IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички хора се оплакват от високите си сметки за ток,парно, ниските пенсии и прочие...но има нещо, което много ме притесни относно аптека веригата 'Марешки'! Както знаме господин Марешки претендира да бъде депутат и да създаде своя парта. Инетресно как един, може би,бъдещ наш управляващ купува гласове и то в аптеките си?! Признавам, обаче че достра хитро го е измислил, собственика на евтината верига за лекарства! На мен обаче не ми си играе на "Сделка или не" и това, че е купил глаовете на футболистите от Локо ПЛ не означава, че може да купи и моя глас и гласовете на целия бг народ!!! Замислете се дали този човек заслужава вашето внимание и пари...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Впрочем, Mea culpa постнах заради теб.
      Дей туй, чи ни гъ видях?

      Коментар


      • Хубава плей листа, Манков.
        Впрочем, Mea culpa постнах заради теб.

        Кев е умерен (поне виртуалният му образ е такъв) и е разбираемо защо е против ексцесии, пък били те и за добро.
        Аз също мисля, че част от злото е отделната личност на ключово място, а не толкова системта или не всички системи. Просто, тази личност се обгражда със себеподобни и скапват средата. Ако беше харна- щеше да се обгради с харни хора.
        Ето, Борисов е полицай и се е обградил с такива. Ако беше учен- щеше да има повече хора от тези среди.

        Сложно е.
        Last edited by val/she; 10.03.2013, 19:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Кев, питаш ме какво е гражданско неподчинение.
          Отговарям.
          Първо един цитат от една мъдра чалга
          "За кокошка няма прошка. За милиони няма закони."

          1. За гражданите законите важат с цялата строгост.
          2. За политиците законите са врата в полето

          На гражданското неподчинение за това му се вика гражданско неподчинение, защото служи да накара политиците да ВДЯНАТ, че свободата е първична за всички и че за гражданите закона също е врата в полето.
          За мен Кев все още робува на нечии (може даже и негови) готови построения.
          Животът никога не е готов, той тече.
          http://www.youtube.com/watch?v=Npy1PHRpoTk

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
            Къде ми е смисъла на живота, Мечо, в момента?

            Да кажа или покажа на двукраките да си отворят ушите

            -------------------
            Пак Бах:
            http://www.youtube.com/watch?v=oUcxSIaqF08
            Струва си, отворете уши и души.
            Съгласно всеобщото ВЪРХОВЕНСТВО на свободата, каквото направиш, в това е смисъла.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Кев, питаш ме какво е гражданско неподчинение.
              Отговарям.
              Първо един цитат от една мъдра чалга
              "За кокошка няма прошка. За милиони няма закони."

              1. За гражданите законите важат с цялата строгост.
              2. За политиците законите са врата в полето

              На гражданското неподчинение за това му се вика гражданско неподчинение, защото служи да накара политиците да ВДЯНАТ, че свободата е първична за всички и че за гражданите закона също е врата в полето.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                “Устaтa на Мъдростта e затворенa, освен за ушите на разбирането.”
                Хермес Трижди Великият
                Къде ми е смисъла на живота, Мечо, в момента?

                Да кажа или покажа на двукраките да си отворят ушите

                -------------------
                Пак Бах:
                http://www.youtube.com/watch?v=oUcxSIaqF08
                http://www.youtube.com/watch?v=l8nOiuR4y_0
                http://www.youtube.com/watch?v=npQbPpDF6hA

                Струва си, отворете уши и души.
                Last edited by vmankov; 10.03.2013, 18:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                  За мен си прав да ме критикуваш.

                  Малко ме мързи за тука (щото за кого да го правя, освен за тези, хората, които и без това нямат нужда?..) но ще го рекна.
                  Бокра или батбокра.

                  Тук ме виждаш подобен, а и можеш да ме чуеш
                  http://www.youtube.com/watch?v=VpmOTGungnA
                  “Устaтa на Мъдростта e затворенa, освен за ушите на разбирането.”
                  Хермес Трижди Великият
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    На Кев и Манков съм им дал жълти картони и последно предупреждение от последна инстанция. Снощи сън не ме фана да ви чакам да си ПОДРЕДИТЕ мислите. ДОКОГА !!!
                    За мен си прав да ме критикуваш.

                    Малко ме мързи за тука (щото за кого да го правя, освен за тези, хората, които и без това нямат нужда?..) но ще го рекна.
                    Бокра или батбокра.

                    Тук ме виждаш подобен, а и можеш да ме чуеш
                    http://www.youtube.com/watch?v=VpmOTGungnA
                    Last edited by vmankov; 10.03.2013, 17:35.

                    Коментар


                    • На Кев и Манков съм им дал жълти картони и последно предупреждение от последна инстанция. Снощи сън не ме фана да ви чакам да си ПОДРЕДИТЕ мислите. ДОКОГА !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Ке дигаме ВОСТАНИЕ !!!
                        Вече е вдигнато
                        Присъединявайте се тези, които после не искат да им кажат "а ти какво направи?".

                        А останалите нека си мълчат в парцалите - нема да имат право никога да питат или искат.

                        Коментар


                        • Май ке го уапате както е тръгнало.

                          Коментар


                          • Добро утро tnm
                            Добро утро чета

                            Ке дигаме ВОСТАНИЕ !!!



                            http://www.youtube.com/watch?v=Grr1D...yer_detailpage
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Ако някой иска да разбере какво мисли Манков по въпроса да чете в тема политика днес. Той обеща да си пусне мнението там.
                              Е, недей ме прави на инстанция, даваща последната и най-истинска истина.
                              Макар че, казвам го - има много вярно в това... Но не е 100% вярно.

                              Ще, ще да дам моите абстракции. И те ще са верни.

                              Но в момента върви реално развитие на тази идея - долу партиите, можем и без партии със сигурност.

                              А въпросите на повечето тук са за моментната ситуация.

                              -------------------------------------------------
                              Добре, Мечо, ето, да кажем, началото на моите абстракции (кажи му - аксиоми):

                              От всичките години на осъзнат обществен живот на хората (некъде около 6 хиляди години са това) само в последните 100 години партиите са ключов елемент на управление.

                              И за тея 100 години много спадна качеството на живот на човека, на хората.
                              Случайно ли е това?

                              Ако не е случайно - кое поражда нуждата (???) от партии?

                              Какво е партия? - това е ограничена група индивиди, обединили се за достигане на определена цел на тази ограничена (от какво, защо ограничена?) група.

                              Стига с тези неясни, тайни, силови ограничения, коите ни налагат тези групи! Порочно е, понеже тези групи, бидейки затворени, се самоизраждат. А да оставиме това, че тези там по начало не са хора (питайте ме защо).

                              Та това би било началото на моя труд, с който да докажа, че партиите са порочни и създават порок.
                              Last edited by vmankov; 10.03.2013, 01:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Манков, да не те утепаха бре ???

                                Обеща вчера да пишеш !!!
                                Може и да се случи, но засега съм идеологическа подкрепа. Засега.

                                Но ако се стигне до сериозни боеве - там съм, батка, срещу свинете - с кеф

                                Нема вече какво повече да губя, освен собствения живот
                                Нека го знаят свинете - край, станах от колената преди доста години - но сега имам масова подкрепа и ще им прегриза гърлото с моите изпочупени зъби
                                Last edited by vmankov; 10.03.2013, 00:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X