IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pa Pa Разгледай мнение
    Какво сте ги задъвкали ТИМ-аджиите. На власт в момента идва Прокопиев през пионката си Плевнелиев. Той не точи ли пенсионни фондове? Той не ни ли цака с "зелена енергия" и тем подобни.

    Ами медийната война между Прокопиев и Василев
    Ами някой да отвори тема и за Прокопиев тогава.
    Last edited by ghettoff; 09.03.2013, 14:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      С тази тема единствено може да раздразните Лъва и да ви спрат и хляба с който хранят над 1Милион семейства във България, като си изтеглят капиталите от страната и ще настъпи гладна анархия.
      Стига и ти с твоите милиони бе. Те толкова семейства не останаха в България. Около 30 000 човека работят във всички структури на ТИМ за цялата страна, има няма 70 000-80 000 човека се изхранват от тях. Буквално само се изхранват.

      Коментар


      • С тази тема единствено може да раздразните Лъва и да ви спрат и хляба с който хранят над 1Милион семейства във България, като си изтеглят капиталите от страната и ще настъпи гладна анархия.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Какво сте ги задъвкали ТИМ-аджиите. На власт в момента идва Прокопиев през пионката си Плевнелиев. Той не точи ли пенсионни фондове? Той не ни ли цака с "зелена енергия" и тем подобни.

          Ами медийната война между Прокопиев и Василев

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
            Jay Gould написа :


            ТИМ контролира 25% в “ЧЕЗ Електро и 5% дял в ЧЕЗ Разпределение. Това се разбира от финансовия отчет на “ЧЕЗ България” за последното тримесечие на миналата година. http://offnews.bg/index.php/168701/c...-organizatsiya

            Jay ти пишеш интелигентно във форума и не ти прави чест да публикуваш линкове към подобни пасквили . Статията е елементарно и наивно написана .
            Аз питам какво лошо е извършил ХИМИМПОРТ като е закупил законно акции на ЧЕЗ през борсата и е придобил съответните проценти ? Къде са заплахите , изнудванията , нечистите игри , за които бълвате тук ? ...
            Дано скоро го изкупят на 100 % !!!
            и ти пишеш интелигентно, поне в спомените ми, когато в този форум се пишеше повече за акции до 2009та, после не си спомням да съм те чела
            но ще се радвам на твой коментар на случки, които не съм сигурна как да интерпритирам

            Стават масови протести против 3те енергийни дружества - ЧЕЗ, Енерго-про(Еон) и EVN
            Излиза министър-председателят и започва да говори единствено или оснвоно против ЧЕЗ, когато назовава конкретно име - справка медиите
            Ден, преди оставката си Премиерът прави Изявление, в което казва няколко решения като отговор на протестиращите
            едното е
            - Отнемане лиценза на ЧЕЗ
            и държавната машина е задействана - тя, работи и след оставката му и до септември трябва да има всички прегледи и анализи, които да намерят вратичките за отнемането на лиценза
            За другите се говори за данъчни и прокурорски проверки, но някак си в калабълъка и никой не коментира техни нарушения да бъдат, разглеждани в светлината на лиценза им

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Аз виждам нещата от малко по-друг ъгъл. Според мен този път е различно, и групата е изправена прод голям проблем. До момента винаги са се борили срещу човек или група хора за пари. В момента срещу тях стои идея. Има обща цел. Тук стандартните им методи не вършат работа. Няма кого да натиснат за да прекратят натиска от улицата. Протестиращите нямат водачи. Движението им е децентрализирано. Хората си споделят във фейсбук идеи, шерват се статуси, споделят се всякакви критични статии, появяват се банери. Посланието на идеята стига до всеки. ТИМ не могат да го спрат. Предполагам в скоро време ще се появят графити по стените, ще се появят стикери по автобусни спирки, по уличните стълбове, по трафопостове. Сигурно ще се разпространяват листоивки. Това са всевъзможни актове за които не се изисква кординирани действия...........
              .........
              Протестиращите във Варна се разцепиха
              автор(и): Пламен Енев, прочитания: 822, коментари: 3
              Протестиращите бяха единни само в акциите в памет на самозапалилия се Пламен Горанов. (Автор: Антон Стоянов)

              Протестиращите във Варна са разединени за по-нататъшните си действия. Вече има два обществени съвета. Единият е около представителя на "Съюз на патриотичните сили" - Варна Кънчо Бонев и иска незабавно разпускане на общинския съвет.

              Другият се роди в четвъртък вечерта и бе създаден по идея на Ивайло Василев, който е сред най-активните граждани на протестите. В него се записаха и част от членовете на първия съвет. Василев настоява за ревизия на работата на общината, но общинския съвет да остане да работи, за да не изпадне Варна в анархия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                По-скоро неустойки... заради провала в икономиката.
                Говорим за отношенията между гърбавите и непоклатимите

                Коментар


                • По-скоро неустойки... заради провала в икономиката.
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                    На това мястото му е в ПОЛИТИКА. Щото отблагодаряването на властта към групата е просто част от процесите, които текат в държавата последните седмици...
                    ...сгреших думата, вместо благодарност това по-скоро е предплата..

                    Коментар


                    • На това мястото му е в ПОЛИТИКА. Щото отблагодаряването на властта към групата е просто част от процесите, които текат в държавата последните седмици...

                      Коментар


                      • Мътно море и богат улов около Варна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Пък и нямам висше образование, можеше да си купя навремето и после само да изкарам една магистратура във ВИНС (по една специалност по която нямаше да имам никакви проблеми), но не го направих, а я си представи, кмет среднист, при това от време на време ходи и по дискотеки и чалготеки. Всеки завършил в Свободния ще ме мрази до смърт само за това, че той с дипломата си за Публична администрация или някоя подобна боза, не е на моето място. Тук не сме Англия, не съм Джон Мейджър, че да съм премиер като него, или дори селски кмет във Варна, ако не съм висшист. Никой не би търпял среднист на какъв да е пост - все пак сме България. Ще ме обявят за простак на годината, никой няма дори да забележи, че освен чалга слушам и Прокофиев и Моцарт и дори да ги позлатя, пак няма да си променят мнението. Манталитета на хората е такъв. Нямам никакви намерения.
                          Не се кахъри за образование Ако ГЕРБ вземат пак властта - нямаш проблем Я виж цигаропродавачката

                          Коментар


                          • Opiten1

                            Удари ги и тях яко кризата, както удари всички. Ако знаеш как се декомпозират, но тя като не върви икономиката не върви бизнеса на всички.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              г-н Керезов се чуди що не му ходят по срещите
                              Стига бе...Да не би да ти вземат мярката за бетонни обувки на тези срещи...??

                              Шегички си правиме с Шефа. а той гори от желание да ни подскаже вярната посока...

                              пп Може да са всякакви, но педерунгелните изпълнения на Бороспорт не си позволяват....

                              Сняг да не видят и южнякът парите им да отвее....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Никакви нямам.. Всеки завършил в Свободния ще ме мрази до смърт само за това, че той с дипломата си за Публична администрация или някоя подобна боза, не е на моето място. Тук не сме Англия, не съм Джон Мейджър, че да съм премиер като него, или дори селски кмет във Варна, ако не съм висшист. Никой не би търпял среднист на какъв да е пост - все пак сме България. Ще ме обявят за простак на годината, никой няма дори да забележи, че освен чалга слушам и Прокофиев и Моцарт и дори да ги позлатя, пак няма да си променят мнението. Манталитета на хората е такъв. Нямам никакви намерения.
                                EEEh , и ББ маи стигна до МАТриала ... но сте прави

                                Коментар

                                Working...
                                X