IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Писа - писа и не ми отговори:

    КАКВО СМЕ СПЕЧЕЛИЛИ?...с отбора, който беше и в топ 3 на света по едно време?

    Никой не спори, че този спорт ни е единственото нещо с което можем да се радваме и за това сме толкова разпалени да спорим срещу псевдо достойното поведение, което за пореден път проявихме вчера!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Много нареждате Груйчо и лудата крава ама като паднем с 0-3(1-3) от рашата с достойнство ще си говорим тогава.
      Истината е че всичко различно от горното в момента ще си е истинско чудо, но както и да е!

      След като най-големия отбор през последните 20 години (бразилския) може да си прави сметката не виждам ние с какво сме повече от тях, че да не можем...
      ...аааа забравих имаме достойноство! Не правим сметки!

      И какво сме спечелили като не правим сметки....искам тука хората дето говорят за "много лузърско мислене" да ми кажат с нашето "уинърско мислене" какво АДЖЕБА сме унннали - АЗ ЩЕ ВИ ОТГОВОРЯ:

      ДЕДОВИЯ
      Ще се опитам да ти отговоря какво сме "спечелили", ама надали ще ме разберете

      1. Волейболът ни е "бялата" лястовица вече близо 20 години при колективните спортове, държим нЕкво прилично ниво топ5-топ10 на света.

      2. В момента правим преход от стила при Мартин Стоев, който освен да бучи от страничната линия: "Бий, бе!" - друго не знаеше. Демек, това ти е рашънския стил. Той е доста силов, трябва да имаш перфектините изпълнители, но е много уморителен и т.н.

      Затова тогава, все играехме много "красиво", ама дано не продължи мача повече от 3 гейма, че иначе ни обръщаха редовно, ако си спомняш?

      3. При Пранди малко подобрихме играта в защита от втора линия.

      4. Сега при Радо ( не му правя реклама, щот' кой съм аз, че да му я правя - просто като фен ), се вижда, че работи страшно много и иска да направи отбора максимално комплексен.

      Това не е лесна задача, защото дървото ТошкоУ ... освен да млати кат' идиот, друго отиграване не знае. Лошото е, че в момента интелигентните отбори, когато не може да атакува сигурно и с мощ, праска леко по блога и си "взема" пак топката, за нова атака. Тия неща вече и нашия отбор започна да ги прави. После, вече се появиха и дългите и търпеливи разигравания и т.н. и т.н.

      Т.е. прогреса е видим и то отвсякъде. Предполагам, че щом целта на Радо е титлата от Олимпиадата, то цялата му подготовка за отбора е разчета за там. А, сега просто си кара "репетицията".

      Жеков също не успя срещу Словакия да "разпредели" правилно играта, понеже изпуснахме 2 геймбол-а и после 3 мачбол-а, но това е положението. Нашият тренер не мрънка, а си работи с това, което има.

      Но, па се и вижда, че и в 3-те ни мача досега, нашите винаги играят с по 1-2 точки съдийски аванс за противника. А, във волейбола едно обратно съдийско решение се УДВОЯВА. Това никой не го коментира?!

      Волейболът е от малкото спортове, които се запазиха "чисти", т.е. изцяло надпревара между нациите, без купуване и "натурализиране" и прочие лайна на чуждоземци, в името на медала, единствено съдийството е малко субективно, но и това е поправимо.

      Та, аз се радвам за нашите и ме боли фара за медала, защото от 20 години сме в топ 7-10 на света! Ако продължат така да работят е въпрос на време да дойде и тенекето! Може и да е на това първенство - ще видим.

      Поздрави!
      Last edited by marandi; 13.09.2011, 10:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
        Бих заложил, ама не вярвам коефицента да е по-голям от 1,15, тъй че пак смятам, че не си струва...а това, че се вкара в групата на овцете е похвално....
        Абе 1,15 си е 1,15 кой ти ги дава? Шубето е голям страх, нали?

        Не се обиждам от форумни излияния и наричания, защото знам, че много често се пишат под силна емоция......сигурно и при мен е така........

        п.с. Голяма браво на СТОЙЧЕВ за правилното мислене, е ти сигурно се кефиш на артиста Резенде или на полякините.....
        Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

        Коментар


        • Тук посочените залози са само израз на очакванията на човека за поведение и развитие на даден мач. Ако Груьо заложи на загуба на България на полуфинала със Сърбия (все пак вероятността да има такъв мач вече е около десетина процента) и спечели няма да е толкова щастлив, колкото ако ги загуби тези пари...

          Все пак ако направи такъв залог ще е твърдо убеден, че нямаме шансове, в което аз също съм убеден, защото до сега на всяко първенство успяваме да направим по един голям мач...а след това - осиране яко. След вчера големия ни мач ще е четвъртфинала. АКО СЛУЧАЙНО ГО СПЕЧЕЛИМ натам сигурно пак ще прекацаме всичко!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
            Крумчо, смятаме и ние, не че не бъркаме, никой не е безгрешен, ама въпросът е принципен, ако ме разбираш, дано

            Е пък кат си толко сигурен, залагай и богатей, и се радвай тайно някъде, че сме паднали, пфу
            Бих заложил, ама не вярвам коефицента да е по-голям от 1,15, тъй че пак смятам, че не си струва...а това, че се вкара в групата на овцете е похвално....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
              Има 1- 2 овце дето им са трудни сметките, ама май не заслужават да им обръщаме внимание.......според мен гейм от рашаните е невъзможен....
              Крумчо, смятаме и ние, не че не бъркаме, никой не е безгрешен, ама въпросът е принципен, ако ме разбираш, дано

              Е пък кат си толко сигурен, залагай и богатей, и се радвай тайно някъде, че ще сме паднали, пфу
              Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                Първо за финала на ЮС Опън - наистина уникален тенис, заслужаващ всяка минута пропуснат сън. Джокович определено е новият крал и ако играе така няма кой да го победи, въпреки че Надал вчера също игра най-добрия си тенис.

                За волейбола мисля, че заради малоумните правила на волейболните турнири последните мачове в групите да се играят по-различно време, нашите нямаха избор. Каквото и да бяха направили, след нас Полша и Словакия щяха да си нагласят нещата и ние пак да сме втори, за което сме си виновни само ние с абсурдната загуба в първата среща в групата. Много ми се ще да имаме някакви шансове срещу Русия, но не ми се вярва, макар да не съм ги гледал на този турнир - самият факт, че вчера разбиха Чехия с разлика в всеки гейм без да правят никакви сметки, кой ще срещнат ми говори, че са машина, която никой не може да спре в момента
                Имаше вариант, при който нямаше какво да нагласят поляците и той беше многократно обсъден 0-3 от Германия, ама минало, бешело....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                  Има 1- 2 овце дето им са трудни сметките, ама май не заслужават да им обръщаме внимание.......сппоред мен гейм от рашаните е невъзможен....
                  Нищо!
                  0-3 ама с горно вдигната глава...че да не се налага да гледаме отзад и от кръста надолу...където кафевия цвят ще преобладава....

                  Коментар


                  • Първо за финала на ЮС Опън - наистина уникален тенис, заслужаващ всяка минута пропуснат сън. Джокович определено е новият крал и ако играе така няма кой да го победи, въпреки че Надал вчера също игра най-добрия си тенис.

                    За волейбола мисля, че заради малоумните правила на волейболните турнири последните мачове в групите да се играят по-различно време, нашите нямаха избор. Каквото и да бяха направили, след нас Полша и Словакия щяха да си нагласят нещата и ние пак да сме втори, за което сме си виновни само ние с абсурдната загуба в първата среща в групата. Много ми се ще да имаме някакви шансове срещу Русия, но не ми се вярва, макар да не съм ги гледал на този турнир - самият факт, че вчера разбиха Чехия с разлика в всеки гейм без да правят никакви сметки, кой ще срещнат ми говори, че са машина, която никой не може да спре в момента

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Много нареждате Груйчо и лудата крава ама като паднем с 0-3(1-3) от рашата с достойнство ще си говорим тогава.
                      Истината е че всичко различно от горното в момента ще си е истинско чудо, но както и да е!

                      След като най-големия отбор през последните 20 години (бразилския) може да си прави сметката не виждам ние с какво сме повече от тях, че да не можем...
                      ...аааа забравих имаме достойноство! Не правим сметки!

                      И какво сме спечелили като не правим сметки....искам тука хората дето говорят за "много лузърско мислене" да ми кажат с нашето "уинърско мислене" какво АДЖЕБА сме унннали - АЗ ЩЕ ВИ ОТГОВОРЯ:

                      ДЕДОВИЯ
                      Има 1- 2 овце дето им са трудни сметките, ама май не заслужават да им обръщаме внимание.......сппоред мен гейм от рашаните е невъзможен....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        И да, патриот съм и то доста голям, но ми е супер тъпо от подбен безумен криворазбран патриотизъм. Казвате били играли за мъжество, за чест и слава - и какво от това, това са неоценени качества в днешно време - динозаври.
                        Сега ще ти кажа още нещо "не патриотично" - ако поради някакво стечени на обстоятелствата, каквото и да е то, вземем, че бием Рашата, ще заложа целият си акаунт на загуба от Сърбия - просто защото ще сме смазани след този мач. Патриотизмът е едно страхотно чувство и емоция, но когато е подплатено с нещо, голият патриотизъм води само до загуби -

                        Упсех на нашите срещу казаците. Напред момчета, въпреки малоумието на треньора ви!!!!
                        -

                        Типично андрешковско мислене и действия! Значи няма да заложиш за победа над руснаците, ама за загуба от сърбия ще сложиш!? Ххахха, ами те за това сърбите ще ти /ни/ се подиграват бе аланкоолу!
                        Бравос, аферим, машалла и так далее....
                        Някой го наричат ЛУЗЪРСКО, аз пък му викам СЕЛСКО-ТАРИКАТСКО. Сполай ти....
                        Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                        Коментар


                        • Много нареждате Груйчо и лудата крава ама като паднем с 0-3(1-3) от рашата с достойнство ще си говорим тогава.
                          Истината е че всичко различно от горното в момента ще си е истинско чудо, но както и да е!

                          След като най-големия отбор през последните 20 години (бразилския) може да си прави сметката не виждам ние с какво сме повече от тях, че да не можем...
                          ...аааа забравих имаме достойноство! Не правим сметки!

                          И какво сме спечелили като не правим сметки....искам тука хората дето говорят за "много лузърско мислене" да ми кажат с нашето "уинърско мислене" какво АДЖЕБА сме унннали - АЗ ЩЕ ВИ ОТГОВОРЯ:

                          ДЕДОВИЯ

                          Коментар


                          • Мм .. не знам, но може си пуснете Ю ЕС Оупън ( финала ) ... тия правят нЕкъв извънземен тенис - Джоко и Рафа.

                            От 20-25 години киризя тенис, ама такова чудо не бях виждал. Предполагам ще го качат и по торентите после

                            Чиърс на бебетата!

                            П.П. Относно нашите и аз се нервя на лузърската муцуна на Тошко Алексиев и "дарбата" му да прецаква винаги ключови точки и отигравания, но предполагам Радо ще го разконспирира или вече работи с него в правилна посока

                            Коментар


                            • И близко до ума, че там съотношението между Груевци и патриоти, ще е близко до това във форума. Иди, че се бори за титла с такива два отбора. Иначе за волейбол на компютърен симулатор - идеята си е добра.

                              Коментар


                              • Изчерпахте ли доводите за и против,бря? Мисля, трудна работа е тази да казваш на един отбор - тук ще биете, от тези ще паднете, след това тези непременно да ги биете. Защото в уравнението влизат и играчите.

                                Коментар

                                Working...
                                X