IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
    На това нещо става ли пепър стек?
    Ако да, ще се разходя до Технополиса ....
    Всякакво месо става много нежно и сочно. Особено ако преди това си го мариновал. Само не е подходяща за мляно месо. Кюфтета и кебапчета не можеш да печеш на скарата. Не стават. Аз често купувам свински шницели от бут - чисто месо без никаква мазнина. Стават крехки като пилешко, само трябва да се внимава да не ги пресушиш. В момента, в който побелеят, са готови.

    И пъстървата става страхотна.
    Last edited by winner; 21.03.2013, 13:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
      Специално заради сьомгата си купих от тия тефлоновите скари дето отдолу имат ваничка, където се налива вода. Много е хубава тая скара, мазнината капе във водата и няма никакъв дим. Включвам я в кухнята, под аспиратора и никак не мирише. Сьомгата става невероятна и само за 5 минути. Част от водата се изпарява и рибата става полу-задушена, а отвън е изпечена. Малко сол и лимон отгоре и готово. Купувам само от охладената, която е нарязана на шайби и парчето трябва да е по-откъм корема. Там е по-мазно. И трябва да е по-едра риба. Откъм опашката е сухо месо и не е толкова вкусно.
      навремето родителите ми имаха някаква вертикална скара.мазното капеше в една тавичка и месото ставаше чудно
      няма пръскане. няма обръщане. няма пипане, докато не стане.ако пишеш за такова чудо,напиши откъде го купи, че от години търся
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
        Специално заради сьомгата си купих от тия тефлоновите скари дето отдолу имат ваничка, където се налива вода. Много е хубава тая скара, мазнината капе във водата и няма никакъв дим. Включвам я в кухнята, под аспиратора и никак не мирише. Сьомгата става невероятна и само за 5 минути. Част от водата се изпарява и рибата става полу-задушена, а отвън е изпечена. Малко сол и лимон отгоре и готово. Купувам само от охладената, която е нарязана на шайби и парчето трябва да е по-откъм корема. Там е по-мазно. И трябва да е по-едра риба. Откъм опашката е сухо месо и не е толкова вкусно.
        На това нещо става ли пепър стек?
        Ако да, ще се разходя до Технополиса ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
          Сьомгата е мазна риба и не е добре да се пържи.. Прави се на тиган от тия тефлоновите или на разни специални ястия (в нета е пълно)... Аз много не я обичам че ми е тежка.
          Специално заради сьомгата си купих от тия тефлоновите скари дето отдолу имат ваничка, където се налива вода. Много е хубава тая скара, мазнината капе във водата и няма никакъв дим. Включвам я в кухнята, под аспиратора и никак не мирише. Сьомгата става невероятна и само за 5 минути. Част от водата се изпарява и рибата става полу-задушена, а отвън е изпечена. Малко сол и лимон отгоре и готово. Купувам само от охладената, която е нарязана на шайби и парчето трябва да е по-откъм корема. Там е по-мазно. И трябва да е по-едра риба. Откъм опашката е сухо месо и не е толкова вкусно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
            Чей са... може па баш сега да си я пие?
            А дано !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Пунтирам го да. Да му е гадно. Ама не му е гадно. И пак няма да си изпразни чашата.
              Чей са... може па баш сега да си я пие?
              Свободен във виелицата.
              http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                Казват че става и в тези оребрени тигани, които имитират скарата (сигурно си имат име), но ми се свидят 100 лв за нещо което ще ползвам 2 пъти в месеца.
                Кхм-хмм!

                Ми аз точно на такъв я пържа. Чугунен оребрен.

                Купих га в СССР и струваше 4-5 рубли, май.
                Свободен във виелицата.
                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                  Тука малко усещам неговия стил, гачели.
                  ?
                  Пунтирам го да. Да му е гадно. Ама не му е гадно. И пак няма да си изпразни чашата.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                    Ми месец преди да го заколите, го хранете яко само с домати, и тогава месото на убиеното добиче (плач, плач, плач...) ще има аромат и частично фкус на домати.
                    Така е, с каквото ги храниш на това миришат. Само с домати не знам някой да е опитвал. Нема достатъчно калории и белтък. И царевичка си требе. Обаче с царевична ярма стават най вкусни. Кат месо, кат сланина.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Ами омразата ??? Нея кучета я яли !!!
                      Тука малко усещам неговия стил, гачели.
                      ?
                      Свободен във виелицата.
                      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                        Жалко.

                        Доколкото познавам начина ти на изказ, в "дивак" си сложил свой смисъл, а не битовия и обидния. А той може да е приел втората смисъл?

                        Ако е така, то нека се връща и да ти го върне!
                        Не обидния, ма и той не се обиди май. Обаче чашата му е пълна почти догоре. Забравих да кажа ЛЮБОВ, любов, любоф.

                        Ами омразата ??? Нея кучета я яли !!!


                        "Силно да любя и мразя..."

                        Христо Ботев
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Сьомгата е мазна риба и не е добре да се пържи.. Прави се на тиган от тия тефлоновите или на разни специални ястия (в нета е пълно)... Аз много не я обичам че ми е тежка.
                          Така е, пържена не става. Аз си я правя във фолио и става на 6 .
                          Казват че става и в тези оребрени тигани, които имитират скарата (сигурно си имат име), но ми се свидят 100 лв за нещо което ще ползвам 2 пъти в месеца.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Обичам мазно, сладко и домати.
                            Ми месец преди да го заколите, го хранете яко само с домати, и тогава месото на убиеното добиче (плач, плач, плач...) ще има аромат и частично фкус на домати.
                            Свободен във виелицата.
                            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                            Коментар


                            • Аз съм свинска порода. Обичам мазно, сладко и домати. Спомням си на времето по комунистическо, баба и дядо на село гледаха прасета. Прасето е най умното животно и най много от всичко обича ДОМАТИ. Като му сипят в коритото булашика, най напред изсмуква ДОМАТИТЕ !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Казах му, че е ДИВАК, защото чашата му е пълна с добро и компетентност и той се обиди
                                Жалко.

                                Доколкото познавам начина ти на изказ, в "дивак" си сложил свой смисъл, а не битовия и обидния. А той може да е приел втората смисъл?

                                Ако е така, то нека се връща и да ти го върне!
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X