IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето... (архив до 20.09.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    А бе вие Космонавт с морски дарове ша плашите
    Едно вомотиране, две дефекации, малко сън и е като нов и готов за нови подвизи!
    Космо, поздрави и здрав боен дух!

    П.П.Страдал съм преди години от миди! Вече само докат ги помириша и ми се отщяват
    Що пропускаш каките и коитуса!?

    П.П. Към всичко свързано с морето се отнасям с повишено Фънимание. За сега се очертавам като фен само на Мечо и делфините!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Пък аз по латиното :D
      Казва се "El ritmo del sol". В превод "Ритъмът на слънцето".
      Добре де, лаааааатино!
      http://www.youtube.com/watch?v=z2rBF...feature=relate
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
        А бе вие Космонавт с морски дарове ша плашите
        Едно вомотиране, две дефекации, малко сън и е като нов и готов за нови подвизи!
        Космо, поздрави и здрав боен дух!

        П.П.Страдал съм преди години от миди! Вече само докат ги помириша и ми се отщяват
        Гледах твоя човек Метин.. Много е добър..

        А аз сигурно го правя то номер за 1000 ден път и все се заричам че повече няма ама ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Тази песен се слушаше на купоните, които се спретваха моите родители. В главата ми се върти заглавието еl вimbo. ВМанков е специалиста по шлагерите, той да каже дали това е оригиналното заглавие.

          П.П. Мечо, толкова испанска музика /и производните й / не съм слушала през целия си живот
          Пък аз по латиното
          Казва се "El ritmo del sol". В превод "Ритъмът на слънцето".
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
            аз съм същия като стане дума за морски дарове-шампион съм по поглъщане на нечовешки количества
            но трябва да се внимава,защото може да се получи белтъчно претоварване
            има по-запознати от мен,нека те обяснят процесите
            Не знам бате ама се освиних жестоко - сигурно 8 ястия (те едени малки и скъпи) съм изял.. И пийнах една бутилка водка.. Големо съм прасе...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
              Много съм зле.. Не е човешко да се преяде толкова и то с морски дарове... Имам чувството че се отрових.
              Космо, малко музика за подобряване на кондицията:
              http://www.youtube.com/watch?v=xu97q...eature=related
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Благодаря, извънземни са !!!

                Това не знам дали го харесваш, на мен ми звучи като лято и слънце
                http://youtu.be/9zBlHlMsSsI
                Тази песен се слушаше на купоните, които се спретваха моите родители. В главата ми се върти заглавието еl вimbo. ВМанков е специалиста по шлагерите, той да каже дали това е оригиналното заглавие.

                П.П. Мечо, толкова испанска музика /и производните й / не съм слушала през целия си живот
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  [/B]

                  Абе, то половина форум се изреди да му обяснява, че не трябва да прекалява с морските дарове. Особено вечер, защото са трудно смилаема храна. Ама полза - йок.
                  А бе вие Космонавт с морски дарове ша плашите
                  Едно вомотиране, две дефекации, малко сън и е като нов и готов за нови подвизи!
                  Космо, поздрави и здрав боен дух!

                  П.П.Страдал съм преди години от миди! Вече само докат ги помириша и ми се отщяват
                  Last edited by kev; 31.05.2012, 12:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                    Апа вчера бях на рибен ресторант и така предох с разни миди, скариди и октоподи ипослее в нас си измих едно кило череши и тях изядох и от през нощта съм в кенефа... Трябва да намаля яденето и да спра стия морски дарове че някой ден съм убеден че ще се осе..ра в някое задръстване... Не че не се е слувало да излитам като ракета към някой софийски парк, ама в последно време съвсем се освиних...
                    Явно си зависи от организма. При мене е колкото повече, толкова повече. Обаче едвам спасих един електричар. Натрови се, естествено по средата на океана. Беше много горещо време. Започнаха яки вомотирания и дефекации. Обезводни се. Обезсоли се. Давах му солени таблетки, обаче той не ги пие. Пък то има един момент при обезсоляването, когато не поемеш ли сол, не можеш да задържаш течностите и се обезводняваш още повече. Почват да се схващат здраво и мускулите. Системи не умея да слагам, и никой от колегите не се навиваше. Вече сякаш беше почнал да пътува за оня свят, когато се съгласи да пие солени хапчета. Може би болките от схващанията и страха от смъртта най после успяха да го убедят.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      аз съм същия като стане дума за морски дарове-шампион съм по поглъщане на нечовешки количества
                      но трябва да се внимава,защото може да се получи белтъчно претоварване
                      има по-запознати от мен,нека те обяснят процесите



                      Абе, то половина форум се изреди да му обяснява, че не трябва да прекалява с морските дарове. Особено вечер, защото са трудно смилаема храна. Ама полза - йок.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                        Много съм зле.. Не е човешко да се преяде толкова и то с морски дарове... Имам чувството че се отрових.
                        Космо от мидите ще да е...аз си хапвам също по много скариди и калмари, но няма проблем, стига разбира с,е да не се окажеш алергичен към някой от морските дарове. Предимно мидите правят такива проблеми. Днес карай на фрешове и ще ти мине... най-много някое сухарче или пък картофена салата

                        п.п. като каза скариди как им се преядоха...скоро не съм си взимала от онези големи сиви кралски, тигрови създания хаха
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Много съм зле.. Не е човешко да се преяде толкова и то с морски дарове... Имам чувството че се отрових.
                          Ясно де ...
                          Ама за кво ?
                          Пийньето, как да е.. Като потръгне е ясно.. Ама с манджа да се освиниш ??
                          Знам ли ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                            Много съм зле.. Не е човешко да се преяде толкова и то с морски дарове... Имам чувството че се отрових.
                            аз съм същия като стане дума за морски дарове-шампион съм по поглъщане на нечовешки количества
                            но трябва да се внимава,защото може да се получи белтъчно претоварване
                            има по-запознати от мен,нека те обяснят процесите
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Убаво де,
                              Кат се надъниш така кеф ли те е ???
                              И аз не си прощаам, ама че па толкоз ...
                              Много съм зле.. Не е човешко да се преяде толкова и то с морски дарове... Имам чувството че се отрових.

                              Коментар


                              • Добро утро ) Поздрав от кака ви да знаете, че се сеща за вас

                                Schiller - Dream Of You - http://www.youtube.com/watch?v=kf1G2kteTfM
                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X