IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Нещо ми бягаш по темите.
    Смяташ, че тук ще намериш повече наддавачи (анонсьори) ли?

    П.П. виж се какви глупости говориш:
    ----------------------
    Цитат Мечобиков:
    2. Чист белот - белот в който договора се определя на случаен принцип от обърнатата под тестето карта
    -----------------------

    Това е Сантасе. Какво тесте ти остава при Белота?!?!?! Ако пък обърнеш карта при първите пет раздадени карти, тогава се разваля играта при Белота.

    Я, давай пак с картинките и цитатите - там си най-силен.
    Чист белот - след като се раздадат по пет карти, горната се обръща и цвета и е коза, ако някой каже "вземам ги". Така се определя договора при чист белот. За това му се вика "чист белот", защото няма наддаване, както е при бриджа и бридж белота.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Като си мерят картаджиите знанията, не си върти наблизо незнанието

      1. Бридж белот - белот в който се наддава (анонсира както в бриджа) за да се определи договора.

      2. Чист белот - белот в който договора се определя на случаен принцип от обърнатата под тестето карта
      Нещо ми бягаш по темите.
      Смяташ, че тук ще намериш повече наддавачи (анонсьори) ли?

      П.П. виж се какви глупости говориш:
      ----------------------
      Цитат Мечобиков:
      2. Чист белот - белот в който договора се определя на случаен принцип от обърнатата под тестето карта
      -----------------------

      Това е Сантасе. Какво тесте ти остава при Белота?!?!?! Ако пък обърнеш карта при първите пет раздадени карти, тогава се разваля играта при Белота.

      Я, давай пак с картинките и цитатите - там си най-силен.
      Last edited by anon6706; 21.03.2013, 18:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Мечобиков, няма такова Дживотно като "бридж-белот".
        Може да го има на корабите, но сега сме на сушата.
        Като си мерят картаджиите знанията, не си върти наблизо незнанието

        1. Бридж белот - белот в който се наддава (анонсира както в бриджа) за да се определи договора.

        2. Чист белот - белот в който договора се определя на случаен принцип от обърнатата под тестето карта
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Вярно! От къде ще имаш като миналата година го прибрах всичкото.
          Давай платината тогава!
          Не може !!! Ако ти дам платината, късото ЗЛО може да ме увътри.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            А, злато хем нямам, хем съм го продал, това дет го нямам.
            Виж платина дал господ. На хартия, ама ПЛАТИНА !!!
            Вярно! От къде ще имаш като миналата година го прибрах всичкото.
            Давай платината тогава!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Хммм, пак нагази лука! Слагай още едно кюлче злато към камарката, докато не съм се усетила да ти искам платина
              А, злато хем нямам, хем съм го продал, това дет го нямам.
              Виж платина дал господ. На хартия, ама ПЛАТИНА !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Добро утро tnm
                Добро утро чета

                http://www.vbox7.com/play:d80215d2&start=1
                Хммм, пак нагази лука! Слагай още едно кюлче злато към камарката, докато не съм се усетила да ти искам платина
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                  Ти си ценител. Рибката си е хубаво ядене. Аз много ям всякаква риба и морски дарове.... Този уред дето го описваш звучи много интересно. Не знам как се почиства, че при скарите това е проблем.
                  Те това е скарата - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...P11130403/Gril
                  Напълно се разглобява. Плочата се мие на ръка, щото не става в миялната, ще и падне тефлона. Ваничката за водата може и в миялната. Освен това има един термостат с реотан и пластмасов корпус.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                    Специално заради сьомгата си купих от тия тефлоновите скари дето отдолу имат ваничка, където се налива вода. Много е хубава тая скара, мазнината капе във водата и няма никакъв дим. Включвам я в кухнята, под аспиратора и никак не мирише. Сьомгата става невероятна и само за 5 минути. Част от водата се изпарява и рибата става полу-задушена, а отвън е изпечена. Малко сол и лимон отгоре и готово. Купувам само от охладената, която е нарязана на шайби и парчето трябва да е по-откъм корема. Там е по-мазно. И трябва да е по-едра риба. Откъм опашката е сухо месо и не е толкова вкусно.
                    Ти си ценител. Рибката си е хубаво ядене. Аз много ям всякаква риба и морски дарове.... Този уред дето го описваш звучи много интересно. Не знам как се почиства, че при скарите това е проблем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                      Не знам дали това имаш предвид:
                      http://www.hightechnews.eu/cuisinart...0%D1%80%D0%B0/

                      Но ти ме подсети за една, която имам и пак купена в СССР.
                      Тя има централен вертикален нагревател (кварцова тръба с канталов нагревател), около който в планетарно движение (въртят се около тръбата и едновременно около своята ос) има 5 вертикални шиша, Отвън е затворена в цилиндрична кутия със стъклени прозорци.

                      Заебахме я, понеже май свинското се получаваше изсушено.
                      Па може и да сме го препичали, знам ли.
                      не е това от снимката.за цяло пиле не ставаше.продуктите не се допираха до нагревателите.мисля,че беше нещо на делонги но не съм 100% сигурен
                      от двете страни имаше нагреватели а по средата двойна решетка .имаше и таймер.обиколил съм всички големи вериги и съм питал.гледат ме като ГОЛЯМ КАМЪК не са и чували
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Ако говориш за ОНАЯ част, значи свински мадами ще искат да я папкат
                        Аз пиша за свинските уши а ти за каква друга част си мислиш си е твой проблем...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          навремето родителите ми имаха някаква вертикална скара.мазното капеше в една тавичка и месото ставаше чудно
                          няма пръскане. няма обръщане. няма пипане, докато не стане.ако пишеш за такова чудо,напиши откъде го купи, че от години търся
                          Не знам дали това имаш предвид:
                          http://www.hightechnews.eu/cuisinart...0%D1%80%D0%B0/

                          Но ти ме подсети за една, която имам и пак купена в СССР.
                          Тя има централен вертикален нагревател (кварцова тръба с канталов нагревател), около който в планетарно движение (въртят се около тръбата и едновременно около своята ос) има 5 вертикални шиша, Отвън е затворена в цилиндрична кутия със стъклени прозорци.

                          Заебахме я, понеже май свинското се получаваше изсушено.
                          Па може и да сме го препичали, знам ли.
                          Last edited by vmаnkov; 21.03.2013, 13:29.
                          Свободен във виелицата.
                          http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Аз бях разконспириран.....
                            През лятото , сутрин, обяд и вечеря, съм на домати....В огромно количество....
                            Слава богу , че не са ме заклали още, за да ми папкат сладкото месо.....
                            Може, но само малка част .....
                            Ако говориш за ОНАЯ част, значи свински мадами ще искат да я папкат
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Аз съм свинска порода. Обичам мазно, сладко и домати. Спомням си на времето по комунистическо, баба и дядо на село гледаха прасета. Прасето е най умното животно и най много от всичко обича ДОМАТИ. Като му сипят в коритото булашика, най напред изсмуква ДОМАТИТЕ !!!
                              май май сме от една порода
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Аз съм свинска порода. Обичам мазно, сладко и домати. Спомням си на времето по комунистическо, баба и дядо на село гледаха прасета. Прасето е най умното животно и най много от всичко обича ДОМАТИ. Като му сипят в коритото булашика, най напред изсмуква ДОМАТИТЕ !!!
                                Аз бях разконспириран.....
                                През лятото , сутрин, обяд и вечеря, съм на домати....В огромно количество....
                                Слава богу , че не са ме заклали още, за да ми папкат сладкото месо.....
                                Може, но само малка част .....

                                Коментар

                                Working...
                                X