IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още една тъпа тема "как да инвестирам..."

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Мале-мале-мале-мале.


    А златцето е секси за всички.
    Какво му е секси бе импе, бикините или памперса !? Друга дума, освен "секси", има ли в "златния" речник?
    "Аман" от избушеняци
    Last edited by precakanoto; 18.03.2015, 00:12.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
      Биг Брадър те наблюдава. ...и знае,че си служил в Русе,а вензела е "тъщата на коктейл" Златцето е азиатска работа,ний европейци
      Мале-мале-мале-мале.


      А златцето е секси за всички.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Импе, ти си извратен бе човек

        Поне 3 пъти спомена, само тази вечер за близане на злато

        Не бой се, няма да умреш, продължавай..
        Кеф цена няма!
        Не съм, бе !!!

        Досега не съм го близал.


        А ти отде знаеш, че не се умира и че е кеф да ближеш златце? А?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Биг Брадър те наблюдава. ...и знае,че си служил в Русе,а вензела е "тъщата на коктейл" Златцето е азиатска работа,ний европейци

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            А златцето е химически доста пасивно и не съм чул някой да е умрял от близане на същото.
            Импе, ти си извратен бе човек

            Поне 3 пъти спомена, само тази вечер за близане на злато

            Не бой се, няма да умреш, продължавай..
            Кеф цена няма!
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
              Импе,като "бацил"(санитарен инструктор)знаеш,че дозата прави лекарството и отровата ,а предозирането на варварския метал може да доведе до летален изход. [//www.teenproblem.net/a/159-istoria/17819-zlatoto-eliksir-na-mladostta/
              Отде знаеш, че аз: бацил?

              А златцето е химически доста пасивно и не съм чул някой да е умрял от близане на същото.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импе,като "бацил"(санитарен инструктор)знаеш,че дозата прави лекарството и отровата ,а предозирането на варварския метал може да доведе до летален изход. [//www.teenproblem.net/a/159-istoria/17819-zlatoto-eliksir-na-mladostta/
                Last edited by 1984; 17.03.2015, 21:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Импе, трезвен ли си?
                  Но разбира се, драги - аз не пия по повече от 50 г спирт или една бира на ден - е - около 360 дни в годината.

                  Що питаш - златцето е секси - а и жизнено важно за живота, както се оказва.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    За великото господство на жлътият метал:

                    http://www.blitz.bg/news/article/325472
                    Импе, трезвен ли си?

                    Коментар


                    • За великото господство на жлътият метал:

                      http://www.blitz.bg/news/article/325472
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                        Уха,само дето влака почти мина а в последния вагон парното обикновенно е слабо или хич го няма
                        Още 1 трилион евро имаме да печатаме, не съм убеден, че влака е минал все още.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от draifuss Разгледай мнение
                          Купи си 100 000 долара и селд 2г. ще имаш 60 000 лева отгоре.
                          Уха,само дето влака почти мина а в последния вагон парното обикновенно е слабо или хич го няма
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • И в Бургас до преди година имаше много свободни търговски площи на хубави места в центъра, но от лятото на миналата година взеха да се поизчерпват. Казвам го от собствени наблюдения, защото и аз се оглеждам за малко магазинче в центъра.
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Пълно е за съжаление. Тук кризата още гази с пълна сила, а и много зависи от локацията и наема.
                              Абсолютно! Това е най-важното. Има офис и ОФИС, магазин и МАГАЗИН. Аз те разбирам, защото си избягал от НИ през 2013 г, а сега пак се очертава да играеш същата игра, но много неща се промениха за тези 2 години, а и ти вече си понатрупал някакъв опит и съм сигурен че този път ще направиш много по-добър избор.
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Гошо Тъпото Разгледай мнение
                                От това съм се парил. Покупка „на зелено“ на офис/магазин през 1995 година, тогава подобни обекти се отдаваше за около 400 лв/месец. Строежа завърши през 1998, хвана ни кризата и така не успях да го отдам под наем. Междувременно се появиха много подобни обекти. Държах го до преди две години, когато по чудо успях да го продам. През 98 ми излезе крайна с довършителните работи цена $7000, продаден през 2013 за 35 000 лв – долу горе „взел Кольо, дал Кольо“.
                                И във Варна има немалко свободни търговски площи, дори и по главната, Наивник и Jay Gould могат да потвърдят.
                                В такъв случай нямаш много опции. Знаеш какви са лихвите по банковите депозити в момента и няма изгледи тенденцията там да се промени. Помисли си колко вложители в момента си задават въпроса, който вълнува и теб? Това ще задвижи икономиката, търговията, пазара на недвижими имоти също. Въпреки некадърните ни и крадливи политици, въпреки корумпирания и неефективен съд. Според мен недвижимият имот си остава най-добрата, дългосрочна и нискорискова инвестиция. Времето го е доказало - земя, имот и злато. Всичко останало са игри и спекулации. 100 хил. евра не са кой знае колко, но не са и малко. Не ги оставяй повече да спят!
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X