IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    като какси представяш че едно летище ще откаже/независимо закрито или открито/ на повреден самолет кацане.
    Това че са прекратени полетите нищо не значи
    Няма да се лети до това летище за момента и това е. надали си представяш че Путин седи с знак стоп и маха на самолетите да не кацат на това летище. Зимата като затварят нашите летища какво е това???
    Да не би да чакаме някой да ударен самолет или ........
    С тези мисли май е по добре да отидеш на психиатър
    Пич, наистина ли...

    Как да го кажа по-ясно, терористите са взели мерки срещу възможността да ударят някой с приятелски огън, понеже са чакали на пусия украинския Ан...

    Коментар


    • [QUOTE=kandid;1059665512]Аааа, не схващаш лиии, какво имам В предвид...ами значи, че са били прекратени полетите от и до четирите летища, които са в обсега на ЗРК, намиращи се на руска територия...дал съм линк още вчера (потърси си)...


      като какси представяш че едно летище ще откаже/независимо закрито или открито/ на повреден самолет кацане.
      Това че са прекратени полетите нищо не значи
      Няма да се лети до това летище за момента и това е. надали си представяш че Путин седи с знак стоп и маха на самолетите да не кацат на това летище. Зимата като затварят нашите летища какво е това???
      Да не би да чакаме някой да ударен самолет или ........
      С тези мисли май е по добре да отидеш на психиатър

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Ne se se]am kyde gledah nqkakwi smetki за това колко време са имали дивизионите за реакция. Излизаше някъде около по малко от 4 мин, което означава че те предварително са били в готовност и са водили целта
        при 27 бука на укрите, като всеки бук има техническа възможност да го държи в обхват на поражение над 3 минути в идеалния вариант, освен това днепропетровските диспечери са насочвали полета

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Ne se se]am kyde gledah nqkakwi smetki за това колко време са имали дивизионите за реакция. Излизаше някъде около по малко от 4 мин, което означава че те предварително са били в готовност и са водили целта
          Глупости, Бук-а е комплекс, който дава възможност да се използва и като комплекс и като самостоятелна установка, изстрелва ракета с 90 кг. бойна глава със скорост около 2500 км/ч., която няма нужда от прецизно насочване (както казах ползва се и като проста пускова установка - само целиш зелената точка, която движи на радара), щото стигайки приблизителната цел се пръска и 99% поразява...а в случая с М17 е стигнала целта за около 16 секунди...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Не схващам какво имаш в предвид, какво значи затворено летище и кога се затваря си има кой да определи
            Аааа, не схващаш лиии, какво имам В предвид...ами значи, че са били прекратени полетите от и до четирите летища, които са в обсега на ЗРК, намиращи се на руска територия...дал съм линк още вчера (потърси си)...

            Айде да прекратим с глупостите, предсказанията на баба Ванга, Дънов, преподобна Стойна, действието на Хаарп, подхвърления самолет с трупове на три дни и прочее....

            Фактите са факти, Путин въоръжава шимпанзетата, изпраща и/или обучава персонал способен да си служи с тази техника, шимпанзетата от месец свалят самолети, не един, не два, много (всички тролове тук изпадаха до онзи ден в неистова радост от всяка новина за свален украински самолет)...ами сега вече шимпанзетата настъпиха л...та... това е, ще си носят последствията и те и този в Кремъл, който ги създаде...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
              Не казвам!
              /Щото не знам./
              Ма мое да питам.
              И пак не ще кажа.

              ..........................
              "И най-добре скроените мечти на мишките и хората остават често неосъществени."
              Робърт Бърнс
              /Джон Стайнбек - "За мишките и хората"/
              Ne se se]am kyde gledah nqkakwi smetki за това колко време са имали дивизионите за реакция. Излизаше някъде около по малко от 4 мин, което означава че те предварително са били в готовност и са водили целта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Като е така може ли да кажеш на колко км приблизително е ударен самолета за да падне в тази точка
                Казвам приблизително

                Не казвам!
                /Щото не знам./
                Ма мое да питам.
                И пак не ще кажа.

                ..........................
                "И най-добре скроените мечти на мишките и хората остават често неосъществени."
                Робърт Бърнс
                /Джон Стайнбек - "За мишките и хората"/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                  Ами не разполагат!

                  Живея вече трийсет години в блокче, баш в идеалният център на София. На четри етажа, с таван от 20 сантима бетон и под мазите има бункер.
                  В туй къще живеят двама генерали и идин министър/вътрешен, вече бивш/. Другата паплач са под и полковници.
                  Е да, вече не, но достатъчно години съм изкарал в ЗРВ-то и в подземните армейски щабове!

                  Та, питай ме!
                  Мен ме питай!

                  Мушмурок.

                  Като е така може ли да кажеш на колко км приблизително е ударен самолета за да падне в тази точка
                  Казвам приблизително

                  Коментар


                  • http://www.astroawani.com/news/show/...ada-mh17-40243
                    Не знам кво пише тук, но това е моята версия. Самолетът го показваха изчезнал от тракерите в тази точка в началото на Украйна. Около 15 минути след падането тракерите му продължиха траекторията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Така, така, а защо Путя затвори за полети четирите най-близки летища на руска територия малко преди атаката...

                      Да не би да чакаха един Ан да излети? Само дето не излетя Ан, а мина Боинг...
                      Не схващам какво имаш в предвид, какво значи затворено летище и кога се затваря си има кой да определи
                      Относно самолета прелетял е в обхвата на 5 украински дивизиона откъдето са могли да го свалят. Този самолет не е камък хвърлен нагоре, той си има някакво ускорение, постоянна скорост и тн. Не може да падне като камък. Така че за да падне на еди си кое място той е ударен доста преди това/колко доста не знам, нямам топка, но може да се изчисли, като се знае скоростта, и височината. Ракетите не удрят както дават по филмите двигателя, те се взривявят на 20-50 метра от самолета и осколките го поразяват. Съответно губи херметичност и се разпада от само себе си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Интересно къде е на действаща служба твоя приятел...

                        А иначе не разполагат с ниииква технига шимпанзетата...не са сваляли транспортен Ан, няколко Су-та, няколко Ми-та...неее, ама ииииич...

                        Казах ли ти да се пробваш с лъжите в детски форум...

                        Ами не разполагат!

                        Живея вече трийсет години в блокче, баш в идеалният център на София. На четри етажа, с таван от 20 сантима бетон и под мазите има бункер.
                        В туй къще живеят двама генерали и идин министър/вътрешен, вече бивш/. Другата паплач са под и полковници.
                        Е да, вече не, но достатъчно години съм изкарал в ЗРВ-то и в подземните армейски щабове!

                        Та, питай ме!
                        Мен ме питай!

                        Мушмурок.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Аз бях планшетист в казармата, имахме една станция/сега не работи/ нормален режим 800км максимален 1600км, познай за какво излъчване става дума, бойните самолети имат радари и когато установя че са засечени от ЗРВ бягат от района. А относно свалените самолети, установено е че са ссвалени с преносими комплекси, може би игла
                          Така, така, а защо Путя затвори за полети четирите най-близки летища на руска територия малко преди атаката...

                          Да не би да чакаха един Ан да излети? Само дето не излетя Ан, а мина Боинг...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                            ова съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Статията е интересна, но не е по темата. Може да я пуснете в Коментари на събития.

                            Тя ТЕМАТА Псакито обеща да си я премести, а аз я посъветвах зад граница ако може.
                            Та това не са коментари на събития а война срещу средната класа - работещият българин.

                            А според вас как ще се развиват нещата в бъдеще ?
                            Преместих мнението ви е отделна тема:
                            http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=14959
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • "Сполай ти едикойси" ше да е някой путинославен поздрав...от XIX в.

                              А аз искам да напомня за сваления военнотранспортен Ан само преди 4-5 дни, както и за другия свален Ан с 20-на украински бойци на борда преди месец и нещо, и за свалените няколко Су-та, и за отвлечената украинска жена-пилот, и за свалените хеликоптери...е този път Путя и шимпанзетата му се наиграха...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Интересно къде е на действаща служба твоя приятел...

                                А иначе не разполагат с ниииква технига шимпанзетата...не са сваляли транспортен Ан, няколко Су-та, няколко Ми-та...неее, ама ииииич...

                                Казах ли ти да се пробваш с лъжите в детски форум...
                                Аз бях планшетист в казармата, имахме една станция/сега не работи/ нормален режим 800км максимален 1600км, познай за какво излъчване става дума, бойните самолети имат радари и когато установя че са засечени от ЗРВ бягат от района. А относно свалените самолети, установено е че са ссвалени с преносими комплекси, може би игла

                                Коментар

                                Working...
                                X