IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медът ни бъкан от антибиотици, ГМО и пестициди

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Чуждопоклонничеството е навсякъде. Аз например произвеждам Кифли, с италиански машини, мерцедесите в бранша. С италианско брашно - най хубавото, но родните кифли казват, че италианските били по-хубави. По-хубави, ама друг път Ако знаят колко кифли съм пратил в Италия, а тук им ги връщат като италиански на тройна цена
    Всеки с бизнеса си. Ама такива дето атакуват конкуренцията барабар с ИМИДЖА на България с тях трябва да се занимават силоваците в пожарната. Да минат няколко от там и на другите ще им се изпари мерака да злословят.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      Ама и ти ревеш, че ти са объркали сметките с бизнеса с нам си коя бамка ама ядец . останалите им е през оная работа щот не са в оная бамка.

      Е затова вече ме е яд , че удрят здраво през просото по сички направления.
      Чуждопоклонничеството е навсякъде. Аз например произвеждам Кифли, с италиански машини, мерцедесите в бранша. С италианско брашно - най хубавото, но родните кифли казват, че италианските били по-хубави. По-хубави, ама друг път Ако знаят колко кифли съм пратил в Италия, а тук им ги връщат като италиански на тройна цена

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Кво се стягаш на мен бре?
        Производителите на мед а и всички българи имаме проблем с този, който се е изказал неподготвен. За това ти казах какво да направите с него
        Ама и ти ревеш, че ти са объркали сметките с бизнеса с нам си коя бамка ама ядец . останалите им е през оная работа щот не са в оная бамка.

        Е затова вече ме е яд , че удрят здраво през просото по сички направления.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
          E убоо де, кво са впечатляваш толкоз, жълта статия в жълт сайт. Повърхностна и няма нищо общо с пчелите , така да се каже. И коментарите - също са бисери - то захарен сироп , то глюкоза , то нам си кво.
          Това е една много малка статия както правилно си забелязал.
          А помниш ли когато оня изкукуригал холандски песионер нам си къв беше, идваше в България да изисква да нмаляме млеко производството.

          И така лека полека от тук от там да го отнасяме с благословията на хич неподкупните ни политици и администрация.
          Last edited by KMETA; 19.07.2014, 22:37.
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
            Не ми падай от луната. Няма ГМО мед. Четете уикито бре.
            Кво се стягаш на мен бре?
            Производителите на мед а и всички българи имаме проблем с този, който се е изказал неподготвен. За това ти казах какво да направите с него

            Коментар


            • E убоо де, кво са впечатляваш толкоз, жълта статия в жълт сайт. Повърхностна и няма нищо общо с пчелите , така да се каже. И коментарите - също са бисери - то захарен сироп , то глюкоза , то нам си кво.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Щи защитими
                Хванете го този, намажете му онази работа с ГМО мед и го оставете на слънце да го изядат ГМО осите
                Не ми падай от луната. Няма ГМО мед. Четете уикито бре.
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                  Те в чужбина са много компетентни, днеска пръскат утре продават, ама е марка и са сигурно сичките агрономи.
                  Не съм казал такова нещо!!!Чужбинските са гола-вода!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Предполагам ,не всичкият!!!И не е само той.Плодовете и зеленчуците също!!!Това е голям проблем!!!По -голямата част от производителите са некомпетентни!!!Те не знаят елементарното:Какво е карантинен срок!!!Днеска пръскат ,утре продават!!!
                    Те в чужбина са много компетентни, днеска пръскат утре продават, ама е марка и са сигурно сичките агрономи.
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Щи защитими
                      Хванете го този, намажете му онази работа с ГМО мед и го оставете на слънце да го изядат ГМО осите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                        Мамка ви чуждопоклонническа с една такава платена статия можете само да ядосате трудовия народ и да ви преброят зъбите в устите явно са ви в много:

                        http://www.blitz.bg/news/article/280149

                        WHO'S THE FUCK is ИЛИЯ ЦОНЕВ..


                        Точно по темата е./не ме трии/
                        Всички войни са за интереси и пари.
                        Предполагам ,не всичкият!!!И не е само той.Плодовете и зеленчуците също!!!Това е голям проблем!!!По -голямата част от производителите са некомпетентни!!!Те не знаят елементарното:Какво е карантинен срок!!!Днеска пръскат ,утре продават!!!
                        Но ако търсиш,можеш да намериш много хубави неща!!!Но не от търговци на едро и дребно!!!Директно от добри производители!!!

                        Коментар


                        • Де сте бре Българи.
                          Само блядове и пиндостанци ли има в този форум?
                          Няма ли кой поне с мнение да защитити Българският интерес ?
                          Last edited by KMETA; 19.07.2014, 22:22.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Медът ни бъкан от антибиотици, ГМО и пестициди

                            Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                            ова съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Статията е интересна, но не е по темата. Може да я пуснете в Коментари на събития.

                            Тя ТЕМАТА Псакито обеща да си я премести, а аз я посъветвах зад граница ако може.
                            Та това не са коментари на събития а война срещу средната класа - работещият българин.

                            А според вас как ще се развиват нещата в бъдеще ?
                            .
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Медът ни бъкан от антибиотици, ГМО и пестициди

                              Мамка ви чуждопоклонническа с една такава платена статия можете само да ядосате трудовия народ и да ви преброят зъбите в устите явно са ви в много:

                              http://www.blitz.bg/news/article/280149

                              WHO'S THE FUCK is ИЛИЯ ЦОНЕВ..


                              Точно по темата е./не ме трии/
                              Всички войни са за интереси и пари.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!
                            Working...
                            X