IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gold Разгледай мнение
    И аз се впечатлих от новинарския сайт "Коста Рика днес".

    man_united с твоя виц и ти ме сети за един Байван

    Та нашият герой работил портиер е едно министерство ... Един ден министърът му казал: Байване, утре ще ни посети западна делегация, виж ако можеш утре си вземи друго за обяд, стига с таз копърка ...
    Идва делегацията на другия ден ... минавайки покрай бай Ван министърът поглежда и е изненадан и оздачен ... бай Ван обядва с чер хайвер на филия ...
    Като изпратил делегацията попитал бай Ван ... какъв е тоз чер хайвер бре бай Ване, отде пари ... А бай Ван ... : Какъв чер хайвер бе др. министър, бабата цяла нощ е вадила очите на копърката ...
    Мнооого як! Рядко е да го кажа, но този наистина не го знаех!
    Оправи ми настроението!

    Коментар


    • И аз се впечатлих от новинарския сайт "Коста Рика днес".

      man_united с твоя виц и ти ме сети за един Байван

      Та нашият герой работил портиер е едно министерство ... Един ден министърът му казал: Байване, утре ще ни посети западна делегация, виж ако можеш утре си вземи друго за обяд, стига с таз копърка ...
      Идва делегацията на другия ден ... минавайки покрай бай Ван министърът поглежда и е изненадан и оздачен ... бай Ван обядва с чер хайвер на филия ...
      Като изпратил делегацията попитал бай Ван ... какъв е тоз чер хайвер бре бай Ване, отде пари ... А бай Ван ... : Какъв чер хайвер бе др. министър, бабата цяла нощ е вадила очите на копърката ...

      Коментар


      • Ватикана: Папата не е чувал за дядо Добри
        bTVnews

        Новината, че папа Франциск е споделил във Фейсбук историята на дядо Добри, се оказа погрешна, съобщи кореспондентът на bTV в Рим Антоанета Николова.

        Пресслужбата на Светия престол опроверга информацията в отговор на запитване. Те поясняват, че Папата няма Фейсбук и никъде не се е изказвал за такъв човек. От Ватикана уточняват, че и те не са чували за него.

        Съобщението, че папа Франциск е обърнал внимание на възрастния българин, който проси и дарява средствата, е с първоизточник новинарския сайт "Коста Рика днес". Не за първи път латиноамерикански сайтове цитират несъществуващи изказвания на главата на римокатолическата църква.

        ....
        Това ми напомня за вица за Бай Иван:

        В един завод по бай Тошово време имало един пазач – бай Иван. Всички много го уважавали. Един ден обаче директорът отишъл при него и му казал:
        – Бай Иване, имам една молба към тебе. Утре в завода идва на посещение висша инстанция – другарят Тодор Живков. От тебе искам да махнеш тези стари дрехи и да си облечеш костюм.
        Съгласил се бай Иван. На другия ден обаче идва директора и гледа – пазачът пак със старите си дрехи.
        – Защо така бе, бай Иване, – попитал го той, – какво ще правим сега?
        – Не се притеснявай, шефе, като дойде Тодор Живков, аз ще застана най-отзад, за да не ме види.
        Пристигнал държавният глава, слязъл от колата и се огледал. Първото нещо, което видял, бил бай Иван.
        – Оооо, бай Иване, какво правиш, ех, да знаеш как се затъжих за тебе! – казал Живков, прегърнал го и се разходили да разгледат завода.
        Минала седмица и случаят се позабравил. Получило се съобщение, че на посещение ще идва още по-висшестоящ – другарят Леонид Брежнев. Бай Иван отново бил предупреден, но всичко се повторило. Той отново бил със старите дрехи. При пристигането си, обаче, Леонид Брежнев спрял веднага погледа си на него.
        – Ооооо, бай Иване, мой человек, как дела? – попитал руснакът.
        Проверката отново минала перфектно. На следващия ден пристигнало съобщение, което гласяло, че заради добрите резултати на проверките двамата най-заслужили служители отиват на екскурзия в Италия. На първо място сложен директорът, на второ – бай Иван.
        Да идеш в Рим и да не видиш папата – не става. Отишли нашите хора да го видят и папата решил да им изпее една песен за поздрав. Аха-аха да започне, и забелязал бай Иван. Прегърнал го и му предложил да пеят заедно. Запели те и след малко един китаец побутнал директора за ръката:
        – Абе, случайно да знаеш кой е този, дето пее с бай Иван?

        Коментар


        • Левски щял да пробва да привлече Валери Божинов. В случай на неуспех, на Герена ще се задоволят само с Николета Лозанова...

          Коментар


          • Attached Files
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Македонско 69

              Девойка го носи момчето дома, одат во спалната и таа му предлаага да пробат 69.
              - 69?Кой курец е това?– питува момчето.
              Девойката разбира дека новото момче не е толко изкусно во сексот па му вика:
              - Ке си ставим моата глава помежду твоите нозе, а ти стави си твоата глава помежду моите, важи?
              Се още незнаейкии за що точно се работи, малце притеснен, момакот се согласува на това, само да
              не го разсипе моменто.
              Таман се наместиле, девойката несакайки изпрднува еден гласен пърдеж...
              Ммчето ке умре од смеенье, па му и смрди, току бега на страна и пробува да разбере що баш се случило...
              Момичката засрамена му вика на момако да и прости и да пробат още един пат... Така пак се наместиле...
              Девойката пак, несакайки изпушта един здрав, голем як пърдеж...
              Момчето целиот изплашен и зачуден, станува од кревато, ги зема халиштата и почнува да се облекува.
              - Що е?Зашто си одиш? – го питала момичката.
              - Абе ти си ненормална ако мислиш дека ке останем и за другите 67!

              Коментар


              • Кубрат Пулев решил да си празнува рождения ден по италиански. Празнувал го, а на следващия ден се видял с брат си, който го попитал:
                - И? Как мина?
                - А, екстра!
                - И какво? Сигурно много италианска музика слушахте?
                - О, да.
                - Тото Котуньо?
                - Разбира се!
                - Адриано Челентано?
                - Естествено!
                - Ерос Рамацоти?
                - Че как без него?
                - А Андреа бучели?
                - Е, па, побуче, побуче и накрая си я прибрах.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  А какво е аерография?
                  Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Това е някой мангал бе!
                    1000%
                    1001%
                    Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Това е някой мангал бе!
                      1000%
                      Това и пари да ми дават няма да го взема!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Това е някой мангал бе!
                        1000%
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • http://www.cars.bg/c550877

                          Коментар


                          • Чудя се как ли се обяснява "цици"?!?

                            Коментар


                            • http://www.youtube.com/watch?v=H_i6fvG9fJw

                              Коментар


                              • - Кмете, просто невероятно е за колко кратко време построихте училището!
                                - Това стана благодарение на самоотвержения труд на нашите съграждани. Вярно, че до последния момент бяха убедени, че строят пивница...

                                Коментар

                                Working...
                                X