IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Сега остава да измислят как ще го прокарат патока през стратосферата над България....
    Тръбите са в бургас....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Ако Европа иска да има евтина газ, без да бъде рекетирана от пияните хохли, то трябва да плюе на американските интереси и да построи Южен поток.

      Някои от европейците го разбират.
      "Газпром" и OMV подписаха споразумение за австрийската част на "Южен поток"
      Сега остава да измислят как ще го прокарат патока през стратосферата над България....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
        Конец украино-европейскому газовому шантажу??????

        Индийские власти готовы начать переговоры с Москвой о продлении газопровода, который Россия планирует построить в Китай, до своей границы.

        Ако Европа иска да има евтина газ, без да бъде рекетирана от пияните хохли, то трябва да плюе на американските интереси и да построи Южен поток.

        Някои от европейците го разбират.
        "Газпром" и OMV подписаха споразумение за австрийската част на "Южен поток"
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Шедьовър:
          Защо проекта "НовоРусия" се превърна в капан за Русия
          http://inforesist.org/pautina-dlya-p...u-dlya-rossii/
          ...
          "Вместо «блицкрига» Путин выбрал для завоевания Украины стратегию «паутины» – долгоиграющую, постепенную многоходовку Крым – Донбасс – весь Юго-Восток – Киев. Многоходовка – это действительно возможность снизить риски, уменьшив размер ставок в игре. Но она имеет и обратную сторону: чем больше ходов, тем больше уязвимостей и тем выше шанс проиграть. С Путиным это случилось уже на втором ходу.

          Камнем, о которой споткнулось «триумфальное шествие» Кремля, стало поведение населения Юго-Востока. Если проанализировать ход развития событий, то легко прийти к выводу: в Москве предполагали, что в юго-восточных областях Украины все будет происходить как в Крыму, а то и быстрее — вдохновленные примером Крыма местные жители сметут «власть хунты» и стройными рядами двинутся навстречу своему светлому будущему в РФ. Складывается впечатление, что российское руководство стало жертвой собственной пропаганды, поверив в собственный же миф о том, что весь Юго-Восток 23 года живет под бандеровским гнетом и до сих пор не освободился только потому, что Россия не удосужилась протянуть ему вооруженную руку помощи. Однако реальность оказалась иной. Сценарий удалось воплотить лишь на Донбассе, и то со скрипом: единодушной поддержки и желания брать винтовку и идти воевать жители Донбасса не проявили, скорее наоборот – многие сейчас мечтают только о том, чтобы военные действия поскорее закончились."

          Коментар


          • Конец украино-европейскому газовому шантажу??????

            Индийские власти готовы начать переговоры с Москвой о продлении газопровода, который Россия планирует построить в Китай, до своей границы.

            В случае осуществления подобного проекта, этот газопровод станет одним из самых длинных в мире, передает Financial Express.

            Индийская делегация в ходе следующего саммита БРИК, назначенного на июль намерена вынести вопрос о продлении нового газопровода на повестку дня.

            Во время проведения Мирового нефтяного конгресса, который состоялся в Москве на минувшей неделе, министр нефти и газа Индии Дхармендра Прадхан уже обсудил перспективу продления газопровода со своим российским коллегой Александром Новаком.


            ???????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Бате Пешо прогнози не извърта.Бате Пешо си има собствено мнение.И то е че БГ империя няма да има освен в главата на някой болен човек.България ще се оправи но богата никога няма да бъде нито голяма.
              Кей,

              цъкай в гугъл първа българска империя да видим какво ще ти изпише.

              П.П. Аз не пиша в гугъл по обясними причини, но нивото им се вдигна.

              Ще имаш източници, историци и т.н. - разправяй се с тях - не с мен, понеже си тариката от село Плевен и БГ империя нямало

              Украйна ще ви падне последна и ви казах защо - като България. Процес отвън - не отвътре по видими причини.

              В Русия в момента ви живеят около 50 милки българи и имаш още 10 в останалия свят пръснати като Факи и Барби, дет' си ги обичам - демек трудно ще ти бъде да обориш - това, което твърдиш, освен ако не си руска подлага от БКП?
              Last edited by marandi; 24.06.2014, 07:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Там ще е трудно, макар че заработват момчетата и ги разбирам. И аз доста бачкам - не такъв вид труд, а съвсем друг, но ги разбирам

                П.П. Обърни внимание как бат' Пешо ми извъртя прогнозата за Щатите - все едно не съм я писал аз, а той.

                Аз говоря - за децентрализация "риск" - тоест ще се отцепят Щати ( Калифорния ) ще е първа.

                Той търчи тук с "точилката", че Щатите ще изчезнели - т'ва съм бил писАл, което не е вярно

                Съвсем друго съм писалм, че ще се случи и в частност Калифорния.

                Пропагандата е голяма работа - хихи
                Бате Пешо прогнози не извърта.Бате Пешо си има собствено мнение.И то е че БГ империя няма да има освен в главата на някой болен човек.България ще се оправи но богата никога няма да бъде нито голяма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Разбирам ти интимната мисъл - ама, ако владееш някакви езици поне си чукни в гугъл - фърст булгериан емпайяр.

                  Нямам представа защо ви пише така? Защото Русото е пиян може би?

                  П.П. Тук, ако пиша, че Русия е империя и Обонго е маймуна ще ме държат на "хранителнилката".

                  Ама, проблем става като ви го забия в прав текст, че БГ е империя

                  Излизат ми веднага поне 100 ник-а да ми обясняват, че сте фрости ....
                  Маранди спри да си мислиш че света започва и свършва с тебе.Не искам да пиша в гугъл нищо щото ще излезнат твоите фантасмагории

                  Коментар


                  • БГ армията ви е ЦСКА в момента.

                    ----------------------------

                    Една камара титли от цял свят - не от футбол, а като клуб и в момента е в агония вече 20 години.

                    -----------------------------------

                    Видно е, че БГ империя не искате да имате БГ армия.

                    Русото обаче мисли друго за нещата и ще ви го променя.

                    Шапката го приемам като досадна грешка на "системата" в момента, съвсем светски.
                    ------------------------------------------

                    Аз бях побеснял, че Сърбия, Гърция, Турция и Румъния щели да ни бият от глупостите на офицерите.

                    Защото цял ден се бяхме хванали за гушите и им викам няма да ни "бият" - Историята не помни такъв случай - па те се отписали вече да ги плющя.

                    Те това са ви офицерите в Армията в момента - Шапката. Наведен със събути гащи в стойка за онождане ( към Русия ).
                    ----------------------------------------------------

                    Русото е малко по друг чешит - и БГ империя няма да паднете - даже ви чака възход и то скоро

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Те говорят глупости ако са на ракия и са гледали много футбол. Армията е така координирана че нападателната и мощ е много ниска, а отбранителната е в десетки пъти по висока при определени обстоятелства реално. Това е по стандарт и всеки в нея може и знае това което трябва да знае за да изпълнява дадени задачи.
                      Възможностите им да вземат нещо силово са колкото на футболните фенове да играят футбол.
                      Трейдъров,

                      бройкат ви Шапките - аз не коментирам дали ми харесва или не - понеже съм пряк участник и имам много приятели оттам.

                      Питал съм ги човешки, а имам авторитет, въпреки че съм редник - Кому е нужно това - не всичко е война, за да слушам глупости, че за 3 часа ни газят.

                      В Украйна в момента става точно това - военизирано положение, което имах честта да предотвратя някога да не се случи тук.

                      Няма да имате военно положение като там - казах. И бачкам, а че са тъпи е ясно.

                      Питай Шапката тъп ли е да видим какво ще ти каже?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa
                        С кой да се обединиме? С шапкаря и с подобни имбецили?
                        Не благодаря.
                        Там ще е трудно, макар че заработват момчетата и ги разбирам. И аз доста бачкам - не такъв вид труд, а съвсем друг, но ги разбирам

                        П.П. Обърни внимание как бат' Пешо ми извъртя прогнозата за Щатите - все едно не съм я писал аз, а той.

                        Аз говоря - за децентрализация "риск" - тоест ще се отцепят Щати ( Калифорния ) ще е първа.

                        Той търчи тук с "точилката", че Щатите ще изчезнели - т'ва съм бил писАл, което не е вярно

                        Съвсем друго съм писалм, че ще се случи и в частност Калифорния.

                        Пропагандата е голяма работа - хихи
                        Last edited by marandi; 24.06.2014, 05:38.

                        Коментар


                        • marandi

                          Те говорят глупости ако са на ракия и са гледали много футбол. Армията е така координирана че нападателната и мощ е много ниска, а отбранителната е в десетки пъти по висока при определени обстоятелства реално. Това е по стандарт и всеки в нея може и знае това което трябва да знае за да изпълнява дадени задачи.
                          Възможностите им да вземат нещо силово са колкото на футболните фенове да играят футбол.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Aми виж тук:
                            http://www.globalfirepower.com/

                            Всички комшии са по-яки от нас. Без макетата.
                            Хубав линк, който потвърждава нещата.

                            П.П. Може би стратегията ми да ви обеденя всички от чужбина ще сработи, но още се бавя по единия проект.

                            Много трудно се пише в лек фентъзи стил
                            ---------------------

                            Та, шапките съм ги виждал - за 3 часа могат да ви превземат като съм ги слушал, и те се чудят после какво да ви правят. Толкова им е тайминг ( реален ) и всичко пада долу - слушал съм ги. Понеже аз рядко пиша, а повече чета.

                            Гледайте Украйна - да предвидите какво ще се случи тук, макар че аз едва ли ще го позволя

                            Нищо, че тема е изпаднала в "броячи" на трупове - тия неща са поправими.
                            -------------------------------

                            Ако си ми чел прогноза за БГ накрая завършвам, че няма да имате военно положение в БГ.
                            Last edited by marandi; 24.06.2014, 05:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi
                              Факи,

                              водил съм разговор с нашите Шапки и викат ще ни бият.

                              Визираха - ако БГ влезем във война в момента - Сърбия, Румъния, Гърция, Турция - викат всички ще ни отупат, понеже аз бях много побеснял тогава.

                              И викам как така ще стане? Викат ще ни бият в момента - след години не се знае, ама сега - да.
                              Aми виж тук:
                              http://www.globalfirepower.com/

                              Всички комшии са по-яки от нас. Без макетата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Той нищо не знае с което да стане неудобен за императора ,защо да се "самоубива" от какъв зор.Порсто е изкарал навремето и една академия в Русия и руснаците са го спечелили с отношението си към нас.
                                И аз имам много приятели руснаци, дори такива които твърдят че без Путин Света е загубен...планетата, вселената. Тръгваме от това дали Русия би могла без Путин, те твърдят абсурд - без него Русия не може и стигаме до извода че вселената ще се затрие без него.Става въпрос за интелигентни хора и познаващи световната художествена литература десетки пъти по добре от мен.Някои знаят нещата за които говори Маранди и са наясно че като народ не са с 300 годишна история. Обаче ВВП е много странно явление, той наистина дава там по 10 000 долара на новородено.Има много положителни моменти в неговото управление, но работата е много сбъркана генерално и то от обстоятелствата и тези които са го създали да е император.
                                Трейдъров,

                                пръсъствал съм на разговори пряко, когато си говорят "шапките" да вземем властта.

                                Демек - хунта/преврат.

                                И едните викат - то за вземане в БГ е лесно, ама какво ще я правим после?

                                Както и да е - гледал съм много сеири пред мен. Та, военните винаги ви бройкат - да го имате предвид

                                Пред мен се изтърваха, понеже им въртях всичко, но съм ги слушал.

                                Коментар

                                Working...
                                X