IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
    Па Па, недей той Бубето си сака Прокопиев, иска и той като него да му се обезценят дълговете с падането на порда и задружно да си строия Алеята по холондския проект с ахр. павлова. Каква идилия не е истина

    А Прокопиев е толкова добър само за нас мисли, как да не го обожаваш
    Всички за маскари, затова БФБ не може да отлепи. Най-жалкото е, че олигархията хвърля сянка върху най-обикновения човек. Но какво да се очаква от бивши ДС-служители, милиционери, военни и техните възпитаници и деца. Те тогава бяха сред народа и сега пак са си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
      Айде да им платят немците на Алфите и тогава да говорим. Репата са публични..по борсите...нищо не съм сънувал. Дори КФН загуби делата в съда с актовете за наказанията на Доверие.....ама КФН сбъркаха члена от КСО...
      В момента хвърляш недоказани намеци и обвинения за реалността на сделката ...
      Имам акции от Каолин и знам кой ми купува част от акциите ,поне чрез кой ИП...
      Влизаш в тънък лед....
      За протокола проекто договоро е гледан в КФН....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Pa Pa,
        Това нали не си го сънувал....
        Каолин от декември 2012 има подписан проекто договор с немска фирма за продажба ,които вече е разрешен от антимонополите...
        Дневник си плати дълговете ,така че говориш небивалици..
        Алианц може да свържеш по скоро с Индустриален холдинг България...
        Айде да им платят немците на Алфите и тогава да говорим. Репата са публични..по борсите...нищо не съм сънувал. Дори КФН загуби делата в съда с актовете за наказанията на Доверие.....ама КФН сбъркаха члена от КСО...

        Коментар


        • Лъвът ще му резне зелката и на ПроКОПЧЕТО !!!
          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Grr1DdoriZw
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
            Ми Доверие например? Там е акционер с 5.8%. Страшно гъст е с Алианц също - в последните месеци те го държат над вода с репа на Каолин и Соларпро...само, е това не са репа, а скрито кредитиране забранено от КСО...при това необезпечено, защото представяш ли си колко ще струват акциите (не предприятието) на Каолин и Соларпро ако беше изгърмял - а той беше изгърмял според мен. А всичките облигации за соларите? Стотици милиони...според мен....репата няма да ги има към 31.12.2012...но ще видим останалото на 31.03 -ти и да дискутираме?

            Ти Прокопиев ли предпоиташ на власт? Защото в момента Плевелиев търси формулата, при която Прокопиев ще е премиер в сянка. Всичките са едни и същи.
            Pa Pa,
            Това нали не си го сънувал....
            Каолин от декември 2012 има подписан проекто договор с немска фирма за продажба ,които вече е разрешен от антимонополите...
            Дневник си плати дълговете ,така че говориш небивалици..
            Алианц може да свържеш по скоро с Индустриален холдинг България...

            Коментар


            • Па Па, недей той Бубето си сака Прокопиев, иска и той като него да му се обезценят дълговете с падането на порда и задружно да си строия Алеята по холондския проект с ахр. павлова. Каква идилия не е истина

              А Прокопиев е толкова добър само за нас мисли, как да не го обожаваш
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                Така, ли ? И кой пенсионен фонд управлява?
                Ми Доверие например? Там е акционер с 5.8%. Страшно гъст е с Алианц също - в последните месеци те го държат над вода с репа на Каолин и Соларпро...само, е това не са репа, а скрито кредитиране забранено от КСО...при това необезпечено, защото представяш ли си колко ще струват акциите (не предприятието) на Каолин и Соларпро ако беше изгърмял - а той беше изгърмял според мен. А всичките облигации за соларите? Стотици милиони...според мен....репата няма да ги има към 31.12.2012...но ще видим останалото на 31.03 -ти и да дискутираме?

                Ти Прокопиев ли предпоиташ на власт? Защото в момента Плевелиев търси формулата, при която Прокопиев ще е премиер в сянка. Всичките са едни и същи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Нямам достатъчно комунистически произход за тях пък и за която и да е партия.
                  това е то е т.н. ни политическа система, а някои се опитват да говорят за десни и леви

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Нямам достатъчно комунистически произход за тях пък и за която и да е партия.
                    Никога не е късно да се покаеш и да целунеш томовете на Ленин!
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не се кахъри за образование Ако ГЕРБ вземат пак властта - нямаш проблем Я виж цигаропродавачката
                      Нямам достатъчно комунистически произход за тях пък и за която и да е партия.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                        Съжалавям, ама отговора е ДА...не по-малко от ТИМ-аджиите.
                        Така, ли ? И кой пенсионен фонд управлява?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Не
                          Съжалавям, ама отговора е ДА...не по-малко от ТИМ-аджиите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            Не
                            Иво, бегай в Сингапур и си трай.
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Стига и ти с твоите милиони бе. Те толкова семейства не останаха в България. Около 30 000 човека работят във всички структури на ТИМ за цялата страна, има няма 70 000-80 000 човека се изхранват от тях. Буквално само се изхранват.
                              Това е официална информация!
                              не официално те са навсякъде в икономиката на страната.
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                                На власт в момента идва Прокопиев през пионката си Плевнелиев. Той не точи ли пенсионни фондове?
                                Не

                                Коментар

                                Working...
                                X