IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Булгаааар, Булгаааар, изрева Бай Ганьо. па се пльосна в басейна

    Та и твоята работа такава. Няма как изведнъж да станеш суперсила - едно,че няма кой да те допусне, друго, че за да станеш голям и да си мериш пишките с големите, първо трябва да го нахендриш на малките. Разказах ти за 1913, нали? Знаеш ли, че тогава се правим на почти толкова велики като в момента и се пробваме да даваме ултиматуми на Русия, щото сме били имали морално право!?!?!?! Е, от толкова морално право Русия тогава така ни го заби в гъза, че още ни боли!!!!!

    И да, патриот съм и то доста голям, но ми е супер тъпо от подбен безумен криворазбран патриотизъм. Казвате били играли за мъжество, за чест и слава - и какво от това, това са неоценени качества в днешно време - динозаври. През Първата световна ингилизите били ултра впечатлени от нашата армия как нападала в гъсти редици, с развети знамена и песни - е, да, ама тобва никак не пречи на един английски майор да ни откъсне с кеф района на Димотика и да го даде на маляките, дето са хем с едни, хем с другите, а един затлъстял педераст с пура да ни мрази и червата си. Та така - от излишен героизъм ползата е нулева. Никой няма да го запомни, така както никой на запад не помни епопеята при Дойран, но всички знаят за погрома при Добро поле.

    Сега ще ти кажа още нещо "не патриотично" - ако поради някакво стечени на обстоятелствата, каквото и да е то, вземем, че бием Рашата, ще заложа целият си акаунт на загуба от Сърбия - просто защото ще сме смазани след този мач. Патриотизмът е едно страхотно чувство и емоция, но когато е подплатено с нещо, голият патриотизъм води само до загуби - виж шумадийците и Косово и ще разбереш. Или може би няма....

    Упсех на нашите срещу казаците. Напред момчета, въпреки малоумието на треньора ви!!!!
    Груйчи, ти беше леФскарче, а аз чорбица и затова нещо не можем да се разберем на тема спорт, баце

    Четох ти внимателската "стратегиите" и пикливия медал от европейско, който със "сигурност" вече сме били загубили, а те мачовете още не са играни, бря?

    Както и да е! Причината Радо Стойчев да подхожда по този начин е много елементарна, но явно си му изпуснал първите интервюта, когато пое националния по волей.

    Той още не беше приключил на клубно ниво, но тогава думите му бяха нещо от сорта:

    "Отборът не е готов за Световната лига, но започваме да работим. Ще работим в движение, както поради тотална промяна в стила на игра, така и поради контузиите тогава на доста от нашите и ще ги възстановяваме. Главна "репетиция" преди Олимпиадата 2012 г. ще е Европейското, за да видим дали вървим в правилна посока. Цел на европейското - титлата. Цел после за Олимпиадата - титлата."

    Кратко и ясно! А, ти 'охраца чиляка, без да го познаваш и момчетата също и после се чудиш защо всеки бяга от БГ-стан. Ами, много лузърско мислене, бре!

    Като тръгваш да атакуваш върха, ко ти пука кого след кого ще пердашиш по пътя?! Нали, за да стигнеш до там, няма как да "прескочиш" някого?

    П.П. Има какво да се желае при нашите, но прогреса в играта ни от Световната лига и досега е видим и то доста ясно. Започва да се долава "лекота" в играта ни и тактическа зрялост. Най-бавно ще им промени мисленето на играчите, но добре че в отбора са Матей и Владо, те ще помагат. В мисленето в момента са ни единствените "спирачки" към няколко отличия от големите първенства. Дано!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mohamed Разгледай мнение
      браво на момчето. Четох му едно интервю някъде, че баща му много обичал България и искал синът му да се състезава за нея. Браво, истински българин, такива хора ни трябват - българи по душа, а не по произход....
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • ДА ЯМ БЯЛ ЛЯБ И ДА ...

        http://gong.bg/view_article.php?article_id=225021
        „Die deutsche Autoindustrie ist heute so robust und zukunftsfähig wie nie.“
        DPA 12.09.11

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
          Браво Анон, браво! Остави да си броят стинките и Грую да ми разказва историята, смееех
          Не мога да си представя американски или руски отбор да пада и да си избира противниците, не никога!, е за това са "велики"...защо пък и с нас да не се съобразяват от време не време? Хай да му се не види комплексарщината родна, мила бахтън бре байганювци!
          Булгаааар, Булгаааар, изрева Бай Ганьо. па се пльосна в басейна

          Та и твоята работа такава. Няма как изведнъж да станеш суперсила - едно,че няма кой да те допусне, друго, че за да станеш голям и да си мериш пишките с големите, първо трябва да го нахендриш на малките. Разказах ти за 1913, нали? Знаеш ли, че тогава се правим на почти толкова велики като в момента и се пробваме да даваме ултиматуми на Русия, щото сме били имали морално право!?!?!?! Е, от толкова морално право Русия тогава така ни го заби в гъза, че още ни боли!!!!!

          И да, патриот съм и то доста голям, но ми е супер тъпо от подбен безумен криворазбран патриотизъм. Казвате били играли за мъжество, за чест и слава - и какво от това, това са неоценени качества в днешно време - динозаври. През Първата световна ингилизите били ултра впечатлени от нашата армия как нападала в гъсти редици, с развети знамена и песни - е, да, ама тобва никак не пречи на един английски майор да ни откъсне с кеф района на Димотика и да го даде на маляките, дето са хем с едни, хем с другите, а един затлъстял педераст с пура да ни мрази и червата си. Та така - от излишен героизъм ползата е нулева. Никой няма да го запомни, така както никой на запад не помни епопеята при Дойран, но всички знаят за погрома при Добро поле.

          Сега ще ти кажа още нещо "не патриотично" - ако поради някакво стечени на обстоятелствата, каквото и да е то, вземем, че бием Рашата, ще заложа целият си акаунт на загуба от Сърбия - просто защото ще сме смазани след този мач. Патриотизмът е едно страхотно чувство и емоция, но когато е подплатено с нещо, голият патриотизъм води само до загуби - виж шумадийците и Косово и ще разбереш. Или може би няма....

          Упсех на нашите срещу казаците. Напред момчета, въпреки малоумието на треньора ви!!!!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
            А бре хане, защо петниш това свещено за нас име, ник демек, чета и не вярвам на очите си?
            Не знам, кой кво петни, ама и теб пречислявам към ТОП ИДИОТИТЕ без грам мозък......та аз съм по-патриот от теб бе главун, може ли да не виждате логиката на първенството, а да ми се радвате на някакви безсмислени победи......тц, тц, тц, ще се радвам аз на 7-8 място, вместо на 2-3.......пууууу, на какви серсеми съм само тръгнал да се обеснявам...

            Коментар


            • ех павка павка, много ме радвате с анона.
              каква чест и достойнство бе, нима е недостойно да мислиш стратегически?
              недостойно ли е да пуснеш резервите срещу германия и каквото стане? не е ли недостойно да си хабиш малкото класни играчи в мач без значение при положение че най-вероятно имаш тежък 1/4final с Русия?
              залога тук е голям - как да се стигне до полуфинал ВЪЗМОЖНО НАЙ-ЛЕСНО, за да са ти свежи играчите - ние нямаме дълга скамейка като русия. а залога е още по-голям поради факта че медалистите взимат квоти и за олимпиадата. не е ли недостойно да си прецакаш шансовете заради "чест и достойнство"?
              а аз вече се и съмнявам че е само "чест и достойнство" - по скоро е материален интерес за треньорски щаб/играчи..... за съжаление "чест и достойнство" са утешението на губещите в големия спорт.
              един медал на такъв турнир би съживил иначе замиращия интерес към този хубав спорт. би докарал и пари и реклами и самочувствие. докато 8 място и "чест" след 1 седмица ще бъдат забравени....
              не че не можем да бием Русия, но СТРАТЕГИЧЕСКИ не е правилно да си мориш играчите в безмислен мач и сам да влизаш в потока на лидера.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Абе хора какво ви става - Критикувате Стойчев, защото мислите лузърски. Защо Русия не се съобразява къде ще попадне, за да ни избегне, а ние трябва да го правим?!?!
                ЕТО ЗАЩО НАЦИЯТА НИ Е СЪСТАВЕНА ОТ ЛУЗЪРИ - пиша го нарочно с главни букви.

                Нека един път покажем кураж и покажем, че не ни е страх от някого.

                Така се прави отбор за златен медал, а не за второ или трето място.

                Браво Анон, браво! Остави да си броят стинките и Грую да ми разказва историята, смееех
                Не мога да си представя американски или руски отбор да пада и да си избира противниците, не никога!, е за това са "велики"...защо пък и с нас да не се съобразяват от време не време? Хай да му се не види комплексарщината родна, мила бахтън бре байганювци!
                Last edited by pavlin; 12.09.2011, 21:46.
                Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                  браво на полша не ме подлъгаха и сега има стотинки за биричка в акаунта ми

                  на Павлин и компания пожелавам приятно гледане на максим михайлов и компания, а след това да се тупат в гордите гърди че може да сме завършили на 7-8 място, ама с "чест"
                  оооох, ти май наистина си луда крава

                  Е как да ти обясня, не става!, ти се радваш на стинки за бира, "ко а ти гуворя"

                  Но знам, че ако този Максим дългуча, рускийй му свием перките някога, ти ще ме изпревариш с маймунските си викове и ще ми обясняваш колко си вярвал в това.......
                  Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                  Коментар


                  • Абе хора какво ви става - Критикувате Стойчев, защото мислите лузърски. Защо Русия не се съобразява къде ще попадне, за да ни избегне, а ние трябва да го правим?!?!
                    ЕТО ЗАЩО НАЦИЯТА НИ Е СЪСТАВЕНА ОТ ЛУЗЪРИ - пиша го нарочно с главни букви.

                    Нека един път проявим кураж и покажем, че не ни е страх от някого.

                    Така се прави отбор за златен медал, а не за второ или трето място.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                      И закакво да се радвам, че нещата бяха в наши ръце да си осигурим поне полуфинал , а сега се блъснахме в стана още на четвъртфинала......гледай поляците как си правят сметката, не като нешите овчи стратези.....


                      А бре хане, защо петниш това свещено за нас име, ник демек, чета и не вярвам на очите си?
                      Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                      Коментар


                      • браво на полша не ме подлъгаха и сега има стотинки за биричка в акаунта ми

                        на Павлин и компания пожелавам приятно гледане на максим михайлов и компания, а след това да се тупат в гордите гърди че може да сме завършили на 7-8 място, ама с "чест"

                        дано поне радо да е зел някой лев заради тоя си простотия - ти да имаш открит коридор до полуфинал и да си го турнеш сам трябва бая кинта да е пъхнал в жобчето....

                        Коментар


                        • и за финал, аз принципно съм много доволен от "принципния" Радко - напред съм с 200 евро от глупостта му. Лошото е, че първенството за нас приключва в четвъртък към 18 часа, вместо с медал в неделя. "Благодарим" ти за победата, Радко
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            А бе, че харесваш историята го разбрахме, ама май хич не те е еня за Българите и за емоционалното състояние на нацията Не всички хора играят комар и правят сметки, дори напротив - много повече са тия, които се радват на всяка победа и на всяко едно събитие, което би повдигнало поне малко националната ни гордост и чест!
                            Та, да наричаш с подобни епитети хора, които защитават името на България, и го правят доколкото могат добре, просто не ти отива и е нелепо!
                            Българи Юнаци!!!... каквото и да стане по нататък.

                            П.С. Внимавай със залозите, и с финансовото здраве, че тия евра си вървят ли вървят по канала...
                            И все пак късмет в някой друг залог, дано избиеш поне част от тях!
                            Виж, кев. тези дето не си правят сметките и се радват на подобни пирови победи са ИДИОТИ (нарочно го пиша с главни букви). Това е все едно да се кефим на победата срещу Бразилия минлата година - бахти якото, а, размазахме хипер-ултра-мега-дупер отбора на Бразилия и то с 3:0. Кофтите е, че Бразилия станаха световни след това ( а победителите не ги съдят), а нашите се прибраха скоропостижно. А Радо Стойчев е ТОП ИДИОТ (и това нарочно го пиша с главни букви) и това е най-големият клубен треньор в световен мащаб в последните 10 години!!!!! Не мовел да им кават да паднат - абе ти малоумен ли си бе, като не можеш да им кажеш на титулярите, пусни резервите бре ИДИОТЕ!!!!!

                            Тъпо, тъпо, тъпо и то сами да си го направим - направо нямам думи. И после ревем, че другите ни били прецакали - който каквото сам си направи и Господ не може да му го направи. Да, сега ще стискам палци като луд срещу блядовете и ако пореди някаква невероятна случайност вземем, че ги бием, ще се сцепя от щастие, но защо, защо, защо да се набиваме така сами на големия????? Щото сме големите мъже ли? Щото не сме можели да паднем? Абре аланкоолу мега отбор като Бразилия може да падне, та ние ли не можем? Затова и вечно ще ревем как всички сме били на бойното поле, ама пак нашият гъз е бил наебан и то точно от тези, битите


                            НЕ СТАВА САМО С ЯДЕНЕ, РАДКО, ТРЯБВА И АКЪЛ, А ТИ ЯВНО ГО НЯМАШ. ЖАЛКО....
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Аз съм привърженик на Теория на конспирацията във форекса, но в тази тема убихте всичко детско в мен.

                              Вместо да се радвате как им го "сложихме" елегантно на германците и им го върнахме, вие продължавате спора при свършен ФАКТ. 3:1 за нас. Край - кой е*ал, е*ал.

                              Поздравления за волейболистите ни!
                              И закакво да се радвам, че нещата бяха в наши ръце да си осигурим поне полуфинал , а сега се блъснахме в стана още на четвъртфинала......гледай поляците как си правят сметката, не като нешите овчи стратези.....

                              Коментар


                              • Аз съм привърженик на Теория на конспирацията във форекса, но в тази тема убихте всичко детско в мен.

                                Вместо да се радвате как им го "сложихме" елегантно на германците и им го върнахме, вие продължавате спора при свършен ФАКТ. 3:1 за нас. Край - кой е*ал, е*ал.

                                Поздравления за волейболистите ни!

                                Коментар

                                Working...
                                X