IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето... (архив до 20.09.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
    Апа вчера бях на рибен ресторант и така предох с разни миди, скариди и октоподи ипослее в нас си измих едно кило череши и тях изядох и от през нощта съм в кенефа... Трябва да намаля яденето и да спра стия морски дарове че някой ден съм убеден че ще се осе..ра в някое задръстване... Не че не се е слувало да излитам като ракета към някой софийски парк, ама в последно време съвсем се освиних...
    Как е тялото спря ли да боли, то душата виждам, че е във форма!
    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
      Апа вчера бях на рибен ресторант и така предох с разни миди, скариди и октоподи ипослее в нас си измих едно кило череши и тях изядох и от през нощта съм в кенефа... Трябва да намаля яденето и да спра стия морски дарове че някой ден съм убеден че ще се осе..ра в някое задръстване... Не че не се е слувало да излитам като ракета към някой софийски парк, ама в последно време съвсем се освиних...
      Убаво де,
      Кат се надъниш така кеф ли те е ???
      И аз не си прощаам, ама че па толкоз ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Апа вчера бях на рибен ресторант и така предох с разни миди, скариди и октоподи ипослее в нас си измих едно кило череши и тях изядох и от през нощта съм в кенефа... Трябва да намаля яденето и да спра стия морски дарове че някой ден съм убеден че ще се осе..ра в някое задръстване... Не че не се е слувало да излитам като ракета към някой софийски парк, ама в последно време съвсем се освиних...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Лястовиците са под прозореца на съседа. И те чуруликат, ама дунди не се дразни от тях.
          Докато си пиеш http://media.snimka.bg/2571/011397674.jpg?r=0, чуй те това: http://www.youtube.com/watch?v=WvOWox2o5cU. Знам, че ги харесваш.
          Който го може, го може - годините нямат значение!
          Благодаря, извънземни са !!!

          Това не знам дали го харесваш, на мен ми звучи като лято и слънце
          http://youtu.be/9zBlHlMsSsI
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            И аз не ги закачам животинките. Ако знаеш майсторите като сменяха дограмата колко лястовички останаха без гнезда.
            Лястовиците са под прозореца на съседа. И те чуруликат, ама дунди не се дразни от тях.
            Докато си пиеш http://media.snimka.bg/2571/011397674.jpg?r=0, чуй те това: http://www.youtube.com/watch?v=WvOWox2o5cU. Знам, че ги харесваш.
            Който го може, го може - годините нямат значение!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Добро утро, Мечо!
              Добро утро, тайфата!

              Врабчета са си направили гнездо на стената зад климатика. Изровили са мазилката около тръбата и са се разположили в дупката. Сутрин чуруликат и дразнят дебелото псе. То пък застава отдолу и започва да скимти, лае и вие ... идилия.
              Изпаднала съм в дълбок размисъл, кое ще се случи първо - дали псето ще свикне с новодомците или комшиите ще ми връчат червен картон!?
              Хубав ден на всички, пишещи У форума!
              И аз не ги закачам животинките. Ако знаеш майсторите като сменяха дограмата колко лястовички останаха без гнезда.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Добрутро пичове и пички!

                Коментар


                • Добро утро, Мечо!
                  Добро утро, тайфата!

                  Врабчета са си направили гнездо на стената зад климатика. Изровили са мазилката около тръбата и са се разположили в дупката. Сутрин чуруликат и дразнят дебелото псе. То пък застава отдолу и започва да скимти, лае и вие ... идилия.
                  Изпаднала съм в дълбок размисъл, кое ще се случи първо - дали псето ще свикне с новодомците или комшиите ще ми връчат червен картон!?
                  Хубав ден на всички пишещи У форума!
                  Last edited by tnm; 31.05.2012, 07:51.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето... (архив до 20.09.2012 г.)

                    Добро утро tnm
                    Добро утро красавици и юнаци

                    Пак фащам гората. За да стана по здрав. Може и да не съм прав, но си мисля, че съм. Щом си мисля, че съм прав, значи си мисля, че съм прав.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm
                  Working...
                  X