IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    По нашенско пече слънце.
    Хубаво оружие. Доктор Черкезов дали го владее изкуството на меча!?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Пък ти доказваш аксиоми
      Животецът е шарен и многолик за всеки, който може да го види/чуе/подуши/докосне и вкуси.

      П.П. Щеше да е смешно да коментирам зомбирана секта, която проповядва "свобода" и вярва на аксиоми спрямо досега приетият официален континуум, но е жалко.

      Свобода и аксиоми = пълен оксиморон.

      П.П.П. Бях ти загатнал, че в математиката, освен Евклодова геометрия има още няколко дяла, където т.нар. аксиоми там падат в кофата кат' гащите на 70 годишна девствена баба сетила се за кекс по никое време.

      Дадох и ти примери и за т.нар. парадокси в математиката, точно в частта аксиоми, където са вземани Нобелови награди, но си толкова "объл", че даже не разбра какво съм ти казал.

      Както казват французите: "Свикнали сме с глупаците, които се смеят над това, което не разбират." ( френска сентенция ) <-- нали си падаш по цитатите, дет' си мислиш, че само ти единствен си ги чел.

      Да се правиш на месия е първата форма на шизофрения и то с цитатчета на други, които си мислиш, че само ти си чел, а другите са тъпи и добре, че беше ти да ни отъркаш очите

      Лафчетата, които цитираш за съжаление обикновено ги четем в 7-ми клас и са ни банално тъпи вече да ни ги припомня някой станал на 60 години.

      Нищо лично, ама измисли нещо свое, приложи го на практика - Пазарът ( 'орицата ) ще го оценят.

      Не понасям плагиати и крадци на чужд труд! Действай

      Коментар


      • Пък ти доказваш аксиоми
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
          Ааа..., а къде е marandi? Къде изчезна?!!
          Ъмм ...

          от тема, в която да влезе чиляк и да се посмее, дет' блъскахме толкоз с бат' Космо и сие да е разпускаща и да се похили чиляк - сега се превърна в монолог на 1 ник, който ако не си види през 2 мнения ник-а - не може да заспи.

          Предложих 2 пъти да си пусне собствена тема и там да си пише на воля т.нар. "велики" прозрения, но винаги е по-лесно да освиниш готова разработена тема от енергията, креативността и труда на другите, трупали кат' пчелички с години, отколкото да пуснеш собствен лейбъл на собствен риск.

          Беше ... от готините теми - сега е неква мега-тъпня и даже не я чета.

          П.П. Предполагам, че кат' видя 25 поредни пост-а на последната страничка, то въпросният ник, освен БГ-то, вече ще е освободил, Планетата, Галактиката и цялата Вселена и вече няма да има какво да "освобождава" и дано се сети да се гръмне сам ритуално.

          Левски пасти да яде

          П.П.П. Жалко, че лоботомията се води остарял медицински метод вече

          Наздраве и успех!

          Мадам Шъ му го каза в прав текст: Пролетарий от всички страни - разкарайте се! - ама той милият и т'ва не вдяна.

          Паля свещ да се качи на кораба и дано някой ден темата успее да си върне предишния свеж блясък, ама надали ...

          Трудно и бавно се гради - лесно и бързо се руши!
          Last edited by marandi; 11.03.2013, 15:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добро утро, Мечо!
            Добро утро, тайфата!

            Мечо, времето е дъждовно. Не става нито за работа, нито за бунт... най-подходящо е за напиване.
            По нашенско пече слънце.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Добро утро, Мечо!
              Добро утро, тайфата!

              Мечо, времето е дъждовно. Не става нито за работа, нито за бунт... най-подходящо е за напиване.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                ...Не бих желала финансирания ин витро да стават от бюджета. Ето ти една крайна позиция, която със сигурност ме прави несимпатична и която поддържам от доста време.
                Вероятно имаш предвид, че 92% от малформациите са след ин витро оплождания... а след като го дикиса на държавата за доживотно гледане, уфсътъ се записва за следващото инвитро, без даже да се замисли, че да речем природата е имала основания да препятства продължението на рода??

                Коментар


                • Добро утро tnm
                  Добро утро чета

                  Пролет е, и за работа става, и за почивка и за бунт.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ако не думка болярки, думка "Болярка"
                    Хмм... Добър отговор. Философски... Тоест искаш да ми кажеш, че ако не думка мечо, то думка биков, или тоест измислен морски капитан, нали? Чак сега те разбрах.. Извинявай за невежеството ми. Наистина едва сега включих за същността ти. Трол си ти.... Жив и здрав да си.
                    Last edited by Djoro; 11.03.2013, 04:25.

                    Коментар


                    • Ако не думка болярки, думка "Болярка"
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Ааа..., а къде е marandi? Къде изчезна?!!
                        Last edited by X_Y; 11.03.2013, 09:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            MEA CULPA

                            Прегледахте ли си сметките за ток? Моята сега е съмнително ниска.
                            А! Тоя подозрително говори като мен!


                            Но не същото

                            Благодаря, Вал, ще го чета още няколко пъти.

                            За сметките за ток, Вал:
                            40% от най-евтиния ток (този на АЕЦ Козло дуй) отиват за България. Останалите 60% се продават навън.
                            А ние, българите, купуваме тока от останалите, много пъти по-скъпи източници, барабар с крадливата "зелена" енергия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от geryvalentinova Разгледай мнение
                              Всички хора се оплакват от високите си сметки за ток,парно, ниските пенсии и прочие...но има нещо, което много ме притесни относно аптека веригата 'Марешки'! Както знаме господин Марешки претендира да бъде депутат и да създаде своя парта. Инетресно как един, може би,бъдещ наш управляващ купува гласове и то в аптеките си?! Признавам, обаче че достра хитро го е измислил, собственика на евтината верига за лекарства! На мен обаче не ми си играе на "Сделка или не" и това, че е купил глаовете на футболистите от Локо ПЛ не означава, че може да купи и моя глас и гласовете на целия бг народ!!! Замислете се дали този човек заслужава вашето внимание и пари...
                              Категорично НЕ, Гери. Интересни са и "депутатите" му и в какви зависимости са с него.

                              Коментар


                              • MEA CULPA

                                Прегледахте ли си сметките за ток? Моята сега е съмнително ниска.

                                Коментар

                                Working...
                                X