IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аноне, прав си, не се взимат квоти директно за олимпиадата а за световната купа, но световната купа е най-лесният начин за класиране за олимпиада. виж сам схемата която си дал и прецени след като изтървем този шанс колко трудно става след това.

    класирането ни на 3то място в групата, което си зависеше ИЗЦЯЛО от нас ни носеше 90% шанс за медал и квота за световната лига. а сега дедовия.

    а колкото до павлин - "може на мен да ми е зле, ама и на вуте да му е зле" - не бери грижа за поляците, дори и да паднат от чехия то те така си изиграха картите че с по-слаб отбор от нашия имат неимоверно по голям шанс за медал.... а и никой не ги нарежда защо са паднали из полските форуми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hah Разгледай мнение
      Европейското те класира на Световна купа, която е най-лесния начин за класиране за Олимпиада...има 3 места, а само 4-5 силни отбора. Така се класирахме и последния път, станахме трети на Световна купа заради победа над САЩ.
      Ако си шампион на континента си и един от четирите най-добри вицешампиони в ранглистата на FIVB за съответния континент. Не мисля, че силните отбори там са по-малко от тези на европейското.
      Все пак - континенталният шампионат не дава квота за Олимпиадата. Това исках да уточня, не да се заяждам с лудакрава.
      Last edited by anon6706; 13.09.2011, 14:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Европейското няма подобна функция, то и затова е само игра на чест и самочувствие.
        Ето как се взимат квотите за Олимпиадата:
        Европейското те класира на Световна купа, която е най-лесния начин за класиране за Олимпиада...има 3 места, а само 4-5 силни отбора. Така се класирахме и последния път, станахме трети на Световна купа заради победа над САЩ.
        Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
          ех павка павка, много ме радвате с анона.
          ....а залога е още по-голям поради факта че медалистите взимат квоти и за олимпиадата. не е ли недостойно да си прецакаш шансовете заради "чест и достойнство"?
          Европейското няма подобна функция, то и затова е само игра на чест и самочувствие. Дава точки за световната ранглиста и класиране по право за следващото (май), както и за Световната купа, но за Олимпиадата няма роля.

          Ето как се взимат квотите за Олимпиадата:


          http://en.wikipedia.org/wiki/Volleyb...ummer_Olympics
          Last edited by anon6706; 13.09.2011, 14:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Единственото нещо, което може да успокои будната ни съвест е сега съдиите по стар волейболен обичай да почнат да тикат чехите към полуфинала първо срещу Полша, а после евентуално и срещу Словакия
            Мисля си, че свирачите ще го издухат срещу чехите още, те си го заслужиха.....
            Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Павлине, много се кефя на хора като теб. Ти си от така наречения лумпен-пролетариат, реагиращ първосигнално на всякакви кукички, които звучат готино – чест, слава, най-големите, най-добрите и т.н. Такива хора като теб са нужни във всяко общество, зашото без такива като теб няма ка да се осъществи нито една революция, нито пък да се запази българщината. Извини ме за мнението ми, може и да греша, но нямаш кой знае колко добри познания по история и затова много лесно влизаш в клишетата от сорта на – Нашата армия няма нито едно загубено сражение, ама политиците ни преебават на масата на преговорите – тотално погрешно твърдение, имаме не само загубени битки, но и цели кампании, но ти това няма как да го знаеш, щото не си го чел или не си поискал да го прочетеш. Но пък звучи много яко нали. Аз съм твърдо ЗА националните митове и клишета – те са отлично средство за промиване на съзнанието на масата, за създаване на чувство за съпричастност, на род и Родина и т.н. Проблемът е когато тръгнеш да използваш подобни клишета срещу опонент, дето е чел по всяко клише толкова много литература, колкото ти не си чел за цялата ни история общо!!!
              Е, тогава става много смешно, особено когато обявиниш подобен човек, че не е патриот!!!! Това, което ти смяташ, че е патриотизъм, всъщност е патриотарство. Ще ти обясня и защо – не е важно да дадеш нахалос живота си за Родината, важното е така да го изживееш, че да и оставиш нещо след себе си!!!! Да, знам, ако не са били някои луди галви, дето са измрели мърцина, сега нямаше да имаме герои – да, така е, но ако всички се бяха правили на герои, сега нямаше да има България!!!!! Понякога просто е по-добре да се изчака, по-голямо геройство е да запзиш гнева си, да се издебне момента и тогава да го нахендриш на противника - това би направил патриотът. Патриотарът, напротив, би се юрнал да си разбива главата в стената, само и само да се докаже викайки Булгаааар, Булгааар...... Дано да си ме разбрал
              Груев, благодаря за писанието, все пак това е вид уважение
              Разбирам, че си болен на тема история ..........но може би си съгласен, че историята винаги се повтаря като фарс, нали? Къса е паметта на народа! Много къса! Страх от загуби и поражения с хилядолетна давност, е до кога?
              Честно да ти кажа чак такъв наивен патриот какъвто ме изкарваш не съм Ама и не виждам с кво един руский мужик или польски шляхт, или бразилски мангал е повече от мен, ами не е! Спортът не е война, но в съвременния си вариант я замества.
              Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                ей, таман те похвалих и ти като Маранди взе да спориш за спорт (то верно, че темата е спорт, ама). Ако бяхме паднали с 0:3, то ние със сигурност щяхме да сме трети, освен ако Полша не отпаднеше от турнира, т.е. да загуби с 1;3 или 0:3. Зашото ако бяхме паднали с 0:3, то ситуацията преди последният мач щеше да е:
                1. Словакия - 5 точки - 6-3
                2. Ние - 4 точки - 5-7
                3. Полша - 3 точки - 4-4
                4. германия - 3 точки - 5-6

                Т.е. при загуба на полша с 1:3 или 0:3, те директно отпадаха, а ние щяхме да сме втори (мисля, че това щеше да е в сферата на фантазиите), при 2:3, ставаха втори (гейомовото им съотношение е по-добрио от нашето), при победа с 3:2, те са втори, ние трети, и при победа с 3:1 или 3:0, те са първи, ние сме трети.

                Да, теоритично имаше вариант, поляците да отпаднат и ние пак да сме втори, ама то и Айшето така казала на Манго, като я питал дали е девствена - А дано, манго, ама надали

                Но както ти каза - минало-бешело. Робството е свобода, Войната е мир, Невежеството е сила........
                Нямах си аз друга работа във форекса та взех да смятам геймове.

                Прав си - зависело е изцяло от нас.
                Last edited by anon6706; 13.09.2011, 13:28.

                Коментар


                • Единственото нещо, което може да успокои будната ни съвест е сега съдиите по стар волейболен обичай да почнат да тикат чехите към полуфинала първо срещу Полша, а после евентуално и срещу Словакия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Грую, ами аз гледам, гледам и виждам, че нямахме шанс да станем трети в групата. Дори загуба с 0:3 от Германия нямаше да ни класира трети. Полша пак щяха да ни прецакат.
                    Т.е. каруцата я обърнахме още на мача със Словакия. Трябваше да поемем риска да паднем и от Полша и да разчитаме на победа над Германия, но германците ни биха скоро и това си беше риск.
                    Затова и вчера написах - ФАКТ. Приемат го нашите и това е. Нямаше смисъл да показват страх на мача с Германия. Това е само вятър в платната на руснаците.
                    Обикновено нашите играят най-силно в средата на турнирите и затова очаквам, че по-ранна среща с руснаците ни отваря и повече шансове.

                    Да стискаме палци с Естония и за четвъртфинала.

                    П.П. На това първенство Казийски скача и се разгъва така, както не го е правил последната година в националния.

                    Поздрави и успех.
                    ей, таман те похвалих и ти като Маранди взе да спориш за спорт (то верно, че темата е спорт, ама). Ако бяхме паднали с 0:3, то ние със сигурност щяхме да сме трети, освен ако Полша не отпаднеше от турнира, т.е. да загуби с 1;3 или 0:3. Зашото ако бяхме паднали с 0:3, то ситуацията преди последният мач щеше да е:
                    1. Словакия - 5 точки - 6-3
                    2. Ние - 4 точки - 5-7
                    3. Полша - 3 точки - 4-4
                    4. германия - 3 точки - 5-6

                    Т.е. при загуба на полша с 1:3 или 0:3, те директно отпадаха, а ние щяхме да сме втори (мисля, че това щеше да е в сферата на фантазиите), при 2:3, ставаха втори (гейомовото им съотношение е по-добрио от нашето), при победа с 3:2, те са втори, ние трети, и при победа с 3:1 или 3:0, те са първи, ние сме трети.

                    Да, теоритично имаше вариант, поляците да отпаднат и ние пак да сме втори, ама то и Айшето така казала на Манго, като я питал дали е девствена - А дано, манго, ама надали

                    Но както ти каза - минало-бешело. Робството е свобода, Войната е мир, Невежеството е сила........
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение


                      Аноне, макар принципно да не харесвам и твоето мнение, от тези, които са ми опоненти в спора, ти си най-близо до истината – каруцата вече се е обърнала, поради малоумието на някой голям треньор, така че вече ни остава само да наречем загубата-победа, липсата на акъл – гордост, малоумието – чест и слава и т.н. Да, прав си, така и трябва да бъде, след като вече сме се осрали, това е най-правилната постановка. Да ти напомня за (ти си умно момче и гаранция ще ме разбереш): Свободата е робство, невежеството е сила, войната е мир. Готино, нали? Та така, сега ни остава само да викаме колко сме били честни и готини и как световният империлаизъм ни е прецакал.....
                      Грую, ами аз гледам, гледам и виждам, че нямахме шанс да станем трети в групата. Дори загуба с 0:3 от Германия нямаше да ни класира трети. Полша пак щяха да ни прецакат. (Дано съм смятал правилно, че пак ще ме "наредиш" )
                      Говоря за вариант: България -Германия 0:3 и Полша-Словакия 2:3.

                      Т.е. каруцата я обърнахме още на мача със Словакия. Трябваше да поемем риска да паднем и от Полша и да разчитаме на победа над Германия, но германците ни биха скоро и това си беше риск.
                      Затова и вчера написах - ФАКТ. Приемат го нашите и това е. Нямаше смисъл да показват страх на мача с Германия. Това е само вятър в платната на руснаците.
                      Обикновено нашите играят най-силно в средата на турнирите и затова очаквам, че по-ранна среща с руснаците ни отваря и повече шансове.

                      Да стискаме палци с Естония и за четвъртфинала.

                      П.П. На това първенство Казийски скача и се разгъва така, както не го е правил последната година в националния.

                      Поздрави и успех.
                      Last edited by anon6706; 13.09.2011, 13:17.

                      Коментар


                      • Ами и аз ще се включа за последен път по темата, защото е ясно, че трудно, да не кажа невъзможно, да стигнем до едно мнение. Ще е малко дълго, затова ще го делна на части:

                        Павлине, много се кефя на хора като теб. Ти си от така наречения лумпен-пролетариат, реагиращ първосигнално на всякакви кукички, които звучат готино – чест, слава, най-големите, най-добрите и т.н. Такива хора като теб са нужни във всяко общество, зашото без такива като теб няма ка да се осъществи нито една революция, нито пък да се запази българщината. Извини ме за мнението ми, може и да греша, но нямаш кой знае колко добри познания по история и затова много лесно влизаш в клишетата от сорта на – Нашата армия няма нито едно загубено сражение, ама политиците ни преебават на масата на преговорите – тотално погрешно твърдение, имаме не само загубени битки, но и цели кампании, но ти това няма как да го знаеш, щото не си го чел или не си поискал да го прочетеш. Но пък звучи много яко нали. Аз съм твърдо ЗА националните митове и клишета – те са отлично средство за промиване на съзнанието на масата, за създаване на чувство за съпричастност, на род и Родина и т.н. Проблемът е когато тръгнеш да използваш подобни клишета срещу опонент, дето е чел по всяко клише толкова много литература, колкото ти не си чел за цялата ни история общо!!!
                        Е, тогава става много смешно, особено когато обявиниш подобен човек, че не е патриот!!!! Това, което ти смяташ, че е патриотизъм, всъщност е патриотарство. Ще ти обясня и защо – не е важно да дадеш нахалос живота си за Родината, важното е така да го изживееш, че да и оставиш нещо след себе си!!!! Да, знам, ако не са били някои луди галви, дето са измрели мърцина, сега нямаше да имаме герои – да, така е, но ако всички се бяха правили на герои, сега нямаше да има България!!!!! Понякога просто е по-добре да се изчака, по-голямо геройство е да запзиш гнева си, да се издебне момента и тогава да го нахендриш на противника - това би направил патриотът. Патриотарът, напротив, би се юрнал да си разбива главата в стената, само и само да се докаже викайки Булгаааар, Булгааар...... Дано да си ме разбрал



                        Аноне, макар принципно да не харесвам и твоето мнение, от тези, които са ми опоненти в спора, ти си най-близо до истината – каруцата вече се е обърнала, поради малоумието на някой голям треньор, така че вече ни остава само да наречем загубата-победа, липсата на акъл – гордост, малоумието – чест и слава и т.н. Да, прав си, така и трябва да бъде, след като вече сме се осрали, това е най-правилната постановка. Да ти напомня за (ти си умно момче и гаранция ще ме разбереш): Свободата е робство, невежеството е сила, войната е мир. Готино, нали? Та така, сега ни остава само да викаме колко сме били честни и готини и как световният империлаизъм ни е прецакал.....


                        Маранди, ти си най-сложният случай. Хем си умно момче, хем понякога, като се запънеш като магаре на Стамболовия мост и нямаш мърдане. Носиш вода от 10 кладенеца, за да докажеш нищо, ама пък за сметка на това с разказ от 10 страници. Не ме разбирай погрешно – предпочитам един дълъг коментра от 15 малки, но все пак.... Ще разделя изложението си към теб в 2 части – едната ще е историяеска, като подкрепа на тезите ми, а втората ще е волейболната.

                        Историческа част:
                        Тук само правя вметката за дословно четяшите. Вместо маджарите да четат Полша, вместо ИРИ да четат Русия, вместо Великоморавия да четат Словакия
                        Знаеш ли кой е най-големият олигофрен в родната история (след баща му де, но той е бил просто некадърен пълководец) – според мен е тъй възхваляваният от всички Симеон Велики. Да, не си е избил аристокарцията, като хептен малоумния си баща, но пък за сметка на това си е разбил главата в Източната Римска Империя (по простонародному Византия). Да, и той бил имал чест и т.н. и се юрнал урболешката към Константинопол, щото за него освен титлата Император на българи и ромеи, другото не било интересно и не му прилягало, щото бил толкова готин, че не можел да се задоволи с титлата втора сила в Европа, той нашичкия искал да е номер едно, а за да станеш номер 1, трябвало да биеш ИРИ-то без значение дали на финал или някъде другаде, нали.
                        И така нашият бил много як пич и имал страхотен отбор – сплав от млади и стари, някои още пазели спомена от 3-тото място на прадядо му Крум на европейското от 811 година, когато не само резнали тиквата на фаворита, ами за малко и първи да станат, но то на финала били франките и безбрежното славянско море, та нямало как да стане, ама поне на Изток били намбър уан, а други били толкова надъхани поради новата вяра (зер баш шефа бил голема работа у Имперската столица и редовно млател ромеите на малки вратички с отбраната си дружина на Колодрома), че само викали – Марш, марш, Цариград е наш, в бой да летим, враг да победим. Та срещу тази сплав ИРИ-то ни изпратили гадните маджари, дето ни изскочили в гръб, докато ние сме правили планове за финала. Нашите толкова се амбицирали, че друснали такъв бой на маджарите, че те още си спомнят за него. Не само ги били, ама им разцепили задниците от бой и ги запратили на пичка си лелина из унгарската пуста. ТРова било едно прекрасно отмъщение, щото таткото на тренера бил загубил от Великоморавия в първия мач (бая изненадващо, щото великоморавия били едно парче земя, дет се вика току-що създадена, а ние сме били със страшни традиции, ама за Свети Борис добро или нищо), ама тренера забравил, че като ги цепнал маджарците, те пак му се настанили в гръб и превключили на стратегията “дебнем да те ебнем”. Ами не им се наложило да чакат много и ни ебнали още в следващият мач, макар да били паднали уж от Великоморавия (то Великоморавия още на следващият мач прекартила съществуването си точно от маджарите, ама това е друга тема), пък ние да сме били били там некви други сателити на ИРИ-то, дет май трябвало да ги направим наши сателити, но нали сме били честни, та затова не сме влизали в задкулисни игри. Така нашичкият набрал яко мощ и вече бил съвсем убеден – или цариград, или нищо. В реалната история нашичкият нацепил манерките и на ИРИ-то, ама първа сила така и не станал, а на края на царуването му, супер смешната държавица Хърватия, го размазала като маче у дирек, а 50 години по-късно, същите тези маджари, дето ни играели курвенски номера, вече били не само огромна европейска сила стигнала чак до Париж и Берлин, но и участвала в окончателният ни разгром и падане под ИРИ-ийско робство. И всикчо това заради “гения” на Симеон да си мери пишките с ИРИ твърде рано, недовело до нищо друго, освен до крайно пренапрягане, загуба на почти целия Север и в карйан сметка край на най-великата империя, която сме имали. Във волебола ще видим какво ще стане – там и Ахелой едва ли ще имаме, по-скоро ще е Ключ.....

                        За разлика от “гениалния” Симеон, прадядо му Крум си кютал тихо и удвоил територията на страната без почти да се напъва – изчакал големите кучета Авария и Франкия да се избият и като видял какво става, кротко заел половината Авария, без да бръмне тетива, дет се вика. След това не искал да си мери пишките с ИРИ твърде рано, просто знаел, че са твърде силни за него и дори и когато ИРИ-то му превзела столицата, той пак пратил пратеничество за мир. ИРИ-то много се възгордяло и отхвърлило пратеничеството и точно тогава, Крум им го нацепил троен – резнал тиквата на Никифор, ранил смъртоносно сина му, па се разходил и до цариград, но като видял къв кур е там и си затрайкал. Така поставил основите на Империята, която недалновидният му правнук съсипа с мегаломанията си.......


                        Волейболна част:

                        Хубаво бил обявил цел титла на Олимпиадата – ама ние не сме се калсирали за там бре, аланкоолу. Да не говорим, че ситото за Европа е супер гъсто, да не говорим, че турнирите, които могат да те заведат там са супер малко. Ок, евентуално щяло на турнира в София, ама това е уан енд онли чанс, ами ако тогава не стане, бек ъп имаме ли? Радко пое отбор, който беше 3-ти в Европа с абсолютно същите играчи, а сега ще имаме ¼ финал и толкоз. И защо – защото не мисли, ама грам. Ами за този акъл – това ни чака


                        Хайде, че стана супер дълго – уека и доходна.....
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                          Само искам да попитам когато рашаните ни легнаха за да се класираме ние преди 3 месеца, Стойчев нямаше нищо против (който със сигурност е бил в договорка с тях), а сега се прави на недостъпна мома.........моля ви се, не се гледа победа в битката, по-добре е да се спечели войната.....
                          Поздрави и успех и на вас....
                          Круме, тогава ни легнаха за комерсиален турнир. Сега е друго.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Хане, няма смисъл да спорим дали Стойчев е добър треньор. Във волейбола се е доказал както Сър Алекс във футбола.
                            Стойчев знае най-добре как се движи спортната форма на отбора през един маратон като европейското. Та този треньор може да е преценил, че ако отборът ни е тръгнал за злато, то то е по-добре да срещне в по-ранна фаза най-големият конкурент за титлата. Освен това, играта на четвъртфинал няма да има такъв емоционален заряд, както финала и това ще е добре за нестабилния психически Тодор Алексиев.

                            Може и вие да сте прави, но не трябва да се нахвърляме върху отбора като специалисти по всичко.
                            Успех.
                            Само искам да попитам когато рашаните ни легнаха за да се класираме ние преди 3 месеца, Стойчев нямаше нищо против (който със сигурност е бил в договорка с тях), а сега се прави на недостъпна мома.........моля ви се, не се гледа победа в битката, по-добре е да се спечели войната.....
                            Поздрави и успех и на вас....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                              Има 1- 2 овце дето им са трудни сметките, ама май не заслужават да им обръщаме внимание.......сппоред мен гейм от рашаните е невъзможен....
                              Хане, няма смисъл да спорим дали Стойчев е добър треньор, нали? Във волейбола се е доказал както Сър Алекс във футбола.
                              Стойчев знае най-добре как се движи спортната форма на отбора през един маратон като европейското. Та този треньор може да е преценил, че ако отборът ни е тръгнал за злато, то то е по-добре да срещне в по-ранна фаза най-големият конкурент за титлата. Освен това, играта на четвъртфинал няма да има такъв емоционален заряд, както финала и това ще е добре за нестабилния психически Тодор Алексиев. Не знам дали си спомняте, но преди 2-3 години май беше, точно Тодор Алексиев изигра един от най-силните си мачове и бихме руснаците. Не помня за какво играхме тогава.

                              Може и вие да сте прави, но не трябва да се нахвърляме върху отбора като специалисти по всичко.
                              Успех.
                              Last edited by anon6706; 13.09.2011, 11:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Ще се опитам да ти отговоря какво сме "спечелили", ама надали ще ме разберете

                                1. Волейболът ни е "бялата" лястовица вече близо 20 години, държим нЕкво прилично ниво топ5-топ10 на света.

                                2. В момента правим преход от стила при Мартин Стоев, който освен да бучи от страничната линия: "Бий, бе!" - друго не знаеше. Демек, това ти е рашънския стил. Той е доста силов, трябва да имаш перфектините изпълнители, но е много уморителен и т.н.

                                Затова тогава, все играехме много "красиво", ама дано не продължи мача повече от 3 гейма, че иначе ни обръщаха редовно, ако си спомняш?

                                3. При Пранди малко подобрихме играта в защита от втора линия.

                                4. Сега при Радо ( не му правя реклама, щот' кой съм аз, че да му я правя - просто като фен ), се вижда, че работи страшно много и иска да направи отбора максимално комплексен.

                                Това не е лесна задача, защото дървото ТошкоУ ... освен да млати кат' идиот, друго отиграване не знае. Лошото е, че в момента интелигентните отбори, когато не може да атакува сигурно и с мощ, праска леко по блога и си "взема" пак топката, за нова атака. Тия неща вече и нашия отбор започна да ги прави. После, вече се появиха и дългите и търпеливи разигравания и т.н. и т.н.

                                Т.е. прогреса е видим и то отвсякъде. Предполагам, че щом целта на Радо е титлата от Олимпиадата, то цялата му подготовка за отбора е разчета за там. А, сега просто си кара "репетицията".

                                Жеков също не успя срещу Словакия да "разпредели" правилно играта, понеже изпуснахме 2 геймбол-а и после 3 мачбол-а, но това е положението. Нашият тренер не мрънка, а си работи с това, което има.

                                Но, па се и вижда, че и в 3-те ни мача досега, нашите винаги играят с по 1-2 точки съдийски аванс за противника. А, във волейбола едно обратно съдийско решение се УДВОЯВА. Това никой не го коментира?!

                                Волейболът е от малкото спортове, които се запазиха "чисти", т.е. изцяло надпревара между нациите, без купуване и "натурализиране" и прочие лайна на чуждоземци, в името на медала, единствено съдийството е малко субективно, но и това е поправимо.

                                Та, аз се радвам за нашите и ме боли фара за медала, защото от 20 години сме в топ 7-10 на света! Ако продължат така да работят е въпрос на време да дойде и тенекето! Може и да е на това първенство - ще видим.

                                Поздрави!
                                Маранди, специални поздрави от мен!

                                Благодаря ти, че имаш търпението да го обясниш на андрешко-реалистите! И за Стоев, и за всичко..........ама нали знаеш, че у нас всеки иска веднага да успее и да забогатее, и медал да вземе......но то не става с лягане на тоя и оня......
                                Last edited by pavlin; 13.09.2011, 11:00.
                                Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                                Коментар

                                Working...
                                X