IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето... (архив до 20.09.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

    И това не ми дават да видя ...
    Ша проверя от дОма...

    Лека вечер на всички ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Аз си допълних долния пост с "или иска".

      Ти потвържадавш думите ми - вие правите всичко възможно, за да ви пожелае партньора, а на нас просто ни се ебе та две не виждаме.
      Мхм ако искаме, но за нас не е въпрос на количествено отношение, а на качествено такова докато при вас....като искате...каквото и да е, само да е
      There is no right way. Only your own way!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Ми аз това в Бисерите не го виждам, ама за даругото имам преки наблюдения...
        https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...15853572_n.jpg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
          Много моля ще имаш да вземаш! По-скоро мислят каква изненада да устроят на партньора си и дали ще бъде приета подобаващо Рядко се случва някой да не иска
          Аз си допълних долния пост с "или иска".

          Ти потвърждаваш думите ми - вие правите всичко възможно, за да ви пожелае партньора, а на нас просто ни се ебе та две не виждаме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Колчо, ако под Жени разбираш някое същество, като това- постнатото в "бисери и вицове", вероятно си прав.
            Ми аз това в Бисерите не го виждам, ама за даругото имам преки наблюдения...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Те не мислят точно за секс, а повече за това защо един мъж не иска да го прави с тях.
              Това им е по-важно от правенето на самия секс.
              Много моля ще имаш да вземаш! По-скоро мислят каква изненада да устроят на партньора си и дали ще бъде приета подобаващо Рядко се случва някой да не иска
              There is no right way. Only your own way!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                На моменти, баш ТОВА си ги движи...
                Не мога да твърдя, че само това Ви е в главите, ама като се разгони една жена, направо няма "искам-не искам"...
                Колчо, ако под Жени разбираш някое същество, като това- постнатото в "бисери и вицове", вероятно си прав.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Ааа, състезават се с тази, която е обсебила вниманието му.
                  Има един много хубав филм - Свалячът Хал.

                  Макар и комедийно погледнато, там има много истина за отношенията мъже-жени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Те не мислят точно за секс, а повече за това защо един мъж не иска да го прави с тях.
                    Това им е по-важно от правенето на самия секс.
                    Ааа, състезават се с тази, която е обсебила вниманието му.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Пак стана сексистки разговорът.
                      Това е мъжката гледна точка, но не това движи жените или поне тези- които познавам.
                      На моменти, баш ТОВА си ги движи...
                      Не мога да твърдя, че само това Ви е в главите, ама като се разгони една жена, направо няма "искам-не искам"...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                        Ах,то щото женките мислят за друго!
                        Те не мислят точно за секс, а повече за това защо един мъж не иска или иска да го прави с тях.
                        Това им е по-важно от правенето на самия секс.

                        Коментар


                        • И те така...

                          Schiller - Dream Of You - http://www.youtube.com/watch?v=hioFr...ture=endscreen

                          Поръчала съм си за рождения ден (на бойната дружина) кожено куфарче, портмоне, кожена папка, тефтер и писалка в кафяво и златно дано ми ги вземат тях, а не нещо друго, което няма да ми хареса
                          There is no right way. Only your own way!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                            Ах,то щото женките мислят за друго!
                            Пак стана сексистки разговорът.
                            Това е мъжката гледна точка, но не това движи жените или поне тези- които познавам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Напротив. Послушах лоши хора.

                              Сега се сещам, че от много време съм се наканил да прочета отново Ян Бибиян. Вече на зряла възраст.
                              Да бе, тъкмо на такъв правиш впечатление- дето приема непроверени мнения, на юнашко доверие.

                              п.п.Скулптурата с Ян Бибиян е много хубава. Наистина има вид на немирник.
                              Last edited by val/she; 13.09.2012, 16:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                                точно - пускаш малко и бягаш


                                http://www.youtube.com/watch?v=LElU3Yf2zLY to number one

                                Аа за девойките обаче има един магазин etam - много любим. Но напоследък не го зареждат както преди и моделите сякаш правени като за България . Та там ми харесва, че можеш да си вземеш всичко в тон от пантофките, чехлите за вкъщи, през чорапите (по-лежерни или по-екстревагантни, през бельото, та до халата и кърпите за баня). Обикновено когато съм канена на моминско парти взимам такъв сет за подарък, не е никак евтин, но като се съберем повече мацки излиза съвсем прилично и остава за спомен.
                                Last edited by artemida_sofyanska; 13.09.2012, 16:15.
                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X