IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    аз съм собстеник там повече от теб бе ей
    не ме разбра.но по добре
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      добре дошъл В НАШИЯ ГРАД
      аз съм собстеник там повече от теб бе ей
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        ще ти кажа като имам път!
        добре дошъл В НАШИЯ ГРАД
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          ЕЛА ЕЛА
          ще ти кажа като имам път!
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            свали ме с едно ниво!

            въпреки това, не пиша с килограмите, те са за "друго" усъвършенстване!

            - абе чакай да взема винкела! Чакай да видя кога ще "идвам" към Варна...
            ЕЛА ЕЛА
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              чАсивник от бирата ли е или от клавиатурата.с тия 100 кг пръсти не се меси на хората
              1. свали ме с едно ниво!
              2. АЗ не съм ли човек бе ей >?

              въпреки това, не пиша с килограмите, те са за "друго" усъвършенстване!

              - абе чакай да взема винкела! Чакай да видя кога ще "идвам" към Варна...
              Last edited by iivanoff; 11.03.2013, 19:16.
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                абе човек, докато не се реши проблема или не се променят самоналожилите се ТУК условия, ще има напрежение, а от това ще губят всички - > дори и умните

                а за теб - чакай да взема Големия винкел за 13-годишно-тренирали!
                чАсивник от бирата ли е или от клавиатурата.с тия 100 кг пръсти не се меси на хората
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Не бъди толкова сигурен !!!
                  сигурен съм!
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                    Асен съм го оправял поне веднъж - средноинтелигентен с проблясъци - виж хисторито...

                    - много малко от подхвърленото успя да обработи, дал е малко уникално/различно мислене като цяло!

                    вайната е в краен случай! засега няма нужда
                    Не бъди толкова сигурен !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      по твое желание почна ли с лицевите.ще си развалиш стройната фигура с тая бира
                      еле остави хората намира.минути за доказване или секунди.твои са си
                      абе човек, докато не се реши проблема или не се променят самоналожилите се ТУК условия, ще има напрежение, а от това ще губят всички - > дори и умните

                      а за теб - чакай да взема Големия винкел за 13-годишно-тренирали!
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        всичко правя само по МОЕ желание!
                        такива дето подхвърлят ги оправям за 10 сек по часивник!
                        спрях с бирата!
                        по твое желание почна ли с лицевите.ще си развалиш стройната фигура с тая бира
                        еле остави хората намира.минути за доказване или секунди.твои са си
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Разбрах, че воюваш. Повече няма да ти се връзвам. Оттук нататък продължавам с ударите под кръста. Ясен си ми. Асен 1975 II
                          Асен съм го оправял поне веднъж - средноинтелигентен с проблясъци - виж хисторито...

                          - много малко от подхвърленото успя да обработи, дал е малко уникално/различно мислене като цяло!

                          войната е в краен случай! засега няма нужда
                          Last edited by iivanoff; 11.03.2013, 19:09.
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            ще ми събираш дядовия.ай да не ти казвам какво съм тренирал 13 г. ...
                            има те подхвърлям.по точно сам ще се биеш
                            пий бирата инак лицеви
                            всичко правя само по МОЕ желание!
                            такива дето подхвърлят ги оправям за 10 сек по часивник!
                            спрях с бирата!
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              иначе трябва да отречеш самата математика

                              - Ех.. ще ви събирам на едно място май
                              ще ми събираш дядовия.ай да не ти казвам какво съм тренирал 13 г. ...
                              има те подхвърлям.по точно сам ще се биеш
                              пий бирата инак лицеви
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                не трябва да опират нещата до мерене бе хора - някои имат по-големи възможности, други повече опит... няма как да се съпоставят нещата! Обменяйте опит/знания без мерене!

                                - пууууу... какви неща ме карате стед 3 бири ...
                                Разбрах, че воюваш. Повече няма да ти се връзвам. Оттук нататък продължавам с ударите под кръста. Ясен си ми. Асен 1975 II
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X