IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако това, което разглеждаме, може да приема отрицателни стойности. Иначе не.
    Не сте ли го изяснили за близо 8 години и 47 страници мнения?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      Има, що да няма....
      Класически пример са късите сделки с финансови инструменти. Хора са яли хурката с минус хиляди проценти в някои случаи.
      Не точно. Онова е заем.

      Коментар


      • Има, що да няма....
        Класически пример са късите сделки с финансови инструменти. Хора са яли хурката с минус хиляди проценти в някои случаи.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
          Спад над 100 % - има ли такова животно?

          Овърдрафт?
          Хахахахахайахахахаххххх ! ! !

          Коментар


          • Спад над 100 % - има ли такова животно?

            Овърдрафт?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Спад над 100% е, когато ти се наложи да плащаш, за да ти вземат стоката, тия дни рашките получиха ноухау по темата,
              преди тях бяха америчките газовици и т.н.
              Ето, ТОВА е нагледен пример. Аферим!

              Коментар


              • Спад над 100% е, когато ти се наложи да плащаш, за да ти вземат стоката, тия дни рашките получиха ноухау по темата,
                преди тях бяха америчките газовици и т.н.

                Коментар


                • По темата: Звучи предизвикателно и лично бих искал да видя що е то „спад с над 100%”. При продажбите е разбираемо:До вчера, си изпомпвал и продавал (примерно) по 100 барела петрол на ден, а днес, почваш да купуваш по 1 и да го връщаш в земята. Продавал си по 1 рон домати, почваш да купуваш по половин и т.н. Ама при транспорт, туризъм, земеделие... Много интересна тема, наистина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение

                    На моя ексел =42-200% ентър 4000%

                    как го получи това 40 не ми е понятно, ама както и да е.
                    оставете либовницата ми на мира. Тя има душа и е ранима
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      А така !!!
                      Ми така си е кво

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cokrat1 Разгледай мнение
                        При блокови сделки цената може да падне и над 100%...
                        Доходите на БФБ са необлагаеми ако са сключени на регулирания пазар...така да са каже на "пода"...Блоковите сделки са разрешени...но дохода който може да се получи при такива сделки е облагаем. При сделките на Огнян Донев имаме именно този случай...Данъка се дължи от продавача на акциите тогава през 2006 год. За държавата обаче е без значение кой е той.
                        Този който продаде тогава мисля, че цената му на придобиване е 1 лев...Цената на акциите тогава обаче е била над 9 лв. За разликата продавача дължи данък.
                        Справка тогавашния ЗКПО.
                        А така !!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • При блокови сделки цената може да падне и над 100%...
                          Доходите на БФБ са необлагаеми ако са сключени на регулирания пазар...така да са каже на "пода"...Блоковите сделки са разрешени...но дохода който може да се получи при такива сделки е облагаем. При сделките на Огнян Донев имаме именно този случай...Данъка се дължи от продавача на акциите тогава през 2006 год. За държавата обаче е без значение кой е той.
                          Този който продаде тогава мисля, че цената му на придобиване е 1 лев...Цената на акциите тогава обаче е била над 9 лв. За разликата продавача дължи данък.
                          Справка тогавашния ЗКПО.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Айде пак ...
                            Разводняваш хубавата тема
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Айде пак ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Айде пак ...
                                Няма как, дето е горяло, пак ще гори
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X