IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лудогорец

    Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Аз затова ви говорех още след мача с Хърватия, че си искам Лудогорец!
    Присъединявам се безусловно!

    Коментар


    • Аз затова ви говорех още след мача с Хърватия, че си искам Лудогорец!
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Че Любослав Пенев е галош, в това няма никакво съмнение.
        Но няма ли кой да му каже, че по време на изпълнение на Националния химн не бива да дъвче дъвка?
        Още след изпълнението на химните на двете страни Норвегия водеше с 1:0.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
          Ако направят формата на първенствата за 128 отбора, може и да играем някое баражче... не съм очаквал чак такова бездарие от нашите.
          Затова се и чудя на гръмките простотии за патриоти и сие глупости.

          Все едно да видя Упи Голбърг и да не й кажа, че е грозна, черна маймуна.

          Те, така и с родните футбалери. Смотани са - аз какво да направя?

          П.П. Излиза някой после и почва с вицовете за "патриотизма".

          Коментар


          • Ако направят формата на първенствата за 128 отбора, може и да играем някое баражче... не съм очаквал чак такова бездарие от нашите.
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Мда, явно доиграваме квалификациите...Чичовото пуснал Момчето на тати а.к.а. резервата в Мерсин...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Граъме,ти предполагам залагаш на куци коне на хиподрума,нале!!!От любов към залозите!!!
                Аз не залагам.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  ПатриотизЪМЪ ти стига до там да залагаш срещу националния отбор.Не срещу ЦСКА, Лудогорец или който и да е там отбор а СРЕЩУ националния отбор. Та явно си патриотар в най-чист вид.
                  P.S.Налей ако ти се намира .... пиян аз дано забравя .... натам ще се сетиш
                  Граъме,ти предполагам залагаш на куци коне на хиподрума,нале!!!От любов към залозите!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                    Д'вечера ша ги харзулнем тея скиори, макар и тънко. Имам такъв пресантиман

                    А иначе имам принципи в мачове в които със сигурност съм за единия от съперниците да не залагам, нито За нито Против, за да си гледам мача с кеф

                    Та според мен е време за една доза национална гордост или айде поне самочувствие, довечера! Българи Юнаци!
                    ха дано ги гътнем тия викинги
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Mда, дори и когато се преквалифицираш от манкен на Винпром на рекламно лице на Капитана, като смесиш питиетата пак се получават "гениални" творения

                      Аз съм патриот, при това от доста чист вид, но патриотизмът ми (обичта към Родината) няма нищо общо с 11 мърди на терена, което пък не значи, че дори и да са ми безразлични, бох бил за противника им!!!! Нещо, което небългарите-чуждопоклонници като теб и ман-а правите. Нали разбираш огромната разлика между това да не подкрепяш някого и да си ЗА противника му? Или да налея по едно за по-добро възприятие?
                      ПатриотизЪМЪ ти стига до там да залагаш срещу националния отбор.Не срещу ЦСКА, Лудогорец или който и да е там отбор а СРЕЩУ националния отбор. Та явно си патриотар в най-чист вид.
                      P.S.Налей ако ти се намира .... пиян аз дано забравя .... натам ще се сетиш
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Груец,

                        по-скоро наш'те титуляри си го бяха хакнали мача 2-ка с Хърватска.

                        Необяснимо е мърдите Дяков, Гаджев, Попов и сие, които бъркаха пас на 8-10 метра нон-стоп. Че тя даже чорбата дето е толкова зле сега, успява да направи по 3 паса един след друг, а нашите и толкова не можеха да вържат.

                        Накрая за по-сигурно, оня ахмак си наби автогол, че хърватите бяха много зле и да не стане някоя изненада с тото-то им.

                        П.П. Тонев явно не беше в заверата момчето, понеже докато влезе и за 5 мин. направи повече сам, отколкото всичките за 80 мин.

                        Кефят нашите будали как се вържат за "патриотизъм"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                          Джокович призна: Не мисля за тенис, а за бащинството

                          Не съм много запознат с нивото на норвежците (като имена нищо особено), но ако играем както през първото полувреме в Петък, едва ли ще вземем нещо и от този мач. Дано днес успеят да се мотивират повече, защото мача си е директен сблъсък за нясто на баражите
                          аз очаквам мач с мнго ръгане и изнасилване на топката, който да завърши 0:0, което би било добре за нас в борбата за третото място, което е ралната ни цел. дано да се случи, но не бих се "разсърдил" и на победа. Мачът с кроаците, които са ми мега противни като народ, го "гледах" с гръб, докато разцъквахме карти с приятели - чак накрая разбрах, че не те са ни вкарали гол, а било автогол. Този ще го "гледам" по същия начин.

                          П.С. Направи ми впечатление и смешните коментари след мача - имахме пауза за по една кофа кфц, прди да продължим картите. Най-обшо беше - ми какво толкова, голяма работа, имаме още мачове и бла-бла, а на любо без ташак але, але никой не сме да му зададе по-сериозен въпрос освен общите глупости.

                          успех довечера!!!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Аз също го подкрепям!
                            счетоводни услуги

                            Коментар


                            • Д'вечера ша ги харзулнем тея скиори, макар и тънко. Имам такъв пресантиман

                              А иначе имам принципи в мачове в които със сигурност съм за единия от съперниците да не залагам, нито За нито Против, за да си гледам мача с кеф

                              Та според мен е време за една доза национална гордост или айде поне самочувствие, довечера! Българи Юнаци!

                              Коментар


                              • Аз лично много се радвам за Федерер!
                                монтаж врати, пощенски кутии за входове

                                Коментар

                                Working...
                                X