IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Наистина си пиян !!! Въобще четеш ли ми постовете, които цитираш ???
    абе по принцип не съм изпил много, но като човек който не пие...

    къде си ти бе човек ? - пътуваш ли или си тук ...
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      не са "произволно избрани"!

      - от всяка "произволност" се ражда нова математика!
      Наистина си пиян !!! Въобще четеш ли ми постовете, които цитираш ???
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • не трябва да опират нещата до мерене бе хора - някои имат по-големи възможности, други повече опит... няма как да се съпоставят нещата! Обменяйте опит/знания без мерене!

        - пууууу... какви неща ме карате стед 3 бири ...
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          А, не знаех че и ти не си в час. Не си наясно, що е абсолютна свобода. Анди !!! Дай винкело батка !!! Война !!!
          иначе трябва да отречеш самата математика

          - Ех.. ще ви събирам на едно място май
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            абе живейте си живота - не се дракайте само напрежение вкарвате и после някой сърдит и после другите духат супата защото пропуснали да научат нещо от сърдития щото спрял да пише...

            Аз съм вече на 3 бири така, че внимателно с мене

            Ако, някой проповядва АБСОЛЮТНАТА свобода, следва че аксиомите се доказват предварително, дори и с друг логично-математичен апарат

            - защото иначе, от дадената "математика" нямаше да има конкретен смисъл!
            А, не знаех че и ти не си в час. Не си наясно, що е абсолютна свобода. Анди !!! Дай винкело батка !!! Война !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              още трябва да папкаш.пий си бирата ся и по малко филосовствай
              ама аз тренирам бе! не съм мазен - сещаш ли се
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Мерехме си п******************ишките. Сега разбра предполагам. Не ми е на нивото бате Маранди, по философските въпроси.

                Съгласно съвременните виждания в математиката, аксиомите са произволно избрани. Или с други думи, това което казваш ти е вярно, но е частен случай.

                Съвременните виждания в математиката изцяло отговарят на философската теория за абсолютна свобода.
                не са "произволно избрани"!

                - от всяка "произволност" се ражда нова математика!
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Чакай да си изпия бирата и идвам !! 110кг премествал ли си?
                  още трябва да папкаш.пий си бирата ся и по малко филосовствай
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                    Сега разбирам за какво спорите! Сега съм изпил 2 бири по изключение /демек, за човек който не пие съм достатъчно пиян/, и точно затова - ЩЕ ВИ РЕША ПРОБЛЕМА

                    - проблема е че по дефиниция аксиомите не се доказват и Мечков излиза прав!

                    НО:

                    - понеже в/у тях се гради основно (1) и първо (2) "КЛАСИЧЕСКАТА /човешко-земна/ математика", то трябва аксиомите да имат връзка с КЛАСИЧЕСКАТА /човешко-земна/ РЕАЛНОСТ, от тук следва че най-малкото не са случайно приети! Целта на "КЛАСИЧЕСКАТА /човешко-земна/ математика" е да помогне на "обикновения човек"! - демек, създаване на "математически апарат" за анализитане "КЛАСИЧЕСКАТА /човешко-земна/ РЕАЛНОСТ", в служба на "обикновения човек"!

                    - От тук следва, че аксиомите, въз основа на които се гради "КЛАСИЧЕСКАТА /човешко-земна/ математика" - са доказани "предварително по друг начин" - "/човешко-земен/ опит" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Ей тук ви е проблема!

                    - какво ще ме черпите не разбрах ?
                    Мерехме си п******************ишките. Сега разбра предполагам. Не ми е на нивото бате Маранди, по философските въпроси.

                    Съгласно съвременните виждания в математиката, аксиомите са произволно избрани. Или с други думи, това което казваш ти е вярно, но е частен случай.

                    Съвременните виждания в математиката изцяло отговарят на философската теория за абсолютна свобода.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Предлагам да му дадем 1000 години докато осмисли к'во си му написал и да се молим за много прераждания
                      давам му 5 минути!

                      - идва жената спирам с пиенето
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение

                        Ако, някой проповядва АБСОЛЮТНАТА свобода, следва че аксиомите се доказват предварително, дори и с друг логично-математичен апарат
                        Предлагам да му дадем 1000 години докато осмисли к'во си му написал и да се молим за много прераждания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          аз съм с винкел пий си бирата да не ставам лош
                          Чакай да си изпия бирата и идвам !! 110кг премествал ли си?
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            чакай да взема бухалката !!
                            аз съм с винкел пий си бирата да не ставам лош
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              падни за лицеви опори ..не се меси ти казаха.стига си викал.че не можеш да чуеш(прочетеш) от това крещене
                              чакай да взема бухалката !!
                              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                ако аз съм новобранец в "математиката" - значи обикновенния човек не може да ходи прав ....

                                за мен - и двамата сте прави, зависи от "аксиомите" които ще приемите в новата "математика" за да се анализираме

                                но, ако изхождате САМО от определението за аксиома - Мечото е прав за съжаление

                                - идеята е че ако се трупат безсмислени аксиоми, от "получената математика" няма смисъл!

                                - за да има смисъл, аксиомите не са СЛУЧАЙНИ !! Именно за тази неСЛУЧАЙНост говори маранди и е много прав!
                                падни за лицеви опори ..не се меси ти казаха.стига си викал.че не можеш да чуеш(прочетеш) от това крещене
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X