IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Във Варна пробутват виагра менте

    Черно море


    Мисля, че е редно протестиращите да добавят към исканията си за национализация активите на ТИМаджиите и това да се пусне истинска виагра за без пари...поне за тях!
    Това няма ли да промени характера на протестите и да ги направи по-малко мирни?

    Коментар


    • ...
      http://anonybulgaria.wordpress.com/2...B%D0%BD%D0%B0/

      Коментар


      • Още едно нещо, за което са виновни ТИМаджиите:

        Във Варна пробутват виагра менте

        Черно море
        Във Варна има засечени случаи на продажба на виагра менте. Това научи chernomore.bg от Рада Пехливанова, председател на районната колегия на Българския фармацевтичен съюз. Фалшификатът е внос от Македония и е дистрибутиран от млади мъже с раници на гърба. След като бил засечен, фармацевти решили да го подложат на анализ в лаборатория на Фармацевтичния факултет на Медицинския университет. Оказало се, че основната съставка на виаграта менте е в количество 10 пъти по-малко от необходимото. Македонската опаковка, която съдържа 2 хапчета, се предлагала срещу 8 лв., докато реалната цена на оригиналния медикамент е поне 35 лв.

        Във Варна са засечени нелегални продажби и на хранителни добавки менте, предимно за трупане на мускулна маса. Приемането им е изключително опасно, защото последствията за организма са непредвидими, предупреди Пехливанова. Тя разказа и за случай, при който 12-годишно дете спало непробудно 48 часа, след като майка му му дала македонски аналог на лексотан срещу болка. След инцидента аптеката, от която е купен фалшификатът, била затворена....
        Мисля, че е редно протестиращите да добавят към исканията си за национализация активите на ТИМаджиите и това да се пусне истинска виагра за без пари...поне за тях!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Иво Божков: Влизането на институциите в офисите на ТИМ е най-голямата почит, която можем да дадем на Пламен

          Коментар




          • http://www.youtube.com/watch?v=xScFj9Bn81o

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
              Понеже не ти чета тъпотиите /освен първия път де/ до сега не ми беше ясно от къде сучИш и защо така лаеш.
              Само шефката ти суче...изкаш ли да ти изпляскам сега едно наказателно дело? Внимавайте в картинката, защото сте в лайна до ушите...робския манталитет само пред шефката ти, ясен ли съм? Ще ти спукам робския задник от дела, да не мислиш, че само ти знаеш къде се гледат ИП адреси? Нещастник.

              Всеки път, когато някой от вашите никове се появи да пише значи, че съм ударил в десетката, без компромис - обаче понеже сте долни страхливи лайнари, за това не можете да се покажете, кой точно от вас пише
              Last edited by Pa Pa; 09.03.2013, 21:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                Просто като се опитвам да претегля дали е добре Цветан Василев да е на власт, ...
                Понеже не ти чета тъпотиите /освен първия път де/ до сега не ми беше ясно от къде сучИш и защо така лаеш.

                Коментар


                • Зелените...нападнаха ТИМ
                  Политическото рамо на Бойко
                  Начало / Пресклуб
                  ТИМ – заплаха за националната сигурност на страната?

                  Начало:
                  неделя, 10 март 2013, 10:00
                  Край:
                  неделя, 10 март 2013, 11:00
                  Организатор:
                  ПП "Зелените"
                  Описание:


                  Дългият списък на „империята” ТИМ – от летища, през фондове и банки до ЕРП –та;
                  Исканията на „Зелените” към ГДБОП, Прокуратурата и други институции;
                  Обединени срещу монополите, мафията и политическия картел;
                  Решенията на ПП „Зелените” за борба срещу тях.


                  Участници: Калина Павлова, Борислав Сандов, Георг Тупарев и др.

                  http://bta.bg/bg/pressclub/id/1372/
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Предполагам след като служебно правителство е въвело борда/така мисля/ то може и служебно да го събори

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Вярно ли е, че амбициите на Прокопиев към властта са свързани с валутния борд? Бях чул някъде..
                      Не си сам, а как да не иска го направи, от раз ще изтрие част от кредити си в лева, изразени в чужда валута!
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        ТИМ са опашката на гущера. Прокопиев е тялото. Трябва да се ИЗРИНАТ всичките.
                        Вярно ли е, че амбициите на Прокопиев към властта са свързани с валутния борд? Бях чул някъде..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                          Мен да ме е страх от Прокопиев? Някаква грешка ще да има
                          Просто като се опитвам да претегля дали е добре ТИМ, Цветан Василев или Прокопиев да е на власт, много трудно мога да си избера

                          Но ми е интересно как дъвкаме ТИМ в един форум, при положение, че те в момента нищо не правят...а Прокопиев в момента драпа към властта с пълна пара, включително контрола над МВР когато ще се правят избори...а нали знаем, че Кунева и Прокопиев са в един отбор? И каква ролята на Плевнелиев...ми той членува в кръга Капитал.

                          Просто казвам, че не ТИМ, а Прокопиев а актуалната тема.

                          Прокопиев си точи пенсионни фондове класически, т.е. не е изключение от картинката описана тук. А аз попринцип съм против задължителните частни фондове в България по тази причина - ние сме длъжни по закон да си снасяме парите, за да могат определени икономически кръгове да се възползват
                          ТИМ са опашката на гущера. Прокопиев е тялото. Трябва да се ИЗРИНАТ всичките.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Понеже отвори дума за репа прочети внимателно страница 28 от отчета на УПФ Съгласие. http://www.saglasie.bg/public/docs/O...31.12.2011.pdf
                            На страница 28присъстват следните "Активи":
                            Просрочени суми по репо сделка с акции на ЦКБ 6216 хиляди лева.
                            Просрочени суми по репо сделка с акции на Параходство българско речно плаване 420 хиляди лева.
                            Репо сделка с акции на Холдинг Варна АД - 1500 хиляди лева.
                            Несъбрана лихва по репо сделка с акции на Холдинг Варна 25 хиляди лева.
                            нататък няма да продължавам.
                            Без коментар!
                            Не разбирам защо толкова ви е страх от Прокопиев. Може би е неприятно да има независим вестник в България.
                            Мен да ме е страх от Прокопиев? Някаква грешка ще да има
                            Просто като се опитвам да претегля дали е добре ТИМ, Цветан Василев или Прокопиев да е на власт, много трудно мога да си избера

                            Но ми е интересно как дъвкаме ТИМ в един форум, при положение, че те в момента нищо не правят...а Прокопиев в момента драпа към властта с пълна пара, включително контрола над МВР когато ще се правят избори...а нали знаем, че Кунева и Прокопиев са в един отбор? И каква ролята на Плевнелиев...ми той членува в кръга Капитал.

                            Просто казвам, че не ТИМ, а Прокопиев а актуалната тема.

                            Прокопиев си точи пенсионни фондове класически, т.е. не е изключение от картинката описана тук. А аз попринцип съм против задължителните частни фондове в България по тази причина - ние сме длъжни по закон да си снасяме парите, за да могат определени икономически кръгове да се възползват
                            Last edited by Pa Pa; 09.03.2013, 17:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
                              Ми Доверие например? Там е акционер с 5.8%. Страшно гъст е с Алианц също - в последните месеци те го държат над вода с репа на Каолин и Соларпро...само, е това не са репа, а скрито кредитиране забранено от КСО...при това необезпечено, защото представяш ли си колко ще струват акциите (не предприятието) на Каолин и Соларпро ако беше изгърмял - а той беше изгърмял според мен. А всичките облигации за соларите? Стотици милиони...според мен....репата няма да ги има към 31.12.2012...но ще видим останалото на 31.03 -ти и да дискутираме?

                              Ти Прокопиев ли предпоиташ на власт? Защото в момента Плевелиев търси формулата, при която Прокопиев ще е премиер в сянка. Всичките са едни и същи.
                              Понеже отвори дума за репа прочети внимателно страница 28 от отчета на УПФ Съгласие. http://www.saglasie.bg/public/docs/O...31.12.2011.pdf
                              На страница 28присъстват следните "Активи":
                              Просрочени суми по репо сделка с акции на ЦКБ 6216 хиляди лева.
                              Просрочени суми по репо сделка с акции на Параходство българско речно плаване 420 хиляди лева.
                              Репо сделка с акции на Холдинг Варна АД - 1500 хиляди лева.
                              Несъбрана лихва по репо сделка с акции на Холдинг Варна 25 хиляди лева.
                              нататък няма да продължавам.
                              Без коментар!
                              Не разбирам защо толкова ви е страх от Прокопиев. Може би е неприятно да има независим вестник в България.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                В момента хвърляш недоказани намеци и обвинения за реалността на сделката ...
                                Имам акции от Каолин и знам кой ми купува част от акциите ,поне чрез кой ИП...
                                Влизаш в тънък лед....
                                За протокола проекто договоро е гледан в КФН....
                                Изобщо не газя на тънък лед....имам решението на административния съд по обжалването на доверие срещу КФН за първите от тези репа. КФН естествено си е свършила работата през пръсти и написала акта по член 177 от КСО, а не по член 126. Естествено, загубили са делото. . Репата минават извън регулиран пазар....подобни сделки естествено продължиха след това...сега няма как да знам, които точно са Доверие и кои не. Да не говорим, че пенсионни фондове бяха основни купувачи на ИПО-то на Каолин, еле пък Доверие - 13.50 ли беше...тези пари къде са? Прокопиев ги изсмука и сега пенсиите на хората са в рая на парите май? А дано си върне поне облигациите....

                                Коментар

                                Working...
                                X