IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.causes.com/causes/905254-...og_timeline_og
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      И аз не искам война, затова предлагам на ТИМ да се саморазпусне, а Химимпорт да последва Еларг и да пристъпи към доброволна ликвидация. Предвид счетоводната цена на акция и борсовата котировка, акционерите би трябвало яко да спечелят
      Да се саморазпусне или да се декомпозира. ТИМ доказа, че не управляват ефективно активите си. Това съм го казвал от години затова и си приключих цялата позиция тук преди две години. Не ми харесват тези финансови прехвърляния за надуване на балансите. Когато акцията хвърчеше нагоре, беше ок, но вече всеки гледа балансите под лупа. Зърнени храни бяха супер компания със супер бизнес . Кой им даде идеята за холдинговаструктура и там ....голяма глупост. Сега път листват Тексим, вместо да се развива като private banking. Много фундаментални грешки . Какво p/e гледате като одита знаете кой го прави .Питайте останалите одитори за Гранд Тортон. Няма да стане без декомпозиране на бизнеса вкл. и bridge banking.
      Last edited by Opiten1; 07.03.2013, 19:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
        Чистото и Ясното
        -Откъде идват парите? - питало Ясното
        -От едно много чисто място. - отговорило Чистото
        -А там как са отишли? - не спира да пита Ясното
        -От друго чисто, светло и хубаво място.
        -Ами на това място?
        -Е-е-е, трудиш се, трудиш се и пак се трудиш, ама не само с ръце, а и с мозък и идват. Ясно ли ти е?
        -Ъ-ъ-ъ, чисто и просто не ми стана ясно.
        В българския език има такава една особеност. Някой като каже:

        – Яснооо

        Значи нищо не му е ясно.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
          Станишев поискал от прокоратурата разследвания срещу борсовата приватизация на ЧЕЗ от страна на ТИМ. Какво да разследват там където всичко е чисто и ясно? Отново театри... Истински цирк в тази държава.
          Чистото и Ясното
          -Откъде идват парите? - питало Ясното
          -От едно много чисто място. - отговорило Чистото
          -А там как са отишли? - не спира да пита Ясното
          -От друго чисто, светло и хубаво място.
          -Ами на това място?
          -Е-е-е, трудиш се, трудиш се и пак се трудиш, ама не само с ръце, а и с мозък и идват. Ясно ли ти е?
          -Ъ-ъ-ъ, чисто и просто не ми стана ясно.

          Коментар


          • Когато говорех за децентрализираност имах предвид такива прояви.
            Варненски театър за деца ТИМ ТИРИРИМ
            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=LQtXDp3MPVc
            Всякакви хора правят определени акции за да спечелват внимание и да показват своя възглед. Това имах предвид, че ТИМ не са изправени пред човек, а пред идея. Комуникацията с хората продължава да им куца. Така не могат да се справят.

            Коментар


            • Бубе, всяка тежка машинария е на Алея 1, там си търси багерите
              Кой какво е казал не ме интересува, виж какво правят не какво говорят. Ти само говориш, в голямата си част яко емоционално и афектирано и изказа ти е пълнен със спекулации, пък други не говорят а действат.

              И стига с тези напдки, работили за тим, кво да кажа ти сега за прокопиев ли работиш?! Не виждаш ли колко са смешни тези квалификации!?

              Джей много добре е описал нещата, ако седнат и комуникират друго ще е.
              Last edited by needtoknowmore; 07.03.2013, 16:26.
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Благодаря за отговора Jay !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Фара на морска гара е свободен - все още
                  Да бе свободен Като им знам кметовете и кандидат-кметовете.... надали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Джей, не приемай!!! Вземи по-добре митницата
                    Фара на морска гара е свободен - все още
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      хм... изглежда нормално... иначе нямаше да питат - ама наистина е тъпо...
                      Тъпо да Като идва някой да ме пита нещо, поне редно да се представи, а не да се прави на Джемз Бонд
                      Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Джей, не приемай!!! Вземи по-добре митницата
                      Началник смяна ли искаш да ставаш
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        г-н Керезов се чуди що не му ходят по срещите
                        ++++++++
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Станишев поискал от прокоратурата разследвания срещу борсовата приватизация на ЧЕЗ от страна на ТИМ. Какво да разследват там където всичко е чисто и ясно? Отново театри... Истински цирк в тази държава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Може Джей по снимката да го е припознал Майтапче, Джей нямаш ли амбиции в политиката, или поне за в местната власт!?
                            Никакви нямам.. Политиката е гнусно занимание - влизане в канализацията и бих влязъл само ако съм сигурен, че бих имал голяма подкрепа зад гърба си за да мога да съумея да изпълня някой свои виждания за Варна и да си струва, а тъй като съм бай-никой, нямам такава което прави влизането ми безсмислено. На сегашния етап не виждам освен познатите ми кой би гласувал за мен, а дори много други хора да гласуват (какъв пък е тоя?!) ако им се видя интересен, нали знам и как се фалшифицират избори във Варна - реалист съм, това струва много пари и е нужен екип от хора които да ми помагат в кампанията и не виждам смисъл да се навра в най-големите л....на, ако няма да мога да постигна това което искам за града. Пък и нямам висше образование, можеше да си купя навремето и после само да изкарам една магистратура във ВИНС (по една специалност по която нямаше да имам никакви проблеми), но не го направих, а я си представи, кмет среднист, при това от време на време ходи и по дискотеки и чалготеки. Всеки завършил в Свободния ще ме мрази до смърт само за това, че той с дипломата си за Публична администрация или някоя подобна боза, не е на моето място. Тук не сме Англия, не съм Джон Мейджър, че да съм премиер като него, или дори селски кмет във Варна, ако не съм висшист. Никой не би търпял среднист на какъв да е пост - все пак сме България. Ще ме обявят за простак на годината, никой няма дори да забележи, че освен чалга слушам и Прокофиев и Моцарт и дори да ги позлатя, пак няма да си променят мнението. Манталитета на хората е такъв. Нямам никакви намерения.
                            Last edited by Jay Gould; 07.03.2013, 15:49.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Бий, за да те уважават !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Не - точно на единия от протестите на който за малко и мен да арестуват и бяха дърпали Иван Станчов за ризата, след като хората почнаха да се разотиват идва един с някакво детенце на раменете и ме пита "Ти ли си еди кой си, с оня блог..." - казвам "Да, а ти кой си?" - а тоя "Няма значение!" и си тръгва.... За миг се изкуших да му подложа крак (видя ми се малко невъзпитано така да ме питат без да се представят) и да го поразпитам, ама с дете на раменете, няма да се разправям пред детето я. Мислих, че е колегата тук, но щом той казва, че не е може да е бил и някой друг.
                                хм... изглежда нормално... иначе нямаше да питат

                                - ама наистина е тъпо...
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X