никой да не тормози Съни, че ще вадя бодлите от фЕстона Няколко дни да не влиза човек и ще се избиете ни моЙ тъй айде малко лиготии - цветя и рози песньовки и туй онуй и без сръдни!

              За всички цветенца красиви... момичета само за вас!

              Alicia Keys - A Woman's Worthhttp://www.youtube.com/watch?v=JtMUIwOE2ss

              момичета нали знаете, че винаги сте The Best

              A Natural Woman

              Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

              Коментар


              • Честит празник, мили дами!!!!
                НЛО-брак в чужбина- http://www.youtube.com/watch?v=Fg1Mzy1KCMk
                Last edited by новобранецът; 08.03.2013, 08:50.

                Коментар


                • Добро утро, Мечо!
                  Добро утро, тайфата!

                  Младежи, благодаря за поздравите и пожеланията!

                  Честит празник на готините девойки от форума!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Честит празник tnm
                    Честит празник красавици


                    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=NKwlhc-ZWBs
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                      ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА- ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ГОТИНИ..

                      Коментар


                      • Труден и...сложен народ сме, българите
                        Недоверие, нерешителност и вечен стремеж да принизим другия до нивото си и това в комбинация със склонността ни да се правим при раздумки на велики, предопределя народната съдба
                        Мисля, че трябва със закон да се забрани мърморенето
                        Който е недоволен да прави всичко, за да промени обекта на недоволството си
                        Когато касае държавата - отива в съда или на площада
                        Мърморенето на маса ни довършва като народ

                        * * *
                        За мен, няма разлика между тази и тема "политика"
                        Там се споделят приоритетно тъмни моменти от бита и обществената реалност, тук моментите на маса или размисъл
                        Честността там, е на по-високо ниво
                        Знае се кой каква позиция има и ударите са директни, поне в масовия случай
                        Тук - нещо като нож, нещо като цвете, изобщо като нищо на света, и ножът е скрит

                        * * *
                        Вал, недей така
                        Когато срещу въпросите на някого, не поставяш отговори, а подхвърляш намеци от рода - "теб те интересува парламента, ...защо ли, ти си знаеш"
                        и стигаш в недискутирането ти на същността до ново твое откритие, че този, който пита е платен събеседник и не заслужава отговор
                        В "политика" му казват - Ад хоминем
                        Тук - никак не му казват, темата е лежерна
                        А аз го наричам недостоен подход
                        Изходът -
                        доказват се намеците
                        извинение за лъжата и обидата
                        Не влизам в тема, в която са позволени мръсните номера, но се прокламира добрия тон и уважението

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          Същият въпрос зададох по-рано в темата "Политика".

                          Казах им, че имам хватка да им покажа, че почти всички там са деца все още по акъл.

                          А обявената хватка беше да пусна същия въпрос тук и да им покажа на ония там, колко са зле.

                          Хватката ми проработи - докато там на този въпрос и досега нямам отговор, то тук три отговора изникнаха одма

                          Прочее, хора, въпросът ми не е лош, коментирайте го, моля. Най-малкото да им покажем, че трябва самостоятелност и смелост.


                          Ба,
                          Това дъл не ще да е чакъл у моята бохча?
                          Ма нейсе............

                          Та чуйте мислата на един педофил. Дет женка по-дърта от 27 не е онождал до сеги. И сметам сичуейшъна такъв да си и остане.

                          В живото съм се сджукчвал и със стари и със млади адвокати, прокурори, съдии, мнистри. Чак откъмто татовото време. Нали сте чували, дето шивача и бръснара ги ползват по-мързеливите властници, место да си изкопат трап като Мидас? И да си дуднат на тиферич.
                          /Най-нотабилния беше на осемсе и кусур години, гат му клекнах да ме открехне за униформата на юретата преди девети, та да конструирам и ушия първата тога за новото време./
                          Щот, ако си не спомняте имаше години дет съдиите шляпаха със дънки и по бели чорапи на заседанията.

                          - Бил адвокат по делото Вапцаров.Има-няма десетина тома гледах по лавиците в неговия кабинет, дето и сега ги зубрат темидчетата.

                          При старите си го има синдрома " как земля пахньет", както си е и в другите професии. Тежат им греховете и затуй са по-милостиви. Пък и се плашат от възможността да се не окажат в оня списък на първите стотин от наште въжделения в посока дъното на океана.
                          Виж при младите скруполи нема.
                          - Един дето всички го знаете, даже почна да ми ползва ателието за срещи с ...........баш организираната престъпност. Ма без да ме открехне.
                          Пък сме баджанаци. С последната любов, кат се делкахме - после си останахме приятели. И тя не миряса, докато не ни направи приятели. Ожениха се, родиха си деца.................след година-три, сам предложи да ми спести време по едно мижаво дело.
                          И така направи, че да загубя цялата си двайсет годишна дейност. Барабар с активите. Излязох с един костюм, едни обувки и една трета докюментите на фирмата.
                          После с последните три лева си купих въже от магазин за левче. После ходих до Панчарево. Та да си избера камик. После.....

                          Пък аз и сега да пропиша пет странички, ще да гледа фтичките откъмто вътрешната част на кафеза.

                          Не им е лесно на младите.
                          Немат смел.
                          Ни кое е богоугодно, ни що е лошотия.....

                          .................................
                          Досиетата отдавна са прочистени. И вината е в нас - 50+ годишните.
                          Last edited by sergo; 07.03.2013, 22:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            К'во си чел наскоро, Мечо?
                            Това го разбрах (осъзнах мое знание е) наскоро. Човешка цивилизация има от много от отдавна. В древните книги, от които произлизат религиите е описано вековното познание за истината. Те са писани от просветлени хора.

                            Това важи не само за юдейството, но и за всички религии, които са били преиначени в даден исторически момент с цел да осигуряват заблуда и максимален контрол на власт имащите.

                            При християнството това е довело до тъмното средновековие в християнския свят.

                            Истината, както е била първоначално е "Живота е грях (грешка, свобода)". А не че неспазването на някакви заповеди е лошо нещо, подлежащо на задължително наказание.

                            Най варварския текст е за съгрешаването с "помисъл", което е гавра с познанието, свободата и живота като такъв
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                              Кое е лошо на педофилията?
                              Че какво лошо пък да има в педофилията? То ако беше лошо, бая цигани щеше да има по затворите

                              Коментар


                              • К'во си чел наскоро, Мечо?

                                Коментар

                                Working...
                                X