IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Това ми напомня за вица като влизах в казармата:

    Момчето: - Не се плаши скъпа, и на *уй да ме въртят ... ще се върна
    Момичето - Не се плаши скъпи, и на два *уя да ме въртят ... ще те чакам

    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Циганин се завръща след две години от гурбет и гледа,
      че Айшето е бременна.
      -От кого забременя -попитал циганина и като я започнал
      бой, бой .........
      -От твоя портрет на стената забременя-, отговорила ревейки циганката.
      Циганина се успокоил и отишъл на двора да пуши. След
      малко влиза в къщата бесен и като започнал да налага
      Айшето,бой ,бой и крещи:
      -От портрета а, от портрета, аз там съм до кръста.
      Честно казано - и аз за този виц се сетих, когато видях снимката!

      Коментар


      • - А у вас есть что-нибудь вегетарианское?
        - Конечно! Водка из отборных сортов пшеницы,
        пиво из ячменя, вино и коньяк из винограда!

        Коментар


        • - Знаете ли какво казват жените, когато видят дълъг и дебел пенис?
          - Не.
          - А аз знам.

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                Циганин се завръща след две години от гурбет и гледа,
                че Айшето е бременна.
                -От кого забременя -попитал циганина и като я започнал
                бой, бой .........
                -От твоя портрет на стената забременя-, отговорила ревейки циганката.
                Циганина се успокоил и отишъл на двора да пуши. След
                малко влиза в къщата бесен и като започнал да налага
                Айшето,бой ,бой и крещи:
                -От портрета а, от портрета, аз там съм до кръста.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар



                • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        От новата фейсбук група в защита на Волен има много бисери.

                        Borislav Pantaleev
                        Нека ви споделя моята история, от малък град съм, даже е село, всички са мръсни комунисти тук, без мен де. Ако можех бих ги замерял с коркови тапи и бих им крещял, ако трябва просташки, докато не осъзнаят, че Атака е само една и единствена. Не ме интересува кой е Джордж Пети, Шести, брат му или Данчо Лечков. ЗАЕДНО СМЕ ПО-СИЛНИ, НЕ СЕ ПОДАВАЙТЕ НА ПРОВОКАЦИИ!

                        Някаква яка мацка сваля националиста.
                        Антигона Авоари BORESLAWE MNOGO SI SLADAK
                        преди 18 минути · Харесвам · 2

                        Borislav Pantaleev Не мога да мисля за жени сега, когато националната идея бива АТАКувана отвсякъде, простете.
                        преди 16 минути · Харесвам · 6

                        Дай Антигоната насам, аз иам време за жени, за Болен Бастуна време неам

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Някой да иска бананче ???

                            Грешка в логистиката прати 140 кг. кокаин в берлински
                            Част от кокаиновата пратка и маскировъчните банани.
                            В пет супермаркета от веригата”Алди” в Берлин бе намерена солидна партида кокаин, чието общо тегло е около 140 кг, съобщи „Дойче веле”.

                            Пазарната цена на такова количество кокаин е около 6 млн. евро.

                            Дрогата е била намерена от служители на „Алди” в кашони с банани, доставени от Колумбия. По думите на комисаря от криминалната полиция Олаф Щрем подобна находка е „чиста случайност”.

                            Най-вероятно кокаинът е бил доставен с кораб, превозващ плодовете до пристанището на Хамбург. Наркодилърите обаче са изпуснали момента да си вземат стоката и тя е била транспортирана с камиони до различни складови бази. Една от тях е берлинската борса за плодове и зеленчуци "Моабит", от която е била направена доставката за четирите супермаркета в Берлин и един в предградията. Щом служителите разопаковали бананите и намерили съмнителните пакети веднага се обадили в полицията, която бързо се отзовала на шокиращия сигнал.

                            „Ние предполагаме, че престъпниците са допуснали сериозна грешка в логистиката”, добави представителят на берлинската полиция.


                            http://offnews.bg/news/%D0%A1%D0%B2%...B8_285156.html
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ssvv
                              Призив: Моля Волен да си купи самолет! Но да не го забива в никакви империалистически сгради...
                              .... а къде?
                              В сградата на враговете от СКАТ?

                              Коментар


                              • От новата фейсбук група в защита на Волен има много бисери.

                                Borislav Pantaleev
                                Нека ви споделя моята история, от малък град съм, даже е село, всички са мръсни комунисти тук, без мен де. Ако можех бих ги замерял с коркови тапи и бих им крещял, ако трябва просташки, докато не осъзнаят, че Атака е само една и единствена. Не ме интересува кой е Джордж Пети, Шести, брат му или Данчо Лечков. ЗАЕДНО СМЕ ПО-СИЛНИ, НЕ СЕ ПОДАВАЙТЕ НА ПРОВОКАЦИИ!

                                Някаква яка мацка сваля националиста.
                                Антигона Авоари BORESLAWE MNOGO SI SLADAK
                                преди 18 минути · Харесвам · 2

                                Borislav Pantaleev Не мога да мисля за жени сега, когато националната идея бива АТАКувана отвсякъде, простете.
                                преди 16 минути · Харесвам · 6

                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X