IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    Честит празник, мили дами!
    Бъдете много много щастливи!
    Красотата ще спаси света!
    Нйе, нйе и нйе.
    Тврдо нйе!

    Красотата не е длъжна да спасява. Красотата въобще няма нищо общо със задължение - тя е просто кеф
    Може би тя е кеф на тези, които могат или са длъжни да.

    http://www.youtube.com/watch?v=q7DBoiyBoJ8
    Last edited by vmаnkov; 08.03.2013, 20:58.
    Свободен във виелицата.
    http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Честит ден на жената! Малко интересни факти!
      http://www.capital.bg/light/neshta/2...ref=akcentmenu
      Лорде, честит и на теб! Ха-ха-ха

      http://www.youtube.com/watch?v=SS2MZz9FnF4#t=48

      Велики!

      Коментар


      • Честит ден на жената! Малко интересни факти!
        http://www.capital.bg/light/neshta/2...ref=akcentmenu

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Мечо, аз не ти "продавам" Костов. Аз ти продавам истинска партийна система- виги и тори, която така и не се случи тук. Анадънму?

          Впрочем, единствените политически лица в/у които се е стоварвала държавнта машина са Сидеров и Костов,
          Е не е истина. Аз на всякъде където плюя Костов плюя и Виденов, именно за да не ме обвиниш, че те обвинявам в Костовизъм.

          Простия народ избра ПАРТИЯТА на Виденов. Тя го окраде !!!
          Простия народ после избра партията на Костов. И тя го окраде !!!

          За това не проработи партийната система. Не заради простия народ, а заради Костов и Виденов и крадливите им шайки, които ти неясно защо държиш да продължат да ни управляват.

          Когато народа взема решения, те колкото и некомпетентни да са, не могат да бъдат злонамерени. Тъй като народа се разпорежда със своето си. Компетентността въобще не е проблем. Проблем е злонамереността на политиците.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Мечо, аз не ти "продавам" Костов. Аз ти продавам истинска партийна система- виги и тори, която така и не се случи тук. Анадънму?

            Впрочем, единствените политически лица в/у които се е стоварвала държавнта машина са Сидеров и Костов,

            п.п.Не отричам обществените организации и възможността да пресират властта, напротив.
            Last edited by val/she; 08.03.2013, 19:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Изобщо не е двоен стандарт.
              Мисли!!!!
              Ами като се замисля, Жан виденовите хора окрадоха повече от Костовите. Костовите хора окрадоха повече от Царските. Царските хора окрадоха повече от Бойковите.

              И знаеш ли защо - защото оставаше все по малко и по малко за крадене !!!

              Така че не слагай знак за различие, защото така проявяваш двоен стандарт, всички до сега управлявали са от един червен дол дренки !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Замисли се дали е идея на Костов или е дошла отдолу т.е. - глас народен. Нали това искаш- непрекъснато слушане на "мъдрия" народ.
                Ами, народа е ГОСПОДАРЯ. Народа като ГОСПОДАР избра Костов в ролята му на професионалист да ръководи държавата. И той така я ръководи, че на следващите избори СДС умря !!!

                Когато един майстор не харесва идеята на собственика, той е длъжен да обясни на собственика за това, или да си направи отвод !!! Не да използва слабостите на собственика и да го окраде.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Изобщо не е двоен стандарт.
                  Мисли!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Това, което искаш е анонимност+непрофесионализъм- благодатна среда за корупционни практики. Сега ми кажи- заради заявената си обида, дали е от идеализъм или ти е спусната теза за "защита"?
                    Собственика няма нужда да е професионалист. Собственика избира и наема професионалисти. Ако собственика не хареса избраните професионалисти им бие един силен ШУТ !!!

                    Собственика се разпорежда със своето си, за което е гавра с правото да настояваш да му се търси отговорност
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Уфффф, аз днес така съм набрал на една определена част от БТ Мафията, че ако почна..... Няма да спра
                      Става въпрос за съдии изпълнителите
                      Да видим къде е заровено кучето? Ами в разпищоленото ГПК и законите и наредбите за ЧСИ.
                      Кой ги прие?

                      Мечо, ние реално не сме имали истински партиен модел. Дори БСП не стана първа проводник на лобизъм, а взе да следва тенденции. Замисли се какво са ти пяли медиите през последните години и чии са те? Ами те никога не са възхвалявали партийността: Въпросът е- Защо???
                      Last edited by val/she; 08.03.2013, 18:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Вал, бъркаш собственост с професионализъм.

                        Заслепена си. За приватизацията на Костов що забрави ???
                        А за инфлацията на Виденов ???

                        Не знаех, че си чак такава фенка на двойния стандарт !!!
                        Замисли се дали е идея на Костов или е дошла отдолу т.е. - глас народен. Нали това искаш- непрекъснато слушане на "мъдрия" народ.

                        Коментар


                        • Уфффф, аз днес така съм набрал на една определена част от БТ Мафията, че ако почна..... Няма да спра
                          Става въпрос за съдии изпълнителите

                          Коментар


                          • Това, което искаш е анонимност+непрофесионализъм- благодатна среда за корупционни практики. Сега ми кажи- заради заявената си обида, дали е от идеализъм или ти е спусната теза за "защита"?
                            Last edited by val/she; 08.03.2013, 18:51.

                            Коментар


                            • Вал, бъркаш собственост с професионализъм.

                              Заслепена си. За приватизацията на Костов що забрави ???
                              А за инфлацията на Виденов ???

                              Не знаех, че си чак такава фенка на двойния стандарт !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • съни

                                Честит празник, Съни!

                                Очевидно, че "дължа" обяснения и се извинявам на форумците.

                                Съни, виждам, че поставяш под съмнение възможността да имам изградено мнение/виждане, само поради факта, че не съм списвала в определени теми. Да- не съм, но съм ги чела редовно и безпристрастно- както правя винаги. Нямаше как да не забележа ролята ти в дискусиите и обвързаността ти със сайта (комерсиален сайт). Влизаше задъхано от тема в тема. Структурираше я и й придаваше динамика, което беше положително. Когато имаше "паузи"- сама (е, имаше и други никове ) задаваше посоката на разговорите. Като цяло- присъствието ти беше приятно и положително, а като добавим факта, че си и жена- окуражително за "малцинството" в една от най- мъжките сфери.
                                Не по същият начин стоят изявитети през последните 1-2 години. Причината може и да е, че не си в свои води, не знам- трябва да гадая. По- голямата част от реториката ти е насочена в опити да бъде ерозирано доверието в институциалността и държавността, в тази им част, дефинирана от партии или по-точно- избори, и замяната им с гражданско общество. Кое е това гражданско общество?- мълчиш или обвиваш в общи формулировки- лишени от всякакво съдържание и практицизъм. Ние не сме племе, което вечер- край огъня, прави "референдум": "Къде ще ловуваме на другия ден?" . Ние сме държава и това все още значи нещо, а тя- държавата има сложни механизми, които Ангел и Дончо не познават и няма как да им дам да задават дневния ми ред.
                                Проблемът НЕ Е в партийната ситема, Съни, а в отсъствието й. Политик не се става за един ден (И Слава Богу!), а се изгражда и това без преминавне през някаква партийна йерархия и опознаване на процесите отвътре няма как да стане. Когато не знаеш как действа системата, няма как и да намериш верен алгоритъм за справяне с проблемите зададени от нея или от поддържащите я.
                                След 2001 г. реално на власт са били, не партии, а олигархични и лобистки кръгове- хора- събрани, за да прокарат нечии интереси, и само името им е партия, просто, защото законът изисква това. Никаква предистория- все нови лица, никаква разпознаваемост, никаква отговорност- чист мажоритарен вот реализиран през пропорционалната система. Повтарям: м а ж о р и т а р е н. Честито! Пропагандата за червено- синята мъгла сработи.Партийността бе разбита. Е, целта беше да се разбие десницата само, но пострада целият модел.
                                С идването на тези всенародни движения, които само формално се наричаха партии, започна и истинското рушене на съдебната система. Дотогава съдиите не бяха богати хора, а днес, не може да се намери и един, който да не е милионер, за да заеме място в "Конституционен съд". Лобизмът взе връх и се институционализира именно с навлизането на нови, непартийни лица- Каролев, Велчев- видни лобисти и проводници на чужди корпоративни интереси. Наблягам, Съни,че тебяха избрани не като партия ( в класическия смисъл на думата), а по същия този ценарий, който ти така самоотвержено прокламираш. Не можеш да ми "продадеш" тази идея.
                                Ще ти наблегна, че проблемите в съдебната система не са заради патийната система, а заради сриването на същата и подмяната й с маскирани като граждански движения/обединения групи от "адвокати" (понякога и буквално) на олигарси. Ти това ли искаш всъщност? В една истинска партия- не е създадена за "един мандат" (пък после ще конструираме нова), за да прокара нещо си, много по- трудно могат да преминат законопроекти- откровенов ущърб на обществото, и е ясно защо- традиционните партии имат лица и тези лица носят отговорност- веднъж пред избирателите си, втори път- пред структурите. Дори да има гнили ябълки, а то има, партията много по-лесно би могла да ги идентифицира и да се "справи" с тях- малцина бъркат в кацата, а последствията са за всички.
                                Това, което искаш е анонимност+непрофесионализъм- благодатна среда за корупционни практики. Сега ми кажи- заради заявената си обида, дали е от идеализъм или ти е спусната теза за "защита"?

                                Коментар

                                Working...
                                X