IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
    Ами естествено че ще даде 40, за ексел 200%=200/100, тоест то разделя 200 на 100 след което от 42 изважда 2, просто си прави математически сметки а не да вади 200% от 42.

    ПП я напиши това което си е по правилно да видиш =42-(200%*42)
    Четох в един математически форум, как старите кучета учат петокласниците как да смятат проценти.

    Обясняваха им, че трябва да заменят думата "от" със знака за умножение *, а когато зад някое число стои знака за проценти да го делят на 100. В същност това дето всички го знаем.

    Спорът възниква поради тъпото заглавие на темата. Там я няма думичката "от", и от това следват разногласията.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Айде пак ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        То е едно и също. Програмистите смятат, че 1 = 100%. Оттам 40 = 4000%. Промени формата на клетката и ще го получиш.
        Прав си за програмистите 1=100% точно за това като смяташ проценти си го пишеш с цялата формула а не просто да слагаш % на произволни стойности

        От там и теорията че спада е до 100% понеже 1=100% и ако едното го няма няма и 100%
        а вече вътрешните стойности с минус са реално нечии други плюсове които ти овътряш
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
          На моя ексел =42-200% ентър 4000%

          как го получи това 40 не ми е понятно, ама както и да е.
          То е едно и също. Програмистите смятат, че 1 = 100%. Оттам 40 = 4000%. Промени формата на клетката и ще го получиш.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Пробвай с Format cells/General ili Number
            Ами естествено че ще даде 40, за ексел 200%=200/100, тоест то разделя 200 на 100 след което от 42 изважда 2, просто си прави математически сметки а не да вади 200% от 42.

            ПП я напиши това което си е по правилно да видиш =42-(200%*42)
            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
              На моя ексел =42-200% ентър 4000%

              как го получи това 40 не ми е понятно, ама както и да е.
              Пробвай с Format cells/General ili Number

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Програма ексел, на майкрософт

                = 42 - 200% ентър 40

                Програма либреофис калк (същата като ексел, ама става и за други ОС освен уиндоус)

                = 42 - 200% ентър 40
                На моя ексел =42-200% ентър 4000%

                как го получи това 40 не ми е понятно, ама както и да е.
                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                Коментар


                • http://www.blitz.bg/news/article/147605
                  Сделките са финализирани на номинални цени от по 1 лев при положение, че в този период от време пазарната стойност на една акция е била от 9,17 до 9,35 лв. Това означава, че продажбата е извършена при средно занижение от 834%, а разликата между реалната и декларираната печалба е 418,4 млн. лв. От разследването засега не разкриват детайли за точния размер на укритите данъците, които е трябвало да бъдат платени, с мотива, че в момента сумата се доизяснява. Според сигнала, подаден от Грозев обаче, чрез седемте сделки на хазната е нанесена щета за над 62 млн. лв./БЛИЦ

                  Коментар


                  • Програма ексел, на майкрософт

                    = 42 - 200% ентър 40

                    Програма либреофис калк (същата като ексел, ама става и за други ОС освен уиндоус)

                    = 42 - 200% ентър 40
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polina Разгледай мнение
                      хайде по същество...
                      Ето едно същество:
                      http://www.youtube.com/watch?v=rXkPgbFDuf0

                      Съмнявам се, че разбираш от същество.
                      Скочи от 18-тия етаж, заедно с децата си, хванала ги за ръце.
                      За да не замърсявате нас, хората - умрете, свине.
                      Last edited by vmаnkov; 05.06.2012, 19:49.
                      Свободен във виелицата.
                      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                      Коментар


                      • хайде по същество...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                          На теб пък веждата ти е една
                          Умееш да представяш аргументи в спора
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Възела на връзката ти е криФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ
                            На теб пък веждата ти е една
                            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                              Няма такава опасност. Както виждаш един по един спират да ти говорят вече само ти седиш и си се радваш на нарастващия процент невежество в анкетата ти Живей си с теорията за това че всяко число може да е база за изчисляване на проценти. Мен това не ме грее.
                              Възела на връзката ти е криФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Май не трябва да слизам на вашето ниско ниво, щото има опасност да ме биете с опит
                                Няма такава опасност. Както виждаш един по един спират да ти говорят вече само ти седиш и си се радваш на нарастващия процент невежество в анкетата ти Живей си с теорията за това че всяко число може да е база за изчисляване на проценти. Мен това не ме грее.
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X