IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa
    Tрейдъре ма той може да се обеси от мъка, не е нужно да знае каквото и да било,
    Те в Украйна са същите неграмотници като родните, дето не могат да си направят заплатите сами, че като се скарах с ония тъпаци, дето ме връщат защо не съм набил крак като се разминаваме се наложи да им чета устава - че се набива крак последните 3 крачки по устав.

    Понеже гледаха някаква нашивка редник насреща си - и тия моите па ( офицерите ) не могат да смогнат да им обяснят, че ако ме вкарат в карцера - поделението 2 бона остава без заплатати и графици за учения. Големи панаири бях направил с 3-те шапки на БГ армията, дето ми станаха фенове после - хъ-хъ-хъ ....

    Те - това са ви "Натовските" стандарти, дет' не ги знаете. Смешни като украинските.

    Не могат си избършат сами задника, ама "воювали" ..... ? Смех

    Стара планина като се запали с пожар 3 дена - не можем да изкара техниката - от 130 автобуса и камиони - почти нищо не запали.

    После гледай как се прикрива всичко по документи от мен и пиша фиктивни пътни листове като откачен за едни тонове нафта.

    Смех ... за Шапката - че тръгнал да заплашва - кого, бре браточка?
    Last edited by marandi; 24.06.2014, 03:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Маранди ти явно си по руския модел.Тая БГ империя я забрави завинаги никога няма да я има.Като пишеш мислиш ли че някой чете?
      Разбирам ти интимната мисъл - ама, ако владееш някакви езици поне си чукни в гугъл - фърст булгериан емпайяр.

      Нямам представа защо ви пише така? Защото Русото е пиян може би?

      П.П. Тук, ако пиша, че Русия е империя и Обонго е маймуна ще ме държат на "хранителнилката".

      Ама, проблем става като ви го забия в прав текст, че БГ е империя

      Излизат ми веднага поне 100 ник-а да ми обясняват, че сте фрости ....
      Last edited by marandi; 24.06.2014, 03:24.

      Коментар


      • Факушкa

        Той нищо не знае с което да стане неудобен за императора ,защо да се "самоубива" от какъв зор.Порсто е изкарал навремето и една академия в Русия и руснаците са го спечелили с отношението си към нас.
        И аз имам много приятели руснаци, дори такива които твърдят че без Путин Света е загубен...планетата, вселената. Тръгваме от това дали Русия би могла без Путин, те твърдят абсурд - без него Русия не може и стигаме до извода че вселената ще се затрие без него.Става въпрос за интелигентни хора и познаващи световната художествена литература десетки пъти по добре от мен.Някои знаят нещата за които говори Маранди и са наясно че като народ не са с 300 годишна история. Обаче ВВП е много странно явление, той наистина дава там по 10 000 долара на новородено.Има много положителни моменти в неговото управление, но работата е много сбъркана генерално и то от обстоятелствата и тези които са го създали да е император.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Ще прекратят войната, а Стрелков най вероятно ще се самоубие - знае прекалено много.
          "Вие" демонстрирате всеобхватни енциклопедични познания - това ли е изхода за "Вас" - самоубийство и сливане с вселенската нирвана

          Коментар


          • gigow

            Ще прекратят войната, а Стрелков най вероятно ще се самоубие - знае прекалено много.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              предполагам, когато чипа е руски, няма да могат да направят блокирането на сметките на санкционираните лица ... банк россия и нейните клиенти бяха с блокирана дейност няколко дни
              То ако се стигне дотам нали знайш къде е клавиатурата на която се натиска копчето?
              Чипа няма значение какъв е, а блокирането на картите едва ли ще е за раша. Навън, в цивилизацията няма да могат да ги използват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Игор Стрелков не вярва на Киевските козлы

                Игорь Стрелков: и мы и противник усиленно окапываемся и готовимся к новым боям
                http://rusvesna.su/news/1403555085

                Не знаю. Жду информации. На нашу капитуляцию рассчитывать не приходится. А на их, в общем-то, тоже: эти придурки настолько заврались и настолько (чисто по Геббельсу) оказались в плену собственной пропаганды, что для них прекратить войну — это немедленно получить новый «майдан» и вряд ли им удастся удержать власть… Короче, у них классический «цуг-цванг» — любой ход ухудшает позицию и ведет к поражению. Но ход-то за ними… Надеюсь, наши дипломаты это понимают.
                Ами ние, военните сме прагматици.
                Президентът Порошенко бил изпратил бившият президент Кучма....
                Че какъв е Кучма? Длъжност? Никой. Думата му не струва и колкото руло тоалетна хартия.
                Защо Порошенко, ако има сериозни намерения, не прати например някой вицепремиер, или министър, или началника на кабинета си? Въобще някой овластен. Ясно е че майдановци не признават източните лидери като страна за преговори.
                Ама и на Стрелков и на другите това е кристално ясно. Не си правят никакви илюзии. Сега трябва да се въоръжават, да водят активно разузнаване с цели: установяване на направлението на ударите, които възнамеряват да им нанесат, концентрацията на силите и средствата..... и така нататък. Военните знаят за какво говоря. Предстоят тежки боеве още в събота вероятно. Естествено трябва и контраразузнаване.
                Ама Стрелков има боен опит.
                Няма аз да го уча.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Звучи логично, човека е академик геохимик, а не академик икономист, опитал се е да хване много от темата и затова е възможно да има някакви неточности... Казва че себестойността на сланцевия газ е 150-200дол., посочил е примери за екстремни случаи на 90-100дол себестойност... екологичните щети не ги включва в себестойносттта

                  прибавяш 10% печалба, цената на газа в щатите може да е между 120-220 дол.

                  съгласен съм, че това е следващия етап от изчерпването на въглеводородите, които ще стават по-скъпи, което ще направи по печеливщ сланцевия газ
                  Не може никой да ме убеди, че себестойността (не цената) на природния газ, добиван по класическите способи е по-голяма от себестойността на шистовия газ, добиван чрез фракинг.
                  Просто не може да бъде вярно. Няма как. За шистовия газ бучиш сонди през 300-400 метра. Прокарваш тръбопроводи. Вкарваш химикали, изразходваш енергия за хидравличното разбиване, събираш нищожно количество газ и го транспортираш до резервоар, местиш сондата....

                  А при природния газ забучваш сондата в намерената огромна кухина и добиваш газ. Като за поддържане на налягането вкарваш в дупката проста вода, никакви химикали.

                  Е КАК ТОГАВА шистовия газ ще е по-евтин бе?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Нищо няма да излезе от тези псевдо преговори.
                    Не забелязваш ли че от страна на Киев няма официално лице? Уж представител на Порошенко е бившият президент Леонид Кучма. Той явно няма никакви правомощия освен да отвлича вниманието на отцепниците. Пък и каквото да обещае, то утре Киев може спокойно да се отметне. Те не са обещавали нищо.
                    Неизпращането на официален преговарящ показва, че Киев не желае да преговаря.
                    След 4 дни Порошенко ще подпише споразумението с ЕС и ще удари с пълна сила. След подписването колкото и убити от фашистите да има, то в Европа нищо не могат да направят. Подписите ще са положени.
                    Затуй е цялата бутафория.
                    Игор Стрелков не вярва на Киевските козлы

                    Игорь Стрелков: и мы и противник усиленно окапываемся и готовимся к новым боям
                    http://rusvesna.su/news/1403555085

                    Не знаю. Жду информации. На нашу капитуляцию рассчитывать не приходится. А на их, в общем-то, тоже: эти придурки настолько заврались и настолько (чисто по Геббельсу) оказались в плену собственной пропаганды, что для них прекратить войну — это немедленно получить новый «майдан» и вряд ли им удастся удержать власть… Короче, у них классический «цуг-цванг» — любой ход ухудшает позицию и ведет к поражению. Но ход-то за ними… Надеюсь, наши дипломаты это понимают.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Абе ясно....ама много карти бе....Баси...
                      да там и децата се раждат с карточки, ВВП иска деца, много деца, за новородено дете 10000дол

                      Коментар


                      • Бате Пешо

                        Империя не, но съюз в съюза..в рамките на европейския ще има . След 3 години ще започне да се изгражда.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          предполагам, когато чипа е руски, няма да могат да направят блокирането на сметките на санкционираните лица ... банк россия и нейните клиенти бяха с блокирана дейност няколко дни
                          Абе ясно....ама много карти бе....Баси...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Централната банка на Русия задължи платежните системи да произвеждат пластмасови карти само с руски комплектуващи части, съобщава вестник „Комерсант“.

                            Изданието пише, че става дума за елементите на картите, в това число чиповете. Ако предложението на Централната банка бъде прието, Visa и MasterCard ще пуснат наново 175 милиона карти.
                            Цялото: http://bulgarian.ruvr.ru/news/2014_0...si-karti-6257/
                            предполагам, когато чипа е руски, няма да могат да направят блокирането на сметките на санкционираните лица ... банк россия и нейните клиенти бяха с блокирана дейност няколко дни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Батка,

                              ще си пиша, както искам и където искам, докато ми го гарантира Конституцията ви.

                              П.П. На път сте да станете или държава от плужеци ( щатския модел ) или на пиянки ( руският модел ).

                              Когато Русото ви шпреха - ще си водите записки

                              П.П. БГ империя ще ви влезе отвън - не отвътре - 10 пъти ви го обясних - че вече три руски републики искат смяна на името на България.

                              Украйна ще падне последна с името България - още е рано за там и чак към 2050г.

                              Обикновено детето ти най-много ти се цупи и прави фасони - те така и с Украйна..
                              Маранди ти явно си по руския модел.Тая БГ империя я забрави завинаги никога няма да я има.Като пишеш мислиш ли че някой чете?

                              Коментар


                              • desperado

                                газпром е пирамида екстракачество защото има дългове които 3 гаспрома немогат да изплатят в обозримо бъдеще
                                - те пирамидите дават и дивиденти и лихви ти какво си мислиш, но до деня Х.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X